به‌زودی سامسونگ به فعالیت اپلیکیشن ترجمه S Translator پایان می‌دهد

پایان فعالیت اس ترنسلیتور سامسونگ

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از زومیت، سامسونگ درکنار رونمایی گلکسی اس ۴ در سال ۲۰۱۳، اپلیکیشن اختصاصی‌اش موسوم به اس ترنسلیتور (S Translator) را برای ترجمه‌ی متون معرفی کرد تا جایگزین اپلیکیشن‌هایی مانند گوگل ترنسلیت باشد. سال قبل از آن نیز، دستیار صوتی اس ویس (S Voice) برای رقابت با دستیار صوتی سیری اپل عرضه شده بود.

اول جون ۲۰۲۰ (۱۲ خرداد ۱۳۹۹)، اس ویس به فعالیتش پایان داد و برای همیشه به تاریخ پیوست. حال به‌نظر می‌رسد چنین سرنوشتی برای اس ترنسلیتور اتفاق می‌افتد. سامسونگ در اطلاع‌رسانی به کاربرانش اعلام کرد اول دسامبر امسال (۱۱ آذر) دسترسی به اس ترنسلیتور متوقف می‌شود.

همچنین، سامسونگ پیشنهاد کرد کاربران برای ترجمه می‌توانند از دستیار صوتی بیکس‌بی استفاده کنند؛ دستیار صوتی‌ای که سامسونگ آن را به‌عنوان جایگزینی برای اس ویس توسعه داده است. البته بیکس‌بی دستیار صوتی قدرتمندی به‌شمار نمی‌رود و کاربران می‌توانند از اپلیکیشن‌های پلی استور و گلکسی استور استفاده کنند.

اس ترنسلیتور در پرچم‌دارانی مانند گلکسی نوت ۹ در سال ۲۰۱۸ و حتی گلکسی اس ۱۰ و گلکسی فولد 5G در سال ۲۰۱۹ دراختیار کاربران قرار گرفته بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.