این دانشگاه ها ثابت کرده اند که امتحانات آنلاین می توانند کار کنند

تعداد زیادی کالج در طی COVID-19 به آزمایشات آنلاین تغییر می کنند.

برای مثال ، ارزیابی های اواخر بهار آکسبریج در وب در حال حرکت است. در دبیرستان لندن ، 280 فقدان دانش بالینی به طور مؤثر آزمایشات سال گذشته هفته گذشته به پایان رسید. کالج می گوید که این نکته اول از همه قابل توجه برای معاینات بالینی است

اگر در طول COVID-19 در مورد این انتقال به تست های آنلاین استرس دارید ، نگران نباشید. تاریخ برای ما فاش می کند که یک منطقه واقعاً کشف نشده است ، اما توانایی کشف آن وجود دارد.

تست های آنلاین در طول COVID-19 مزایای ارزیابی رایانه ای را نشان می دهد

در وب یا تست های رایانه ای می توانید از بلندگوهای وقت کافی برای چک کردن استفاده کنید. علاوه بر این ، مسئله قرار دادن قلم روی کاغذ را نشان می دهد تا بینش خود را در یک قلمرو مطالعه نشان دهد.

مطابق دانشکده نوآوری سیدنی ، دانش آموزان درمورد تست های آنلاین بی حوصله تر هستند زیرا در ابتدا می توانند تست های آزمایش مجدد را در وب انجام دهند. این مدل ارزیابی علاوه بر این ، شانس تمبر روبات سازی شده را برای آزمایشات انجام شده در ایالت بررسی می کند.

تست های آنلاین می تواند دارایی های زیادی را در دانشکده ها پس انداز کند. منبع: فردریک فلورین / خبرگزاری فرانسه

به غیر از کمک به وظیفه باقیمانده در دست کارمندان ، آزمایش های آنلاین نیز می توانند پایه و اساس مبلغ یک پول نقد را پس انداز کنند.

گزارشی از ZDNet آورده است كه کالج موناش در استرالیا با حرکت 80 درصد از آزمایشها در وب ، سالانه 7 میلیون دلار (4.7 میلیون دلار) هزینه می کند ، این بدان معنی است که امسال انجام دهید.

کالج 360،000 تست ، برابر 8.5 میلیون ورق کاغذ A4 یا 1000 درخت را صادر می کند.

Bluff Ashford ، پیشگام اکتشاف ، آموزش و انتقال بینش تجاری گفت: مراجعه به افراد برای تست های کاغذ تمبر پرهزینه و استثنایی کافی نیست زیرا نیاز به بخش اطلاعات گسترده کتابچه راهنمای کاربر دارد ، در حالی که آزمایش زیر وجود ندارد. همین امر نشان می دهد که آزمایشات به اشتباهات انسانی ارائه می شود.

روال مترقی ارزش سرمایه گذاری

موناش استرالیا از سال 2015 تلاش های تدریجی در جهت ارائه در آزمون های وب انجام داده است. این کار با یک خلبان کوچک آغاز شد. در ترم اول سال 2017 ، دانشکده 0/0 درصد (600 صندلی) از کل آزمون ها را در وب قرار داد ، و به طور مداوم آن را به هشت درصد همه برابر (10،000 صندلی) در ترم دوم آن سال معادل و غیره گسترش می دهد.

آشفورد گفت: “این شامل ساخت یك وای فای سفارشی در یكی از لابی های آزمایشی آن و سیم كشی هر منطقه كار به نیرو و سیستم است. اشفورد گفت: هم اكنون دانشكده برای انتخاب ایستگاه های کاری به محفوظات و داشتن كاغذ تقویتی از مقالات آزمایشی ، براساس انتخاب دانشمند مستقر شده است. ، “گفت: این گزارش.

آنها همچنین به دلیل داشتن دانشکده گزینه ای برای خرید کافی برای ایستگاه های کاری کافی برای هر یک از بدبخت ها ، تفکرات لازم را برای ایجاد وسایل شخصی خود (BYOD) ایجاد نمی کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.