بالی – لوکس دنیای آرامش

[ad_1]

بالی است که واقعا مستحق آن عنوان افتخاری جزیره خدایان است. بالی تعطیلات لوکس ارائه فهیم مسافر فوق العاده ای از زیبایی های طبیعی و فرهنگی غنی و تاریخ و همه زیاده روی فوق العاده 5 ستاره استراحتگاه. مهمتر از همه این بهشت جزیره و بی سر و صدا آن مردم را فراهم خواهد کرد شما را با یک عقب نشینی آرام از استرس های زندگی مدرن است. اگر شما به دنبال یک محل برای استراحت و جوانی از سر گرفتن ذهن, بدن و روح اجازه بالی بود خود را واحه.

بسیاری از دو میلیون نفر از گردشگران که به بالی در هر سال صرف وقت خود را در کوتا بهره گیری جهانی گشت و گذار در ساحل, خرید مقرون به صرفه و افسانه ای شب زنده داری. اما کسانی که نگاه بیشتر در صحرا کشف یک آرایه خیره کننده از شاعرانه مقصد و بیش از انواع اندازه کافی برای برآوردن حتی خسته ترین سلیقه ها.

به تجربه بکر سفید شن و ماسه از سواحل جنوب در آمده به Nusa Dua و لذت بردن از بهترین در بالی استراحتگاه لوکس. تسلیم شدن خود را به آرامش کامل در این پناهگاه بی پایان آسمان آبی و درخشان اقیانوس. ذوب زیر دست متخصص شخصی خود را گر; شناور در آب گرم و آب محافظت از اقیانوس هند; یا افراط در تخصص درمان آبگرم. شما می توانید این همه و بیشتر در مشهور بالی هتل لوکس Club Med, Nusa Dua. پیدا کردن خود را واحه استراحت در زیر کف دست و یا شاید با فعال تر حرفه مانند غواصی, ریاضت یا گلف.

دوستداران هنر و فرهنگ باید سر به کوه روستای Ubud, nestled در سرد سبز قلب بالی. در 1930s Ubud, یکی از شیک ترین مقصد بین المللی هنرمندان و کار خود را در حال حاضر نمایش داده شده در کنار بالی و جاوه قطعات هر دو سنتی و مدرن در صدها گالری خال خال در سراسر منطقه است. این Agung Rai موزه هنر است که نمی شود از دست رفته با یک مجموعه قابل توجه و اجرای بالی کلاسیک, موسیقی و رقص است.

در حالی که در یوبود شما می توانید به دنبال منبع بالی سحر و جادو باستان در معابد و کاخ ها یک برخورد نزدیک در نزدیکی فیل صفری پارک یا مقدس میمون پناهگاه جنگلی و یا به سادگی خیس خوردن در شکوه زیبایی از اطراف جنگل های استوایی و زمرد دره ها و

تراس مزارع برنج.

برای منحصر به فرد نظر از این چشم انداز خیره کننده را در یک تور لوکس خصوصی هلیکوپتر. شما می توانید بسیاری از این نسبتا کوچک جزیره هوایی از جمله حفره های آتشفشانی کوه. Batur و Mt. Agung و بازگشت به اختصاصی پد فرود فقط چند متر از یکی از مجلل ترین و ظریف بالی استراحتگاه لوکس شهیار بالی.

شهیار بالی واقع شده است و در دامنه Pentanu دره و ارائه می دهد مهمانان کاملأ پیچیده منصوب ویلاهای خصوصی با فردی استخرهای شنا و گسترده نمایش دراماتیک رودخانه بلاغی زیر. شما می خواهید برای هیچ چیز در این عقب نشینی دیدنی که شامل بهترین جامع آبگرم. بازگرداندن روح خود را با یک شخصی برنامه تمدد اعصاب و مراقبه و کل بدن سلامتی درمان.

خبره پیدا کردن غذا مشکل انتخاب از با شکوه رستوران Ubud اعم از فرانسوی الهام گرفته آشپزی در نایبالسلطنه بالی خود را آبشار به مدرن fusion مزمزه خدمت مشهور Mozaic به سبک محلی ‘warungs شامل اندونزی و بالی ظروف.

با این حال مختصری شیب به مست سلیقه بالی است که به اندازه کافی برای برخی از. پاسخ این است که تخصص لوکس تور چهار فصل توچال مدرسه پخت و پز در Jimbaran بای. در این جنوب ماهیگیری یارو شما باید انتخاب خود را از تازه ترین گرفتن از دریا lushest تولید از سراسر جزیره و معطر بالی ود از جمله فلفل و زعفران و سنبل و زردچوبه. آیا تازه کار یا با تجربه طبخ شما استاد اسرار بالیایی و جنوب شرق آسیا طبخ و لذت بردن از میوه ها از کار خود را با یک مجلل جشن.

البته شما نیاز به مناسب pampering پس از تلاش های آشپزی و چهار فصل توچال اسپا را تقویت کرده و انرژی با اسراف آرایه سلامت و زیبایی خدمات از جمله ماساژ و مالش های بدن و کاری ادامه داده اند و جوانان. در پایان یک روز پر مشغله شما می توانید بازنشسته به ظریف خود را بالی ویلا جداگانه با حمام کردن و زندگی سالنها و منظره اقیانوس از خود را به شیرجه رفتن استخر.

بیا به جزیره خدایان و کشف خصوصی خود را در جهان از آرامش و شادی با بالی تعطیلات لوکس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.