آفریقایی خانواده Safari – سفر به آفریقا

[ad_1]

آفریقا دومین قاره سرزمین تنوع با 800 میلیون نفر در 54 کشور صحبت در حدود 1000 زبان. قاره آفریقا ارائه می دهد امن و پر از سرگرم کننده و فراموش نشدنی فعالیت ها و همچنین در تمام طول سال آفتابی ساخت آن تعطیلات کامل برای تمام خانواده است. فعالیت هایی مانند بوش شکار گنج تماشای نهنگ و یک شب ویژه رانندگی برای مشاهده حیات وحش رفتارهای اسب سواری پشت و غوطه ور شدن در فرهنگ های محلی خواهد اطمینان از یک تجربه جالب برای بچه ها و پدر و مادر به طور یکسان. آفریقایی خانواده صفری است یک راه عالی برای صرف وقت با کیفیت-با ترکیب سرگرمی و آموزش و پرورش.

آفریقایی خانواده صفری است که تنها در ابتدای لیست طولانی از هیجان انگیز و لذت بخش فعالیت ها در آفریقا است. هر کشور در قاره چیزی منحصر به فرد فوق العاده ارائه دهد.

مصر معابد باستانی اهرام مصر و مجسمه ها که مسافران را مجذوب در مورد مصر باستان, فرهنگ و تاریخ است. در واقع باستان مقبره فراعنه برخی از محبوب ترین مناظر در جهان است.

تانزانیا به دیدنی کوه کلیمانجارو گرمسیری سواحل زنگبار و شگفت انگیز از حیات وحش دشت Serengeti.

کنیا به عنوان “مهد بشریت” خانه آفریقایی صفری. فیل شیرها و ببرها و سایر حیوانات آفریقایی پرسه زدن در پارک های طبیعی که زیستگاه طبیعی خود. نه تنها این بیابان ها و دشت ها در همه جا شما بروید. نایروبی پایتخت آن ارائه می دهد استثنایی کسب و کار منطقه و شهری لذت.

غنا یکی از صمیمی کشورها در آفریقا یک مقصد بزرگ برای تایمر اول را در ماجراجویی آفریقا. مواد غذایی ارزان و روستاها جدا شده خوب هستند برای خوشایند متوقف می شود در حالی که Dixcove و Busua ارائه منحصر به فرد, beachside و تجربه است.

اتیوپی یک کشور هرگز استعمار ارائه می دهد بزرگ مناظر ریف دریاچه دره های نیل آبی و Simien پارک ملی کوه که در آن baboons و بیش از 50 گونه از پرندگان را می توان یافت-مناسب برای دوستداران طبیعت است.

تونس ارائه می دهد بسیاری از مقصد در میان آنها Roman ruins, فرانسه-استعماری معماری ساختمان ها و البته صحرا صحرا. سرسبز و حاصلخیز دشت و جنگل بلوط اجازه می دهد گردشگران جالب ترین تجارب است.

سیشل واقع در قلب اقیانوس هند ارائه می دهد گرمسیری لذت در تمام طول سال. سفید نرم, سواحل منجر به آب های فیروزه ای و با شکوه صخره های مرجانی که در آن شما می توانید لذت بردن از گشت و گذار و غواصی است. Inlands ضخیم جنگل خانه را منقرض شده, حیوانات وحشی.

بوتسوانا است بهترین و شناخته شده برای شگرف آن رودخانه معادن الماس و معروف کالاهاری. گردشگران همچنین می توانید مشاهده فیل بزرگ گله رومینگ در اطراف Chobe پارک ملی و کاوش در اعماق Gchibaba غار.

بنین است که یک شهر مدرن را ارائه می دهند توریستی امروز آسایش. کلوپ های شبانه و رستوران در د Dantokpa را می توان همراه با افسون معجون مغازه ها.

آفریقا و شگفتی بی حد و حصر برای ارائه به جهان است. برخی از شگفتی که هنوز کشف نشدهاند. بنابراین دفعه بعد شما در مورد شنیدن و آفریقا و فکر می کنم از همه فوق العاده دیدنی برای شما آماده و خانواده خود را. هرگز دوباره باید به شما محدود کردن قدرت تخیل خود را به تنها آفریقایی خانواده صفری به عنوان تنها فعالیت هیجان انگیز برای یک گروه. به جای در نظر گرفتن شن و ماسه سفید و فیروزه سواحل سیشل و یا خرابه های باستانی رومی ها در تانزانیا و یا حیوانات نادر و بومی آفریقا است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *