ال جی بیش از محدوده مایکروویو – آنها چگونه آغاز شده

[ad_1]

LG بیش از محدوده مایکروویو نوع محصول که لود شده با بسیاری از توابع بسیار عالی برای مشتریان است. ال جی توسعه داده مایکروویو خود را می شود بسیار مفید برای کاربران. شما ببینید براق طراحی درب مایکروویو خود را هنگامی که شما آن را باز کنید. آن باز می شود بسیار هموار و کاملا. سرش-N-چرخش سینی پخت هر نوع غذا قرار داده شده در داخل به همان اندازه. اولین ساخته شده است در نور و حرارت می تواند به حفظ گرمای وعده های غذایی هر زمان که شما در عجله هستند.

در سال 1945 سیستم گرمایش استخدام مایکروویو کشف شد به طور تصادفی توسط یک مخترع آمریکایی که از مین است. او کشیده شد و هنگامی که کار بر روی یک پروژه با رادار فعال تنظیم شده است. او متوجه شده است که بادام زمینی شکلات در جیب خود شروع به ذوب. اولین غذایی بود که کاملا پخته شده داخل مایکروویو پاپ کورن شد. با انجام آزمایش های مختلف و آزمون و خطا روش مخترع شناخته شده چه غذاها مناسب است که می تواند پخته شده و گرم با استفاده از مایکروویو. او ایجاد فر و مایکروویو و سیستم گرمایش و قرار دادن یک حق ثبت اختراع بر روی آن. اولین مایکروویو شد محل در یک رستوران گران قیمت در بوستون بود که موضوع برای بهره وری تست و سپس معرفی به بازار در سال 1952. اما توسعه نفوذ زیادی با توجه به قیمت گران آن. آنها به عنوان Ragarange. مایکروویو شروع به دست آوردن شهرت در سال 1960 و دهه 1970 دوره است. امروز 90 درصد از خانه های آمریکا مایکروویو در آشپزخانه خود را.

ال جی آغاز شده و در سال 1958. از آن زمان آنها ایجاد منحصر به فرد و دولت از هنر و به خوبی ساخته شده و تجهیزات. ال جی بیش از محدوده مایکروویو ساخته شده بود با بهبود گردش گرما را از طریق فن و gyration. چندین مدل را کاهش برق قدرت تنظیم است که می تواند ذوب مارگارین و کره به سرعت برای مقاصد پخت و پز. برخی از مدل های ساخته شده در تخلیه ساختار است که می تواند خلاص شدن از شر دود و بوی بد. آنها متفاوت است در ابعاد و ایده آل برای آشپزخانه های بزرگ و یا مناطق کوچک است. ال جی نیز دارای مایکروویو که می تواند به جای وعده های غذایی بزرگ. برخی از مدل ها دارای یک سنسور طبخ تکنولوژی است که خلاص شدن از آزمون و خطا در تهیه غذا به دلیل آن را تعیین زمانی که غذا پخته شده و خاموش خواهد شد به صورت خودکار پس از زمان خاص به دست آمده است.

LG بیش از محدوده مایکروویو در دسترس هستند در 10 های مختلف و نسخه های به روز شده. ممکن است که به جستجو در اینترنت و انجام ارزیابی بین توابع خاصی که شما با خرید این محصول مناسب است که انجام بی وقفه شما. شما همچنین می توانید فهرست وب سایت ها مانند eBay و آمازون و بررسی کنید که آیا آنها با داشتن مزایده و وله.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *