ایده هایی برای مد فعالیت های باشگاه

[ad_1]

اگر چه بسیاری از مدارس حمایت سازمان برای دانش آموزان علاقه مند به هنر طراحی مد و تجارت برخی از دانش آموزان ترجیح می دهند به شکل مد رسمی باشگاه. دانش آموزان پیوستن به این باشگاه به دلیل علاقه آنها به یک حرفه ای در مد و یا به سادگی می خواهید برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را از مد با دیگران است. مد باشگاه جذب اعضای برنامه ریزی انواع فعالیت های.

مد باشگاه گزینه های متعدد را انتخاب کنید برای تکمیل خدمات اجتماعی. ایده های پروژه شامل کت درایوهای جمع آوری لباس های مورد استفاده برای امداد رسانی, جمع آوری پول برای یک صندوق کمک هزینه تحصیلی و یا حمایت از یک مد معروف خیریه. البته خدمات و پروژه های انجام شده باید مرتبط با صنعت مد. بازیافت سلامت, پیاده روی و مواد غذایی درایوهای نیز امکانات.

اعضای باشگاه می تواند در تعامل با بدن دانش آموز با حمایت از رویدادهای مدرسه. این ممکن است مستلزم حضور در مدرسه رویدادهای ورزشی و کنسرت و پخش. ببینید اگر باشگاه می تواند فروش لباس طراحی شده توسط اعضای باشگاه در این حوادث به جمع آوری پول برای آینده فعالیت های باشگاه. دیگر دانش آموزان ممکن است بیشتر مایل به حمایت و پیوستن به یک باشگاه مد اگر آنها حس این باشگاه حمایت از دیگر سازمان های دانشجویی.

پس از این باشگاه مطرح شده است و برخی از وجوه زمینه سفر را می توان مورد بحث قرار گرفت. زمینه سفر می تواند طیف وسیعی از عنوان نزدیک که در مدرسه خود را به صدها مایل دور. کنار یک جلسه برای اعضای باشگاه برای رفتن به کتابخانه مدرسه به اتمام زندگینامه طراحان مد معروف. در جلسه بعدی نگه دارید بحث در طراحان. اگر باشگاه بودجه لازم و حمایت و کسب اجازه از مدیریت مدرسه, گشت و گذار در خارج از دانشگاه ممکن است. سفر ایده های شامل jaunts به فروشگاه های, فیلم, رستوران های محلی و مد نشان می دهد.

عمده فعالیت یک باشگاه مد می توانید انجام است ارائه اعضای خود و دیگران را با اطلاعات در مورد صنعت مد. بسیاری از مد باشگاه حتی سخنرانان مهمان سنگ بنای هر جلسه با گسترش زبان دعوت به شرکت ها و سازمان های مرتبط با دنیای مد. پس از گوش دادن به مهمان باز طبقه برای سوالات.

یکی دیگر از راه به بیرون دادن اطلاعات به سازماندهی یک حرفه ای عادلانه است. در یک اتاق بزرگ ترتیب جداول برای نمایندگان مختلف محلی baronesses و سازمان ها. در لیست بالا برای دعوت باید کالج ها که ارائه برنامه مد, برنامه, منطقه, مد, دانشکده های, طراحی خانه ها و فروشگاه های لباس. امکانات دیگر شامل مدل سازی مدارس و سازمان ها, هنر, موسسات, زیبایی, مدارس, عمده فروشی لباس تامین کنندگان و فروشگاه ها که به طور سنتی استخدام دانش آموزان است. باز کردن حرفه ای عادلانه به کل بدن دانش آموز را تشویق به کسب و کار بیشتر برای شرکت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *