برای جلوگیری از اشتباهات در حالی که استخدام یک شرکت توسعه نرم افزار تلفن همراه

[ad_1]

شما مصمم به ایجاد چشمگیر حضور آنلاین ارائه شده توسط چشمگیر برنامه تلفن همراه. با توجه به نفوذ بالا از اینترنت و دستگاه های دستی آن بازده عالی مزایای کسب و کار. استخدام یک نرم افزار تلفن همراه شرکت توسعه ضروری است اما در بسیاری از موارد کارآفرینان را به اشتباه انتخاب اشتباه شرکت. آنها آن استخدام بر اساس سودآور تبلیغات و تخفیف ارائه می دهد. به عنوان یک نتیجه, آنها را تا پایان با یک خسته کننده برنامه تلفن همراه است که قادر به جذب و حفظ مشتریان است. هنگامی که وجود دارد میلیون ها نفر از برنامه های در حال اجرا در اینترنت و برنامه های خود را به آسان برای استفاده و چشم نواز است. چند اشتباه رایج که ممکن است منجر به نا امیدی:

کارآفرینان فراموش نکنید که آن را به یک کسب و کار جهانی

آن است که لازم نیست به استخدام محلی و توسعه شرکت توسعه نرم افزار تلفن همراه. حتی اگر شما استخدام یک شرکت واقع در انتهای دیگر از جهان مهم نیست. فقط یک لیست از الزامات مورد نیاز و استخدام بهترین شرکت که تجربه غنی در توسعه برنامه های مشابه. کارشناسان می گویند که زمانی که شما محدود کردن جستجو با توجه به عوامل بازدارنده مانند موضعی توسعه دهنده شما ممکن است یک نرم افزار عالی.

استخدام یک توسعه دهنده است که شروع به برنامه نویسی بدون نیاز تجزیه و تحلیل

که توسعه شروع به برنامه نویسی برنامه های خود را بلافاصله پس از اولیه مورد نیاز جمع آوری و نتیجه این خواهد بود بسیار خسته کننده است. مناسب توسعه نرم افزار تلفن همراه شرکت می رود از طریق مقدماتی و دقیق مورد نیاز جمع آوری و تحلیل و طراحی مراحل. این یک روش سیستماتیک توسعه نرم افزار است. بسیاری از شرکت ها را در نظر نمی توسعه نرم افزار تلفن همراه یک کار پیچیده ای است. اما در واقعیت آن است که کار سختی است.

شرکت توسعه ندارد تجربه مرتبط

هر چند توسعه نرم افزار تلفن همراه عمومی است و فعالیت آن به همان اندازه مهم است که توسعه دهندگان باید یک تجربه مرتبط از برنامه های در تو رفتگی در دیوار. برای مثال اگر شما صاحب یک رستوران استخدام یک توسعه دهنده نرم افزار است که طراحی و توسعه یک برنامه واحد در هتل یا رستوران, صنعت, سپس آن را ممکن است رخ دهد که شما نمی توانید انتظار می رود خروجی.

استخدام یک نرم افزار بر اساس قیمت

هزینه یک جنبه مهم از استخدام یک برنامه توسعه شرکت است اما این یک چیز خوب برای نهایی کردن یک توسعه دهنده مستقر در هزینه تنها. کم هزینه توسعه دهنده ممکن است به کیفیت خوب نرم افزار است که باعث می شود حضور خود را در اینترنت موثر است. در واقع پول شما صرف نمی کند و عملکرد کسب و کار مورد نظر بهره مند شوند.

اجتناب از این اشتباهات در حالی که استخدام یک شرکت توسعه نرم افزار تلفن همراه و استفاده از اینترنت به میزان حداکثر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.