الکترونیکی علامت در مقابل علامت های دیجیتال

[ad_1]

الکترونیکی علامت است و هر نوع نشانه ای که معمولا استفاده می شود برای اهداف شرکت های تجاری, تبلیغات و یا اطلاعات رادیو و تلویزیون-است که با استفاده از یک نورانی رسانه ای واحد برای صفحه نمایش خود را. فلورسنت و نئون و شدت بالا نمایش ماژول ها همه نمونه هایی از این نوع خاص از صفحه نمایش. تابلوهای تبلیغاتی که اغلب با استفاده از بالا روشن چراغ رعد و برق و یا عقب روشن منو مدیره را که معمولا استفاده می شود در بسیاری از رستوران ها نمی دیجیتال الکترونیکی نشانه هایی نیز وجود دارد که بسیار مهم زیر گروه بین روشن نشانه هایی هستند که با اینحال استاتیک در ارسال کنند و کسانی که نشانه های است که اجازه می دهد بسیار کمتر دائم تغییر داده و قابلیت های. از سوی دیگر علامت های دیجیتال با استفاده از فن آوری های مانند LED و ال سی دی پروجکشن ماژول برای نمایش فرم های مختلف از محتوا مانند فیلم, تصاویر دیجیتال, رسانه های جریان و دیگر اطلاعات مربوطه را قرار داده و در مناطق عمومی, حمل و نقل, سیستم های موزه ها و فروشگاه های خرده فروشی و بیمارستان و رستوران ها و ساختمان های شرکت های بزرگ و غیره.

علامت های دیجیتال صفحه نمایش با استفاده از پیشرفته سیستم های مدیریت محتوا و رسانه های دیجیتال توزیع ماژول است که هم می توان از رایانه های شخصی و سرور و یا رسانه ارائه دهندگان خدمات میزبانی.

تفاوت کلیدی

خارج از علامت های صنعت بسیاری از مردم توام, علامت با علامت های دیجیتال. در برخی موارد ممکن است آنها در واقع به معنای همان چیزی. در عین حال اگر شما مالک کسب و کار و شرکت های اجرایی و یا نماینده شرکت که فکر کردن در مورد مدرن صفحه نمایش برنامه های کاربردی به عنوان یک رسانه برای تبلیغات برای سازمان شما آن را بسیار مهم برای شما را به دانستن تفاوت کلیدی بین این دو. الکترونیکی و دیجیتالی است که نشانه ای است که با استفاده از یک صفحه نمایش دیجیتال واحد همراه با پیشرفت تکنولوژی دیجیتال برای تولید برجسته مدیریت و تطبیق پذیری از محتوای نمایش داده شده. این تکنولوژی اجازه می دهد تا سازمان برای نمایش اندازه بزرگ تصویری, محتوا, طراحی, صفحه نمایش چند تخته است که می تواند چرخش در یک برنامه تعریف شده, به دست آوردن مهم بازخورد و اطلاعات در مورد نشانه دیجیتال اثربخشی; حتی ترکیب صفحه نمایش لمسی برای ایجاد یک تجربه تعاملی برای مشتریان و مخاطبان است. یکی باید نگه دارید در ذهن که همه نوع سخت افزار و پشتیبانی از این تکنولوژی است. فلورسنت و مشابه دیگر علائم نئون نمی تواند اتخاذ پیشبرد این قابلیت در حالیکه LCD و Led ها می تواند.

دیجیتال در مقابل علامت های الکترونیکی

از ديدگاه مخاطبان مشترک وجود دارد ممکن است به نظر می رسد بسیاری از تفاوت بین الکترونیکی و دیجیتالی. در زمینه اساسی “استاتیک” ال سی دی نشانه و یک است که پخش به طور منظم یک محتوای دیجیتال وجود دارد ممکن است به نظر می رسد هر گونه تفاوت در همه. که گفت: فراتر از تمام قابلیت های نرم افزار است که اجازه می دهد سازمان ها و شرکت ها برای مدیریت محتوای مورد نیاز خود را در یک راه بهتر وجود دارد هنوز هم برخی از مستقیم رقابت بین انواع مختلف علائم. برخی از آنهایی که برجسته هستند تابلوهای ال سی دی شروع به جای مدرسه قدیمی علائم در بیشتر و بیشتر مکان های عمومی است. در برخی موارد این انتخاب ممکن است به عنوان بسیار به کار با روندهای فرهنگی و دیگر قابلیت های سخت افزاری از هر سود که این سیستم جدید را ایجاد می کند. در حالی که از سوی دیگر علائم نئون در حال حاضر با برچسب رنگ ورو رفته تزئینات هنگامی که یک همسایه شرکت نصب یک چراغ نشانه کنتراست صفحه نمایش قابل لمس است. بیشتر چه رهبری است که حداقل شش تا ده برابر بیشتر انرژی کارآمد تر از نئون صفحه نمایش و همچنین سازگاری بیشتر با انرژی خورشیدی است. رهبری نشانه ها نیز آسان تر که مسئولیت رسیدگی به آخرین طولانی تر و آسان تر برای پشتیبانی و تعمیر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.