ایده هایی برای عروسی و گل و رنگ

[ad_1]

من باید یک فرصت برای تزئین یک رستوران محلی ایتالیایی خود را به تازگی توسعه یافته خدمات عروسی. ما می خواهیم گل و گیاهان ما در رستوران به یک انتخاب از کسانی که در حال رشد در ایتالیا برای تزئین و گل های عروس را در روز عروسی خود را.

سنتی ترین گل برای عروسی در ایتالیا پرتقال -درخت گل سوسن سفید و سفید و زرد و صورتی گل رز. به طور کلی استفاده از تنها ظریف سایه از رنگ (سفید و زرد و صورتی و نارنجی) به طوری که آنها مطابقت عروس لباس شب سفید. عروس buquet است که معمولا بسیار ساده سفید یا زرد با لیلی یا نارنجی درخت گل به عنوان بهترین انتخاب (این گل نشان دهنده خلوص و بی گناهی).

شما همچنین می توانید نشان دادن عروس و داماد چه نوع از گل ها و گیاهان است که شما تا به حال در نظر داشته باشید که چرا عروس و داماد باید یک ایده خوب از چه نوع گل و گیاهان وجود دارد خواهد بود و آنها می توانند نوع تصویر آنچه در آن است که به مانند زمانی که آنها راه رفتن در برای اولین بار در آنجا روز عروسی.

زرد و نارنجی خواهد بود یک رنگ خوب. شما می خواهید به استفاده از یک رنگ زرد است که در همان شدت نارنجی از لباس. نارنجی سوخته برای تلفن های موبایل اندک است. شما نمی خواهید برای مطابقت با لباس های خود را زیرا که می دهد بسیار جعلی نگاه کنید. شما می خواهید به هماهنگی رنگ ها با لباس.

وجود دارد بسیاری از گل که به رنگ زرد است. در واقع از آنجا که شما در حال استفاده از گل ابریشم شما می توانید رنگ گل زرد و یا نارنجی با الاغ پارچه رنگ. بنابراین اگر شما می توانید سفید گل ابریشم شما می توانید خود را نارنجی یا زرد خیلی به راحتی.مطمئن شوید که همیشه به پوشیدن دستکش با استفاده از رنگ. به دنبال بسته جهات دقیقا برای شستشو به طوری که رنگ مالش نیست ، استفاده خوب گل ابریشم. اگر آنها نگاه خوبی به شما نزدیک آنها باید عکس هست. شخصا, من فکر می کنم واقعی گل کمتر گران تر از خوب ابریشم.

اما آنها سخت تر به استفاده از ابریشم و اگر شما alergies یا اگر کسی که جسه به عروسی alergies آن می تواند یک مشکل واقعی است. برای آن شخص و آن را در حال رفتن به آنها را ترک خیلی سریع تر حتی اگر آنها نمی خواهند به.

اما به دلیل alergies آنها را مجبور به ترک. داشتن گل ابریشم دوز صدا خوب است, اما شما همچنین باید اضافه کردن در برخی از گل واقعی به طوری که آن را به حریر نگاه به عنوان اگر آنها واقعی گل. اما مطمئن شوید که گل شما انتخاب رنگ است که شما می خواهید برای عروسی. اگر شما می توانید از رنگ اشتباه در آن می تواند پرتاب کردن رنگ های دیگر از عروسی خود را و آن را به مطابقت با هر یک از رنگ های که شما باید در عروسی.

یک چیز به خاطر داشته باشید با آبی است که وجود دارد چند طراحی مواد در آن رنگ. یکی که به ذهن می آید این است که ادریسی. دیگر ترکیبی زبان پس قفا. که تقریبا مبالغ تا گل های آبی. همه دیگران هستند بیشتر به سمت بنفش. بنابراین شما می تواند با استفاده از آن رنگ به عنوان لهجه و…به عنوان کانونی گل نمی آیند در آن رنگ. چوب تن را با هر چیزی. قره قاط باید با خود سرخابی/pinks (“صورتی برادوی” لیلی).

وجود گل سرخ و گل نیلوفر در های مختلف قرمز و صورتی روشن سایه به علاوه کاملا چند گل دیگر که در آن رنگ. Alstroemeria به عنوان یک پر کننده. یکی دیگر از گل با مقدار زیادی از به نظر می رسد روشن هستند Gerber دیزی. کمتر از گران قیمت هستند و دانشگاه علوم پزشکی مشهد و carnations.

آنچه در مورد استفاده از رنگ نارنجی و صورتی گل با فقط یک لمس از بنفش به لهجه. شما همچنین می توانید با کرم گل های رنگی و آنها را با شامپاین روبان. نارنجی و سایه pinks واقعا خیلی با هم و به خوبی با بنفش. همه این رنگ ها به خوبی کار خود را با رنگ. شما نمی خواهید برای دریافت به بسیاری از رنگ ها رفتن اما همچنین نمی خواهم برای جلب توجه به داماد “ویژه” کراوات) من می خواهم پیشنهاد شما را در یک swatch لباس شما و شما لباس ساقدوش عروس به گلفروش شما برای او نیز به شما کمک کنند.

ایده دیگر این است که برای نمونه به یک سرگرمی فروشگاه که در آن آنها گل ابریشم. آزمایش با رنگ های مختلف تا زمانی که شما پیدا کردن ترکیب مناسب. فقط به این دلیل که داماد را با پوشیدن یک کراوات بنفش, به این معنا نیست شما باید به ترکیب که به عروسی. چون شما همه بسیار خنثی رنگ های خود را گل می تواند ترکیبی از هر رنگ شما می خواهم. نگاه را از طریق کاتالوگ و مجلات عروس عروس برای گرفتن ایده.

شما می توانید اقامت ساده با رنگ سفید bouqets با pinks و قرمز گنجانیده شده و یا پرتاب در برخی از سبزی. و یا شما فقط می تواند یک مخلوط bouqet با چندین رنگ. به اطراف نگاه کنید و بازدید از برخی از گل بهتر دید. از آنجا که شما ذکر رنگ های گرم ما نشان می دهد یک رنگ گرم برای گل. هر عاج یا اسپرسو گل نمی خواهد به اندازه کافی کنتراست و فقط می تواند اه. به آن را بیشتر جشن ما می گویند رنگ هلو و اگر شما می خواهید شما می توانید مخلوط را در برخی از عاج و اسپرسو رنگ کمک خواهد کرد که در ترکیب همه چیز با هم.

ژربرا بابونه calla lilies gladioli, stargazers مینا و گلهای داوودی زیبا پاییز گل برای سقوط مراسم عروسی. نیلوفرهای تمایل به بسیار طولانی ساقه به عنوان گل های داوودی. برای کوتاه تر ریشه گل کمی گلفروش نوار می توانید نگه دارید کسانی که مرتب به دنبال حتی در یک آشکار دست دسته گل. همه از گل ها (به جز برای نیلوفرهای calla) آمده در رنگ پاییز زیبا (قرمز, زرد, پرتقال, و غیره.) همچنین بسته به جایی که شما در حال گرفتن گل خود را, شما همچنین می توانید یک انتخاب کاملا از گل رز.

به یاد داشته باشید که آمریکای جنوبی مختلف فصل رشد پس از گرفتن برخی از آمریکای جنوبی گل رز در رنگ پاییز نیز یک گزینه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *