بهترین هتل لندن رستوران

[ad_1]

هوشمند شیک و تصفیه شده – بهترین هتل های لوکس در لندن هر مجلل ملایمت مهمانان نیاز از جمله رستوران ها. از کسانی که نام تاسیس اجرا شده توسط سرآشپزها مشهور به بالا و آینده ستاره ها هستند که فقط شکستن بر روی صحنه در اینجا مختصر و مفید از خلاق ترین رستوران که هتل های لوکس در لندن برای ارائه و آن را اختصاص داده شده foodies غش کردن.

بهترین برای بیان لکه ها: Dorchester, هتل, Mayfair

اگر آب نبات چشم است آنچه شما دنبال آن هستید در یک رستوران قدیمی مورد علاقه هتل درچستر شده اخیر در جراحی کشیدن صورت و در حال حاضر chicest مکان در شهر.

چندین گزینه های ناهار خوری – چین تانگ محبوب مشهور کانون با 1920 شانگهای عطر و طعم. باور نکردنی لذت ببرید غذاهای چینی در یک گلم تنظیم در میان اشیاء عتیقه و شیک پیشخدمت. کوره در ضمن بیشتر کلاسیک فارسی, ظروف و یک محل عالی برای جمعه ناهار که در آن گوشت است در خدمت تازه از کل مشترک با اعتماد به نفس پیشخدمت.

واقعا درجه یک, تنظیم, اما, وجود دارد راه به ضرب و شتم امضای منو در درچستر که به ریاست مشهور Alain Ducasse و فراهم می کند بی نظیر منو و تنظیمات که epitomise شیک فرانسوی.

بهترین برای همجوشی: St Martins, Lane, Covent Garden

ران و شیک St Martins خط ترکیبی از یکپارچهسازی با سیستمعامل بد بو, رنگ و فوق العاده سرد طراحی شده توسط فیلیپ استارک. و وقتی که می آید به مواد غذایی و نوشیدنی, قطعا آن را نا امید نیست. آسیا و د کوبا رستوران به عنوان buzzy آن را به عنوان سرد است – مطمئن شوید که شما یک جدول در پیشبرد و یا لندن را خنک جمعیت را پر کنید تا تمام لکه های سریع. اگر چه جو آرام است دمدمی طعم suffuses دکور با عکس کج و روشنایی و قفسه در حالی که غذا مخلوط سرگرم کننده از آسیا و آمریکای لاتین را تحت تاثیر قرار.

بعد از آن مهمانان حرکت به صحبت در مورد نور نوار که در آن نور چند رنگ و تصاویر پیش بینی شده به خارج از ضرب و شتم به عنوان کوکتل. برای چیزی واقعا منحصر به فرد شما حتی می توانید سفارش دادی از ایجاد ساکن mixologists. برای یک شب پر انرژی در هتل مهمانان همچنین می توانید به کاوش معمولا تنها اعضای کلوپ شبانه در کنار درب خانههای 8.

بهترین برای چای بعد از ظهر: Claridge را Mayfair

Claridge را موسسه ای است که در لندن و فراتر از آن, و آن را آسان به می گویند که چرا زمانی که شما در حال نشستن در سالن انتظار Grand. همراه با ویولون کلاسیک چای بعد از ظهر در اینجا ارائه می دهد این نوع از ظرافت و گسترش آن هتل به خود می بالد. احاطه شده توسط کف سنگ مرمر و پر زرق و برق مهمانان آن را به یک محل است که جذب به عنوان بسیاری از grand-خاله به عنوان مشاهیر و قطعا مشخصه فارسی سنتی ناهار خوری.

گزینه های دیگر در اینجا عبارتند از: آرامش اتاق مطالعه که در خدمت معاصر آشپزی و تلویزیون ستاره گوردون رمزی گل سرسبد رستوران به صورت رسمی تجربه کنند. رمزی رستوران قرعه کشی را در خود دارد با تشکر مدرن اروپایی طعم است که در خدمت هیجان انگیز با خلاقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *