بالا 10 دلیل که چرا شما باید کتاب تعطیلات به مالت

[ad_1]

مالت یک جزیره کوچک دولت در اروپا در میانه دریای مدیترانه است و یک مقصد تعطیلات محبوب برای بسیاری از اروپایی ها بیشتر از انگلستان و آلمان و ایتالیا و فرانسه و هلند. بازدید گردشگران از جزیره به دلایل مختلف و جزیره ارائه می دهد انواع مختلفی از جنبه های است که خواهد شد مورد علاقه برای انواع بسیاری از مسافران است. این مقاله شما فراهم می کند با بالا 10 دلیل برای رزرو سفر به مالت یک ایده عالی است نه تنها به فصل تعطیلات اما در تمام طول سال!

10. زبان و پول در مالت

مالتی باید زبان خود را (‘مالت’) اما این کشور دارای دو زبان رسمی دوم زبان رسمی بودن زبان انگلیسی. مالت تحت حکومت بریتانیا برای 160 سال, به دست آوردن استقلال در سال 1964 اما ترک مالت با نسبتا قوی دانش زبان انگلیسی اگر چه مالت بسیار بیشتر به طور گسترده سخن گفته است و زبان مادری برای اکثریت قریب به اتفاق مالت. زبان انگلیسی گردشگران این به این معنی است که ارتباطی است که تقریبا بدون مشکل است که قطعا به نفع زمانی که در تعطیلات. اگر چه در حال حاضر لیره مالت است که هنوز هم تنها ارز معتبر یورو معرفی خواهد شد در ژانویه 1st, 2008 و بسیاری از خرده فروشان در مناطق توریستی در حال حاضر به پذیرفتن یورو به صورت پول نقد پرداخت.

9. ورزش و فعالیت های اوقات فراغت

مالت یک محل بزرگ برای انواع ورزش از جمله پیاده روی, دوچرخه سواری در کوهستان, صخره نوردی, para خزید و باد گشت و گذار و مسافرت با قایق تفریحی. مقدار زیادی از فعالیت های سرگرم نگه دارید بدون توجه به زمان از سال است. اکثر مواد مورد نیاز برای این ورزش در دسترس هستند برای پایین-قیمت اجاره و وجود مکان های مختلف در این جزایر که در آن این ورزش می تواند اعمال شود. Gozo است به خصوص محبوب در محل برای سنگ نوردی به لطف صخره های شیب دار و دوچرخه سواری در کوهستان به لطف جاده های ساکت و عالی هیل صعود.

رویدادهایی مانند کنسرت های پاپ و تئاتر را نشان می دهد اما همچنین تاریخی دوباره لوایح از جمله در Guardia محبوب در میان گردشگران و مردم محلی و ارائه سرگرمی های بزرگ برای تمام خانواده است. آیا شما یک فن از تماشای ورزش ؟ لازم نیست نگران گم کردن و یا مسابقات و یا حوادث – ماهواره دریافت شده است به طور گسترده ای استفاده می شود محبوب تر بارها و وجود دارد مقدار زیادی از غذا و آبجو در اطراف برای لذت بردن از ورزش های مورد علاقه خود.

8. گرفتن در اطراف در مالت آسان و ارزان!

آیا شما از آن متنفرم زمانی که شما به تعطیلات بروید و آن را به شما طول می کشد سنین برای رسیدن به ساحل و یا به بازدید از شهرستانها چند موزه ها? آیا شما از آن متنفرم زمانی که طول می کشد یک روز کامل را به یک گردش زمانی که شما به هدر زمان زیادی را در رفت و آمد از جایی به جای دیگر است که باعث می شود شما تعجب که آیا آن را حتی ارزش بدون هیچ زحمتی? اگر جواب شما بله است پس از آن مالت است که قطعا مقصد تعطیلات برای شما. در آن طول می کشد کمتر از یک ساعت از یک طرف به جزیره دیگر و وجود چنین غلظت های بالا از مکان های مورد علاقه و سواحل و استراحتگاه برای تعطیلات و مکان های سرگرمی (رستوران ها و باشگاه ها و سینما و غیره.), شما آرزو می کنم شما می خواهم در مورد شناخته شده مالت زودتر!

بسیاری از گردشگران تصمیم به بازدید از مالت برای بار دوم و گاهی اوقات بیشتر به سادگی به این دلیل که خیلی وجود دارد بسیار به انجام و برای دیدن آن طول می کشد تا کمی پول و زمان به اطراف و صرف وقت با کیفیت زمان تعطیلات.

7. Gozo ارائه می دهد یک محیط صلح آمیز برای تعطیلات تابستان خود را

مالت است که نه فقط در مورد مالت. بله درست است که جمهوری مالت نیز پوشش می دهد Gozo است که مالت خواهر جزیره است و گفته می شود این جزیره که مالت استفاده می شود مدت زمان طولانی پیش – روستایی آرام و دست نخورده است. Gozo یک محل عالی برای صلح (خانواده یا زوج) تعطیلات با سواحل زیبا و, حومه شهر نمایش ها. بازدید از پایتخت ویکتوریا با آن ارگ در مرکز یک غنی شده بخشی از روستا که مورد استفاده برای ارائه ساکنان Gozo پناهگاه در برابر مهاجمان خارجی شبیه به Mdina در اطراف آن دیوارهای اصلی جزیره مالت. شهر ساحلی Xlendi یک مقصد توریستی محبوب ارائه یک نمایش زیبا از آن خلیج احاطه شده توسط صخره بالا. رملا l-Hamla و سن بلاس خلیج در حال سواحل زیبا برای شنا و یکی بزرگتر و شلوغ دیگر در حال منزوی تر و سخت تر برای رسیدن به (تپه شیب دار تبار) اما بسیار ارزش تلاش است.

به عنوان اخیر یک اتوبوس شاتل سرویس در دسترس است شما را مستقیما از فرودگاه به کشتی در شمالی ترین نقطه جزیره مالت ساخت ترتیبات برای Gozo تعطیلات کمی ساده تر برای برنامه ریزی برای.

6. مالت دارای یک فرهنگ غنی و میراث فرهنگی

در سراسر سنین و جزایر مالت را دیده اند های مختلف خارجی حاکمان آمدن و رفتن و پشت سر گذاشتن آنها تمبر در مالت فرهنگ است. به عنوان یک نتیجه مالت است آغشته به فرهنگ و میراث و ارائه می دهد تعداد زیادی از سایت های فرهنگی و تاریخی در مسافت های کوتاه از یکدیگر مالت یک مکان منحصر به فرد در روی نقشه جهان از فرهنگ و میراث. هر دو در مالت زبان و فرهنگ باقی مانده از فنیقی, Carthaginians و رومیان و اعراب و ترک و فرانسوی و انگلیسی مهاجمان هنوز هم می تواند یافت می شود و امروز این دیگ ذوب از فرهنگ است که مورد علاقه بسیاری از گردشگران بازدید از جزایر مالت در تعطیلات.

5. با کیفیت خوب, هتل ها و اقامت

خوب کیفیت هتل ها و آپارتمان خود پذیرایی به طور گسترده ای در دسترس با قیمت بسیار مناسب. معاملات بسته معمولا راه رفتن اما رزرو به طور جداگانه هزینه در مقابل کیفیت اقامت بسیار خوب است. مناطق اصلی برای استراحتگاه برای تعطیلات در حال سنت جولیان را Bugibba/Qawra و سلیما که تمام واقع در بخش شمالی جزیره مالت. اقامت در سنت جولیان است که توصیه می شود اگر شما لذت بردن از صرف شب خود بیرون رفتن اما نزدیک شدن به شب زنده داری hub مالت بهتر است برای زوج ها و خانواده که به دنبال صلح و آرامش است. برای کسانی که مسافران اماکن مانند Mellieha و St. paul’s Bay بسیار بهتری مکان برای اقامت.

4. مالت است که در تمام طول سال مقصد

یک پرواز از لندن به مالت طول می کشد کمتر از سه ساعت اما تفاوت در آب و هوا بزرگ است. زمستان های معتدل و تابستان گرم با درجه حرارت متوسط 32C به معنی آب و هوا عالی برای هر دو داغ از تعطیلات تابستانی و همچنین تعطیلات بزرگ آب و هوا در فصل زمستان برای فرار از سرما به خانه برگشت. وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های سرگرم نگه دارید در تمام طول سال و برای مثال پیاده روی محبوب است در راه گذراندن روز در روستا در زمستان با بهره گیری از مناظر و آرامش. بیشتر فرهنگی و تاریخی نقاط باز هستند در تمام طول سال و اگر چه در فضای باز باشگاه را باز کنید و در طول ماه های زمستان, شب زنده داری در مالت می رود در طول سال تمام است.

3. مالت ارائه می دهد بزرگ شب زنده داری خود را برای تکمیل فعالیت های روزانه

شب را در این شهر یک تن از سرگرم کننده از مالت میزبان واقعی چماقی توپی است که می رود به نام Paceville (سنت جولیان) و ارائه می دهد که تعداد زیادی از باشگاه ها که در واقع به معنای واقعی کلمه درب به درب و که بازی های مختلف ژانرهای موسیقی را با توجه به سلیقه همه. باز, باشگاه, حال چه چیزی باعث چماقی در مالت و نه خاص. هزینه های خود را در شب های گرم تابستان به آخرین باشگاه و trance anthems یا صاف R&B و بیت hiphop زیر ستاره است و تنها چیزی دیگری و باید در تعطیلات خود را به مالت.

2. مالت تعطیلات در حال حاضر با پروازهای ارزان

درست است – خطوط هوایی کم هزینه در بر داشت مالت و خاک ارائه پروازهای ارزان به جزیره خارج از فصل و به طور منظم پروازهای ارزان در تابستان. این شرکت های هواپیمایی ارائه پروازهای خروج از یک شماره را انتخاب کنید از مکان ها در اروپا مانند لندن و دوبلین و بارسلونا, اسلو استکهلم پیزا (ایتالیا) و برمن (آلمان). نگاه برای شرکت های هواپیمایی امثال Ryanair Norwegian Air Shuttle و Clickair اما فراموش نکنید که برای بررسی مالت ملی هواپیمایی Air Malta که به طور منظم ارائه می دهد کم هزینه پرواز به تعداد بسیار بزرگتر از مقصد اروپا.

1. مالت ارائه می دهد بیش از هر مقصد مدیترانه

شما می توانید می گویند که به دلیل بالا برای بازدید از مالت ترکیبی است از دیگر دلایل ذکر شده در بالا: وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف شما می توانید در طول تعطیلات خود را در جزیره مالت و شما هرگز خسته می شود اگر شما راست info. پخت در خورشید در ساحل فوق العاده است برای استراحت پس از یک سال از محل کار یا مدرسه اما اکثر مردم ترجیح می دهند با اضافه کردن کمی تنوع به زمان آنها صرف تعطیلات. بنابراین اگر شما می خواهم به جایی بروید دیگری در کنار ساحل, چرا بازدید در بسیاری از مکان های مورد علاقه در اطراف جزیره ؟ بازدید های قدیمی شهر Mdina, برای مثال, احاطه شده توسط سنگر و تراوش با سابقه و یک محیط شما را هرگز فراموش نکنید. چرا سفر به خواهر جزیره Gozo و با بی سر و صدا آن کشور دیدگاه ها و جاذبه های مانند لاجوردی پنجره تشکیل سنگ مجسمه توسط دریا.

شب هرگز خسته کننده هنگامی که شما می دانید که به کجا برود. وجود دارد مقدار زیادی از انتخاب که آن را می آید به ناهار خوری به عنوان رستوران های با کیفیت را می توان در اکثر نقاط این جزیره است. شراب بارها و بارها نیز محبوب در مالت و ارائه کیفیت شراب و هر دو محلی و بین المللی lagers آبجو های مختلف و مارک های معروف مشروب. وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای چماقی و هوا باشگاه ها و احزاب هستند که باید ببینید اگر چماقی است که ایده آل خود را در شب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *