بررسی آخرین وضعیت طرح تعطیلی مشاغل؛ ۲۶ آبان

بررسی آخرین وضعیت طرح تعطیلی مشاغل؛ ۲۶ آبان

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست – معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با اعلام این خبر گفت: این نشست روز دوشنبه ۲۶ آبان ماه با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تمامی فرمانداران، بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها، به صورت ارتباط تصویری برگزار می شود.

دین پرست تصریح کرد: برگزاری نشست مذکور در راستای اجراء و تحقق هرچه بهتر و موثرتر سیاست ها، برنامه ها و مصوبات ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی است.

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا همچنین افزود: در این نشست، ۱۰ نفر از فرمانداران و ۱۰ نفر از روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها، به نمایندگی از همه شهرستان ها، نسبت به ارائه گزارش و تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا، اقدامات انجام شده، موانع و مشکلات پیش رو و همچنین آخرین وضعیت اجرای طرح تعطیلی همه مشاغل- منهای گروه شغلی (۱)- از ساعت ۱۸، در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ، می پردازند.

دین‌پرست تصریح کرد: محل استقرار بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستانهایی که به صورت ویدئوکنفرانس در نشست روز دوشنبه آتی حضور خواهند داشت، به منظور سهولت در برقراری ارتباط، در فرمانداری ها خواهد بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.