این وسایل جذاب را با بطری آب بسازید

این وسایل جذاب را با بطری آب بسازید

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، جامدادی زیپ‌دار: بچه‌ها هر چقدر هم که لوازم التحریر داشته باشند، از مدل‌های جدید و متنوع استقبال می‌کنند البته که عشق به لوازم این چنینی سن و سال و کوچک و بزرگ نمی‌شناسد.

اگر می‌خواهید با یک بطری نوشیدنی تمام شده، یک جامدادی زیبا بسازید، کافی است دو بطری بطری نوشابه و یک زیپ رنگی ۲۰ سانتی متری داشته باشید.

برای این کار ابتدا برچسب روی بطری را کنده، رو باقی مانده چسب‌ها را با آب گرم و کمی ماده شوینده پاک کنید. از انتهای بطری‌ها به اندازه ۱۵ سانتی‌متر علامت‌گذاری کنید و برش دهید.

زیپ را باز کرده و هر لبه آن را به لبه داخلی هر یک از بطری‌ها بچسبانید. اجازه دهید که خشک شود. جامدادی شما آماده استفاده است.

اگر بخواهید می‌توانید یکی از بطری‌ها را ۲۰ یا ۲۵ سانتی متر برش دهید و دیگری را ۱۰ یا ۵ سانتی متر، تا بطری کوچک‌تر شبیه به در جامدادی شود.

گلدان آبی

اگر به گیاهان مینیاتوری داخل آب علاقه دارید، یک گلدان زیبا برایتان پیشنهاد دارم. بطری‌های جدید آب معدنی گزینه‌ای جذاب برای سساخت گلدان‌های آبی هستند. برای ساخت آن لازم است برچسب بطری را از آن جدا کنید و چسب‌های اضافه را به دقت بشویید.

گیاهان قابل رشد در آب را می‌توانید از آکواریوم فروشی‌ها یا فروشگاه‌های گل و گیاه تهیه کنید. چند سنگ زیبا پیدا کنید و آنها را خوب بشویید.

ساحل مکان خوبی برای پیدا کردن سنگ‌های شفاف و زیباست. کف بطری را با سنگ‌ها پر کنید و گیاه را داخل آن قرار دهید. هنگام خرید گیاه، شرایط نگهداری آن را از فروشنده جویا شوید.

معمولا این گیاهان در هر محیطی رشد می‌کنند و در طراحی داخلی امروزی از آنها به عنوان یک دکوری زیبا استفاده می‌کنند.

قلک عروسکی

قلک‌ها جذاب‌ترین وسایل برای علاقه مند کردن کودکان به پس‌انداز و مدیریت مالی است. شما می‌توانید با چند وسایل ساده دور ریختی برای کودکتان چندین مدل قلک در رنگ‌های شکل‌های متنوع بسازید و دیگر از خرید قلک‌های فروشگاهی خلاص شوید.

برای ساخت این قلک‌های عروسکی بامزه کافی است برچسب یک بطری نوشیدنی را جدا کنید آن را به شکل افقی قرار دهید و روی آن را با تیغ یا کاتر به اندازه عبور سکه و اسکناس برش دهید.

برای اینکه بطری به حالت افقی روی سطح مورد نظر قرار بگیرد، چهار مهره یا در بطری را سمت مقابل شیار ایجاد شده برای انداختن پول بچسبانید.

از کاغذهای رنگی برای طراحی آن استفاده کنید. می‌توانید یک قلک خرگوشی، موشی یا خوکی بسازید.

در بطری را بینی حیوان در نظر بگیرید، با کاغذ رنگی گوش درست کنید و بالای در بطری بچسبانید. حالا لازم نیست از کودک‌تان بخواهید تا پر شدن قلک صبر کند چون این صبر برای آنها چندان آسان نیست.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *