بالا 10 سواحل مکزیک

[ad_1]

1) Xpu-ha ساحل در Tulum – با زرق و برق دار بای و تالک-پودر سفید سواحل Xpu-ha کمی از راه دور و مناسب برای یک عاشقانه قدم زدن یا شنا صلح آمیز. فقط چند مایلی جنوب Cancun این ساحل چند میله ساحل, برخی همه را شامل استراحتگاه و یک زن و شوهر از فرو رفتن مغازه ها. آن را در به پایان می رسد از زمین است اما ممکن است احساس مانند آن که در مقایسه با سواحل محبوب تر استراحتگاه.

2) Maroma ساحل در پلایا دل کارمن – Tucked دور در ساحل شرقی مکزیک فقط چند مایل از Cancun Maroma ساحل یکی از مکزیک بهترین راز نگه داشته و ممکن است آن فریبنده و مسحور ساحل. این یک خصوصی نوار شن و ماسه در مجاورت مجلل Maroma هتل بنابراین ماندن در این پایان بالا رفت و آمد مکرر است که تنها راه برای دسترسی به ساحل, اما آن را به خوبی به ارزش قیمت می باشد.

3) Chacala ساحل در پورتو به Vallarta – نه بیش از حد طولانی و کمی در سمت وحشی Chacala کلید کم است و به ندرت شلوغ با گردشگران است. این محل زمانی که جستجو برای یک نقطه که در آن مردم محلی جمع و معاشرت. با جنگل های انبوه در ساحل لبه و چند خوشمزه رستوران در امتداد شن و ماسه در خدمت تازه گرفتار ماهی Chacala ارائه می دهد یک طعم و مزه از معتبر مکزیک.

4) Bahias د هواتولکو در اوآخاکا – با 10 خلیج و 36 سواحل بسیاری در دسترس تنها با قایق این نوار سواحل دلخوشیها با آن دست نخورده زیبایی های طبیعی و روستایی چشم انداز است. بهترین راز نگه داشته است پلایا Arrocito منزوی, ساحل, مخفی یارو یک صخره سنگی است. آن سخت است برای پیدا کردن اما به خوبی به ارزش تلاش.

5) Playa del Amor در کبو سن لوکاس – این ساحل منزوی در دسترس است تنها با قایق است و در بر داشت که در آن اقیانوس آرام در دیدار دریای کورتز. تعداد بسیار کمی از سواحل مکزیک می توانید بازی های نمایشی با سنگ های شگفت انگیز تشکل های jutting از لاجوردی آب. در واقع صخره برخی از مکزیک معروف ترین و در بر داشت در بسیاری از عکس کارت پستال.

6) Mayakoba در امتداد ساحل ریویرا مایا – یک ساحل خصوصی برای مهمانان از Mayakoba فرمانت این کشنده نوار شن و ماسه را مسحور ترین frazzled مسافر با آن فوق العاده رستوران, صلح آمیز, استخر و سایه cabanas. منزوی و آرام به Mayakoba نمی خواهد نا امید.

7) ساحل شمالی در ایسلا موجرس – فقط در خارج از پر سر و صدا کانکون لذت بخش شمالی ساحل یک نقطه با ردیف هایی از شن و ماسه و آب های آرام برای شنا و چند توریستی جمعیت و یا فروشندگان هاوکینگ اجناس خود را. با آبی و ابر-چیزی با نقاط رنگارنگ آسمان بالا و آرام آب کشیده تا آنجا که چشم می توانید ببینید شمال ساحل لذت واقعی.

8) چهار فصل پونتا Minta در پونتا Minta – فقط در شمال پورتو به Vallarta برخی از مکزیک و سواحل زیبا. یکی به طور خاص می توان در یافت مجلل چهار فصل که در آن ساحل شنی سفید دیدار دریا فیروزه ای. آب در اینجا آرام است و کم عمق ساخت این ساحل برای شنا.

9) دق Zicatela در پورتو اسکندیدو – یکی از مکزیک بهترین گشت و گذار در سواحل و یکی از بالا 10 بهترین گشت و گذار در سواحل سراسر جهان, پلایا Zicatela است که نه تنها زیبا اما یک مکان سرگرم کننده برای جمع آوری ناهار خوردن در یکی از متعدد مقرون به صرفه رستوران و تماشای گشت و گذار اقدام در آب است.

10) دق La Ropa در خوزه ازوتا – کامل با خوشمزه رستوران و جارو, اقیانوس, انداز دق آل Ropa می شود اصول اولیه حق است و استقبال نقطه برای گردشگران در جستجوی بدون عارضه آفتاب-حمام کردن و آرام آرامش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.