بهترین راهنمای سفر

[ad_1]

بهترین هتل ها رزرو در آسیا است.

Disini آبگرم لوکس ویلا واقع در Seminyak, بالی. این است که شناخته شده برای آن آسمانی جو و خدمات برجسته از کارکنان و خدمه. آنها قطعا شما را در خانه احساس. آن است که فقط چند دقیقه به دور از غروب آفتاب در ساحل. نه تنها که! گالری های هنری, مد بوتیک و سالن ناهار خوری در نظر گرفته است که به عنوان کلاس جهانی هستند و فقط در راه رفتن فاصله از Disini.

Disini آبگرم لوکس ویلا در مجموع 22 واحد برای مهمانان خود را. وجود دارد یک صبحانه منطقه که در آن آنها در خدمت خوشمزه ترین صبح وعده های غذایی. رستوران های محلی نیز در اطراف محل. آبگرم است غرور و افتخار از هتل.

Taj Exotica بنتتا بهترین رفت و آمد مکرر در یکی از سریلانکا ترین سواحل زیبا. آن است که 90 کیلومتر از فرودگاه و 7km تا مرکز شهر است. این هتل دارای کلاس اول امکانات است که دارای آب شیرین, استخر, رستوران خوب و یک دولت از هنر و تربیت بدنی و بهداشت و درمان باشگاه. شیک اتاق را نادیده می گیرند یا اقیانوس هند و یا باغ زیبایی. تمام اتاق های زیادی خلیج پنجره ها و بالکن ها و ارائه 24 ساعته خدمات اتاق.

شما می توانید لذت بردن از بهترین غذاهای محلی و بین المللی در دو رستوران از Taj Exotica بنتتا. نیز وجود دارد یک کافی شاپ و یک نوار واقع در کنار استخر.

Ascott مانیل هتل واقع شده است در Makati کسب و کار مرکزی مترو مانیل. آن است که احاطه شده توسط کسب و کار سرگرمی و مراکز خرید. برخی از جاذبه های اصلی مترو مانیل شامل آیالا موزه Filipinas میراث کتابخانه سفارت سنگاپور و فیلیپین بورس.

Ascott مانیل هتل در مجموع 306 اتاق که آشپزخانه خود را و آن را نیز همراه با برخی از امکانات است که مطمئنا اقامت خود را بسیار به یاد ماندنی است.

یک صبحانه خدمت کرده است در صبح است. رستوران در خدمت غذاهای عالی برای شما به جشن. سالن جالبترین محل برای استراحت. این هتل همچنین دارای اتاق های طراحی شده برای جلسات مهم و کنفرانس ها. آنها همچنین باید یک دولت از هنر, ورزشگاه, استخر شنا و تنیس و آبگرم.

محبوب ترین مقصد برای هر دو کسب و کار و اوقات فراغت مسافران در سبو است هیلتون سبو توچال و اسپا. آن واقع شده است و تنها 10 دقیقه رانندگی از فرودگاه و 30 دقیقه رانندگی از مرکز کنوانسیون بین المللی مغازه 24 ساعته قمار و شب زنده داری.

اتاق هیلتون سبو توچال و اسپا در حال لوکس و واحد طراحی شده لطفا به بازدید کنندگان است.

اگر شما علاقه اروپایی و آسیایی غذاهای بهتر بررسی رستوران. تاپا نیز جاذبه اصلی آنها. شما می توانید لذت بردن از غروب آفتاب خود را با یک و تنها از یاقوت کبود استخر و نوار. لذت بردن از نوشیدن و خوردن غذا با خانواده و دوستان خود را در حالی که مشرف در استخر بزرگ.

واقع در سواحل محبوب سواحل شنی سفید رنگ Maribago آب آبی ساحل رفت و آمد مکرر محبوب شناخته شده به عنوان آرامش بخش ترین مکان ها در خط ساحلی Maribago. اگر شما می خواهید به ماندن در یک محل است که در تماس با طبیعت و در عین حال آن را نیز مدرن و سپس این محل مناسب برای شما است.

Maribago آبی آب استراحتگاه های ساحلی دارای 132 اتاق برای مهمان اقامت. هر یک از اتاق ها به درستی مبله به عنوان هدف آنها را مهمان خود را آرامش بخش و راحت را تجربه کنند. شما به راحتی می توانید مشاهده این باغ از پنجره های اتاق. محل نیز شناخته شده برای آن رستوران به نام آلگرو که در خدمت محلی و بین المللی تخصص برای شما به جشن.

شگفت انگیز بالی تعطیلات و اقامت.

رانندگی در هر جاده های کشور در بالی خواهد بود یک تجربه جالب. برای بازدید کنندگان که می خواهم به خارج شدن از توریستی مناطق توسعه یافته این خواهد بود که حق انتخاب است. Self-drive است راه رفتن بالی برای بازدید کنندگان که می خواهند واقعا به کاوش در جزیره و شب و یا muliple شب جدید و مقاصد مختلف. این راه سفر را تبدیل به یک سفر است که دارای شگفتی های کمی مانند پاریس-داکار مسیر است که تقسیم شده است به برخی از etapes. به این ترتیب مسافران می توانند در واقع شنیدن صدای طبیعت مانند باد و امواج و سرگرم کننده بالی قورباغه ها که معمولا داشتن ‘کنسرت’ پس از هر باران. انعطاف پذیری معمولا درب باز می شود و پاداش با کاملا غیر منتظره اکتشافات جدید.

و اگر آرامش می شود اصل در نظر گرفتن طول اقامت در بالی فقط در شکست نخورده آهنگ یا به گوشه های پنهان از بالی. این خواهد بود یک ماجراجویی جذاب است که سرگرم حس ماجراجویی بیش از هر چیز دیگری و غنی سازی سبک زندگی خود را. انفرادی اقامت در دسترس است تقریبا در هر نقطه از etape به عنوان مثال زیر است.

بالی است بسیاری از منزوی hideaways برای ماجراجویان. چون خاک نیست بزرگ واقعا شما نمی توانید از دست داده بود در جای دور افتاده استرالیا. پس از آن است که شایسته نیست به نگرانی در مورد آن. هنگامی که برنامه سفر خود را تنظیم شده است شما می توانید شروع به این جزیره سفر از یکی از هتل ها در استراحتگاه اصلی در Nusa Dua, Kuta Beach یا Sanur Beach, و سپس در ادامه به بخش مرکزی این جزیره گرمسیری به Ubud. Ubud است که به عنوان محبوب شناخته شده بین المللی مخفیگاه بین المللی هنرمندان و قلب هنر است که بسیاری از لوکس کنار رودخانه امکانات رفاهی است. منظره رودخانه Ayung یا Petanu خواهد شد دعوت از هر بازدید کننده به وارد دنیای رویاها با روکشی سرسبز سرسبز گیاهان گرمسیری.

درجه حرارت سرد و خونسردی احتمالا تاخیر در اتمام روز آن را به عنوان جذب. بیشتر از آن اگر مسافران لذت بردن از یک درمان آبگرم زیاده روی است که تنش و تسکین ذهن بر دوش با استرس و زندگی روزمره.

مقصد بعدی می تواند کاندی Dasa و اطراف آن در کرنگسم ریجنسی که همه امکانات رفاهی برای اقامت. فعالیت های بسیاری انجام می شود در اینجا مانند ماهیگیری نوردی و ماجراهای میوه مزارع و یا بازدید از بومی بالی Tenganan ایجاد کرد.

توقف بعدی در حال سواحل شمال در حال حاضر در انتظار ماجراجو در آینده اقامت در Lovina, ساحل, است که می تواند از طریق شرقی مسیر از جزیره است. این محل ارائه می دهد برخی از محل اقامت لوکس است که ویژه طراحی شده است با اتخاذ برخی از عناصر معماری سنتی بالیایی. حاوی باغ و فضای اطراف آن نتایج در یک مخفی گاه مناسب نقطه. در امتداد ساحل شمالی وجود دارد مخفی گاه هتل ها که در آن شما می توانید تجربه بالی اساسا بدون در حال اجرا به مردم در همه.

پس از آن ادامه سفر به سوی غرب و با عبور از Bali Barat منطقه پارک ملی. در اطراف در اینجا وجود دارد محدود دوستدار محیط زیست امکانات رفاهی که برجسته پتانسیل های طبیعی زندگی است. یک برج چوبی است که عمل به مشاهده پرندگان و یا حیوانات در این نزدیکی هست. رفت و آمد مکرر نیز استراتژیک واقع شده است که نزدیک به غواصی سایت Menjangan جزیره است.

به عنوان یک پایان شاید شما می خواهم به صرف شب در Medewi یا Suraberata روستاها که هر کدام نیز حفظ متمایز علاقه فراهم می کند و محل اقامت. هر دو واقع در ساحل سمت و ذخیره کردن در میان درختان نخل و برگ. گشت و گذار در فعالیت های ارزش افزوده ارائه شده توسط این مکان است.

در نهایت بازدید کنندگان وارد کرده اند در خط شروع برای یک ماجراجویی جدید پس از عبور از جنوب مزارع برنج در امتداد ساحلی rea از تبنن. چه یک سفر بزرگ شده است. باعث گرسنه برای اطلاعات بیشتر.

سفر بالی است که هیجان انگیز و با طراوت و یکی از این سفر فقط باعث می شود شما می خواهید برای شروع دوباره و دیدن آن همه را دوباره و دوباره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.