ارزان ترین قیمت خرید بیت کوین

خرید اتوماتیک بیت کوین

شارژ بیت کوین

بهترین کیف پول بیت کوین

تبدیل بیتکوین به ریال

قیمت هر بیت کوین

قیمت لحظه ای رو از ما از طریق آی دی تلگرام hoomank2@ بگیرید .... اگر قیمت مناسب بود مبلغ رو واریز و آدرس کیف پول رو برای ارسال بدید.... به همین راحتی و در چند قدم ساده بیت کوین بخرید ...


ارزش فعلی بیت کوین bitcoin

ارزش فعلی بیت کوین bitcoin

نمودار قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین

دلیل افزایش قیمت بیت کوین

خرید بیت کوین ارزان

محاسبه بیت کوین به ریال

تحلیل بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین همچنان در حال رکورد زدن است و ارزش بیت کوین از مرز ۹۰۰۰ دلار هم عبور کرد. به دلیل میزان تقاضا و افزایش خواهان، ارزش بیت کوین روز به روز در حال افزایش است و پیش بینی شده که در پایان سال ۲۰۱۷ ارزش آن به ۱۰۰۰۰ دلار هم می رسد.

انتظار می رفت که در پایان هفته و در روز شکرگذاری در آمریکا قیمت بیت کوین به طرز چشم گیری کاهش پیدا کند.

ظاهرا مردم از جمعه سیاه فقط برای خرید تلویزیون و وسایل الکترونیکی استفاده نکرده اند. بلکه به دنبال ذخیره کردن بیت کوین هم بوده اند. در جمعه سیاه یا بلک فرایدی میزان خرید به قدری بود که ارزش بیت کوین امروز توانست رکورد ۹۰۰۰ دلار را هم بزند.

تعدادی از متخصصان اعتقاد دارند که بیت کوین یک حباب است و هر لحظه امکان دارد قیمت آن افت کند. اما اینگونه نیست و خیلی بعید است که بیت کوین یک حباب باشد. چرخه حباب به این شکل است که اغلب با افزایش قیمت ها به پایان می رسد.

به احتمال خیلی زیاد به زودی ارزش بیت کوین از ۱۰۰۰۰ دلار هم عبور می کند. تحلیلگرانی مانند تام لی؛ بنیانگذار Fundstrat؛ اخیرا پیش بینی کرده اند که خیلی زود قیمت بیت کوین به ۱۴۰۰۰ دلار می رسد.

ارزش بیت کوین امروز در بالاترین مقدار خود به ۹۰۸۵ دلار هم رسید.