بالا 10 شراب مناطق جهان – تعطیلات کامل ماه عسل یا تعطیلات!

[ad_1]

Honeymoons در روستا: بازدید از یکی از بالا 10 مناطق شراب در جهان

برای این ماه ویژگی های TripAtlas.com ما در حال آوردن شما برخی از مقصد ماه عسل های جهان است. هفته گذشته ما شما را به بی سر و صدا و منزوی جزیره خصوصی از Tikehau در پلینزی فرانسه است Tuamotu سلیمان.

این هفته ما در حال گرفتن شما را عاشقانه و از راه دور روستا و بهترین مخفی نگه داشته برای انتخاب خود را از مقصد ماه عسل – بسیاری زیبا و سرسبز مناطق شراب در سراسر جهان است.

زمینه های حومه شهر ، کوه های عجیب و جالب و عاشقانه تخت خواب و صبحانه لژ لوکس و تفریحی, ویلا یا قرون وسطی chateaux در جنوب فرانسه همه شماست برای گرفتن است. چه راهی بهتر برای جشن و مناسبت عروسی خود را و آینده از یک تور از طریق برخی از این مناطق آرامش بخش و زندگی بطری به بطری.

10 Top شراب مناطق جهان

این که آیا شما یک مبتدی یا متخصص شراب آبخوری به دنبال یک مقصد ماه عسل یا گریز عاشقانه, در اینجا یک لیست از 10 شراب مناطق در جهان که هر یک از آنها آگاه شراب کارشناسان مواد غذایی خوب و دعوت از امکانات رفاهی. از کلاسیک قدیمی جهان شراب از کشورهای اروپایی به دنیای جدید شراب در سرتاسر جهان به ما بپیوندید ما ماجراجویی برای کشف بهترین مقصد است.

بالا 5, پیر جهان مناطق شراب

5) پرتغال. اصلی مناطق شراب در پرتغال Minho, دورو و دائو که در شمال پرتغال و مناسب برای شراب تورهای بین اسپانیا و پرتغال. پرتغال است که از معروف پورت یا پورتو (به نام بعد از پرتغال دومین شهر بزرگ) و مادیرا شراب هر دو غنی و قوی سالم و در عین حال شیرین و غلیظ شراب است که اغلب مورد استفاده به عنوان پس از صرف شام و شراب و یا “digestifs.”

4) آلمان است. در حالی که آلمان یکی از شناخته شده ترین آن آبجو به جای آن شراب آن را نشان می دهد که در آن تولید فقط 20 درصد از آنچه در فرانسه تولید در شراب سالانه. این منطقه معروف ترین شراب شیرین آن سفید شراب سفید شراب. طراوت و کمی شیرین با جیغ شدید و تند توصیف این شراب و مناسب برای گرم بعد از ظهر با بهره گیری از آلمان روستا. بزرگترین مناطق بادن Mosel, فالتز (یا Pfalz) و Rheinhessen.

3) اسپانیا است. دو تا از محبوب ترین شراب اسپانیایی ساخت مناطق La Rioja در لگرنیو Navarra به شرق آن در شمال, La Mancha در جنوب مرکزی اسپانیا که در آن شما می توانید ببینید آسیاب های بادی از دون کیشوت و پندس منطقه فقط در نزدیکی بارسلون در شمال شرقی اسپانیا است. محبوب ترین اسپانیایی شراب قرمز روشن ریوخا شراب سفید درخشان کاوا شراب و غنی شری شراب در خرز در جنوب اسپانیا در نزدیکی ساحل مراکش.

2) ایتالیا. به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان شراب در جهان, ایتالیا, اصلی مناطق شراب در شمال ایتالیا (ناحیهای در شمال غربی ایتالیا و بایه d’سالینی در شمال غرب ایتالیا, Trentino-Alto Adige و ونتو در شمال شرق ایتالیا) با توسکانی به جنوب در مرکز ایتالیا. بسیاری از شراب ایتالیایی ساخته شده برای نوشیدن با مواد غذایی و پس از بازدید از منطقه شراب در ایتالیا مناسب برای دوستداران مواد غذایی و کسانی که به دنبال کامل بشقاب ماکارونی گوشت و آرایه ای از پنیر.

1) فرانسه است. از بوردو به آلزاس, کبود به Beaujolais, شامپاین, Languedoc و ساحل د رون فرانسه است که قطعا یکی از برترین مناطق شراب. یک کلاسیک “دنیای قدیم” تولید کننده شراب فرانسه است و همچنین بزرگترین تولید کننده شراب, با 34 درصد از صادرات شراب سهم بازار در جهان در سال 2006. بهترین راه برای کشف این مناطق برای اجاره ماشین و رانندگی را از طریق حومه در خود و از خود تخت خواب و صبحانه و یا chateaux.

بالا 5 دنیای جدید مناطق شراب

5) ایالات متحده آمریکا و کانادا در سواحل شرق. واقع در یک منطقه کوچک در سواحل شرق شراب رو به رشد مناطق در این منطقه عبارتند از: Ontario, Quebec و نیویورک. در حالی که این قطعی از “جهان جدید” شراب تولید در مناطق مانند نیاگارا و پرنس ادوارد شهرستان در انتاریو در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بزرگتر و شناخته شده در صحنه بین المللی است. شناخته شده برای آن شیرین شراب یخ و یخ ciders در انتاریو و کبک, این مناطق شراب آشغال با تخت خواب و صبحانه, دنج لژ و بسته های ماه عسل برای کسانی که بازدید از آبشار نیاگارا و مونترال.

4) در آفریقای جنوبی. اگر چه شراب تولید شده در اینجا از 1600 آن نبود تا سال های اخیر که در آن شراب ساخته اند آن را در صحنه بین المللی. واقع شده در نزدیکی فقط در شرق کیپ تاون مناطق شراب آفریقای جنوبی شامل Stellenbosch پارل و ورچستر و آراسته شده با استارک سفید ویلا برای اقامت. با شرایط آب و هوایی مشابه به آرژانتین, شیلی و استرالیا در مناطق شراب آفریقای جنوبی بهترین و شناخته شده برای آن سفید مون بلان و Chardonnay شراب اما به آرامی در حال توسعه آن قرمز varietals. برای spicier سفر از طریق مناطق شراب با بازدید از مزارع به صورت مایل و قوی سیاه کوه در پس زمینه را از دست ندهید در آفریقای جنوبی.

3) ایالات متحده آمریکا و کانادا West Coast. ترین اشاره متحده یا استان در این رده عبارتند از: کالیفرنیا و اورگان با واشنگتن و بریتیش کلمبیا ابتلا به سرعت. دره نپا و منطقه سونوما مناطق در کالیفرنیا شده است قلب جهان جدید شراب برای سال های بسیاری و زیبا از باغ های انگور کوه و لوکس اما عجیب و جالب امکانات رفاهی در سراسر شهرهای کوچک مانند Yountville,. اورگان نیز تعجب بسیاری را در دنیای شراب داشتن ساخته شده Pinot نوآر است که ضرب و شتم از همتایان فرانسوی خود دیدار ویلامت دره بسیاری از نقاط شراب و همچنین روژ یا Applegate دره در جنوب اورگان برای درست حومه مهمان نوازی در طول ماه عسل خود را.

2) آرژانتین & شیلی. کوه آند و مناطق اطراف آن ثابت کرده اند خود را به عنوان فوق العاده شراب رو به رشد مناطق ارائه انواع مختلفی از patricia johnson دره واله مرکزی در شیلی به پاتاگونیا و مندوزا در آرژانتین. سفر به آرژانتین و شیلی برای ماه عسل مناسب هر زمان از سال – با زمستان های معتدل و تابستان گرم بهار و یا پاییز بهترین زمان برای رفتن به تماشای رنگ و حومه به زندگی می آیند. تورهای بسیاری در دسترس هستند به مناطق شراب از بوئنوس آیرس, Mendoza یا سانتیاگو در شیلی.

1) استرالیا و نیوزیلند. وجود دارد بیشتر به شراب استرالیا از Yellowtail, تشکر از خدا. استرالیا گرفته شده سرب در دنیای جدید از شراب در تولید انبوه آن از تند شیراز, شراب و قوی Cabernet Sauvignons. بازدید شکارچی دره بزرگترین منطقه تولید شراب در استرالیا قابل مقایسه با Napa Valley در کالیفرنیا است. برای گرم و خیره کننده ماه عسل, سعی کنید اتریش و یا نیوزیلند برای ماه عسل خود را با تمام مهمان نوازی زمین به پایین زیر را ارائه کرده است.

بنابراین Bon Voyage در ماه عسل خود را و به یاد داشته باشید به نوشیدن مسئولانه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *