اصول گردشگری ملبورن

[ad_1]

استرالیا یک کشور با فرهنگی غنی پس زمینه. جدا از فرهنگی غنی در زمینه وجود دارد بسیاری از چیزهایی را به انجام و فوق العاده مکان برای بازدید در استرالیا. این کشور تقسیم شده است 7 مناطق اصلی یعنی غرب استرالیا, Northern Territory, South Australia, Queensland, New South Wales, ویکتوریا و تاسمانی. بسیاری از افرادی که برنامه ریزی برای دیدار استرالیا می خواهید به بازدید یا ملبورن یا سیدنی که 2 محبوب ترین شهرهای استرالیا است.

این مقاله بر آن است تا ملبورن گردشگری و نکات مهم برای بازدید کنندگان. چه می توانید انجام دهید در ملبورن?

وجود دارد بسیاری از چیزهای جالب را برای شما برای لذت بردن از در ملبورن; یک تور در اطراف شهر فوق العاده از ملبورن که یکی از بهترین شبکه حمل و نقل در استرالیا کمک خواهد کرد که شما ببینید زیبایی از زندگی شهر است. اگر شما کسی که لذت می برد زندگی شهر و سپس ملبورن جای مناسب برای شما را به بازدید. اکثر گردشگران که برای بازدید از شهر ملبورن همیشه جذب eureka skydeck 88 است که در حال حاضر بلندترین ساختمان در نیمکره جنوبی. اما اگر شما لذت بردن از طبیعت و آرامش و سپس ملبورن کردم مکان مناسب برای شما را به بازدید بیش از حد.

در اطراف ملبورن فوق العاده حومه و سلیمان با غنی طبیعی تاثیر مکان هایی مانند Great ocean road, فیللیپ آیسلند رژه پنگوئن بالار مستقل تپه Grampians و Yarra دره از wineries. یکی از چیز خوب در مورد تورهای در ملبورن ارائه تورهای بسته بندی که در آن شما می توانید مختلف تور مقصد. محبوب ترین مقصد توریستی در ملبورن جاده اقیانوس بزرگ که در آن بیش از دو میلیون نفر بازدید سالانه.

فیللیپ آیسلند نیز محبوب برای بازدید کنندگان به دلیل رژه پنگوئن موجود و تغذیه ملی استرالیا حیوانات.

در طول زمستان بیشترین بازدید کننده از جنوب شرق آسیا در حال جذب به snowfields در کوه Buller که در آن آنها می توانند شریک شدن در اسکی و گشت و گذار.

این ها و بسیاری از مکان های جالب فراگیر ملبورن. برخی دیگر از چیزهایی که در نظر بگیرید به عنوان یک بازدید کننده اولین بار به ملبورن است, مواد غذایی, حمل و نقل و آب و هوا.

ملبورن با برکت غنی چند فرهنگی جامعه است که باعث می شود شهر و جوامع اطراف بسیار قابل زندگی جایی برای هر کسی صرف نظر از نژاد و زمینه های فرهنگی. شما بسیار مطمئن برای پیدا کردن افراد از اروپا در زمینه های خاورمیانه و آفریقایی ها و آسیایی ها در ملبورن, این, ایجاد, در دسترس بودن انواع مواد غذایی در ملبورن رستوران. به عبارت دیگر شما می توانید می گویند که ملبورن یک خانه برای همه.

شبکه حمل و نقل در ملبورن است که به خوبی در ارتباط با, بسیار خوب است جاده و راه آهن و شبکه. وجود دارد تقریبا هیچ جایی در ویکتوریا است که متصل نیست و این باعث می شود آن را آسان تر برای شما را به حرکت از جایی به جای دیگر بدون هیچ زحمتی. شما باید انتخاب یا با استفاده از یک اتوبوس تراموا یا قطار.

شرایط آب و هوایی در ملبورن هستند نه به افراطی. هر چند گفته شده است که شما می توانید در چهار فصل سال در یک روز. می توان آن را بسیار سرد و بارانی در زمستان و گرم در تابستان است اما اکثر مردم ترجیح می دهند زمان بهار که در آن آب و هوا نسبتا کم است.

در پایان روز شما می توانید بگویید که از خواندن این دلیل که چرا اکثر استرالیا بازدید کنندگان ترجیح می دهند ملبورن به عنوان یک مقصد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.