ایده های جمع آوری کمک برای AAU بسکتبال

[ad_1]

به عنوان سر مربی و بنیانگذار Tri-City Thunder AAU تیم بسکتبال, من می خواهم به قادر به ارائه نام تجاری ما از بسکتبال به عنوان بسیاری از بچه ها به عنوان امکان پذیر است و نگه داشتن هزینه های پایین برای خانواده های درگیر در این برنامه است. هر کسی درگیر با AAU بسکتبال وجود دارد بسیاری از هزینه های یک باشگاه وارده بیش از این دوره از نمونه های نجومی از جمله تسهیلات عمل هزینه های مسابقات هزینه های هزینه های تجهیزات و غیره. و بیشتر به جمع آوری کمک های مالی شما می توانید کمتر پول خود را باشگاه خانواده ها را مجبور به تراشه در طول فصل. در اینجا برخی از بهترین ایده های جمع آوری کمک برای AAU بسکتبال است که ما را به محل قرار داده برای باشگاه ما تیم.

اول از همه ESPN مجله ارائه می دهد یک برنامه جمع آوری کمک برای AAU تیم بسکتبال. برای $40 یک اهدا کننده دریافت دو سال اشتراک به ESPN The Magazine (52 مسائل). بهترین بخش این است که از 40 دلار سهم 30 دلار به طور مستقیم می رود به را AAU برنامه است که پول در دست! به عنوان یک تیم ما یک هدف برای هر بازیکن به سعی و فروش سه تا پنج اشتراک اگر ممکن است نتیجه خوبی چاک از تغییر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های بدنسازی لباس و تجهیزات! اگر به شما در تنظیم یک مهلت دو هفته خوب شما می توانید به معنای واقعی کلمه صندوق برنامه های خود را برای چند ماه آینده با برخی از سخت کوش در کار خود مشارکت کننده از طرف.

بعد تا هر تیم از مزایای روح پوشند! نه تنها آن را نگاه خوب در خانواده هایی که بیرون آمده و به حمایت از این تیم آن را نیز کمک می کند تا نام تجاری خود را در خارج وجود دارد. باور کنید زمانی که شما در یک تورنمنت و تیز به دنبال تیم های پوشاک مردم متوجه است. در این روش از جمع آوری کمک های مالی شما می توانید به یکی از وب سایت های متعددی است که اجازه می دهد تا شما را به طراحی سفارشی تی شرت و یا نوع دیگری از لباس. در مورد تندر ما ایجاد یک پایه طراحی تی شرت با تیم ما رنگ و نام و آرم. پس از آن شما می توانید فروش هر پیراهن برای 20 دلار با دلار 8-9 از هر فروش پیراهن رفتن به این تیم خزانه. دوباره گرفتن هر بازیکن به فروش حداقل پنج پیراهن می رود راه طولانی به سوی ساخت خوب جمع آوری کمک های مردمی به حساب باشگاه خود است.

یکی دیگر از آسان ایده جذب سرمایه برای AAU بسکتبال به همکاری با برخی از رستوران های محلی در جامعه خود را برای جمع آوری کمک های شب. بسیاری از کسب و کارهای محلی و ارائه برنامه های است که اجازه می دهد شما را به کسب 10-15 ٪ از تمام درآمد حاصل برای مشتریان شما می توانند به این رستوران در شب. نه تنها این پول آسان برای برنامه های خود را, اما آن را نیز یک راه خوب برای صرف یک شب پیوند با خانواده های دیگر که بخشی از برنامه های خود را.

اینها فقط تعداد کمی از راه های متعدد ما شده اند قادر به جمع آوری پول برای ما AAU تیم بسکتبال. توسط متناوب از جمع آوری اعانه در طول فصل و گرفتن تمام بازیکنان و خانواده های درگیر در کار هم به نفع باشگاه شما می توانید برخی از واقعا دیدنی و جذاب نتایج جستجو برای برنامه های خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت یک AAU بسکتبال, برنامه, لطفا ستاره بالقوه ورزشی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.