بوتیک و احتیاط: یورکویل تورنتو مجتمع مسکونی لوکس ساختمان های کمتر از 50 سوئیت

[ad_1]

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مجتمع مسکونی لوکس ساختمان در یورکویل تورنتو که کمتر از پنجاه سوئیت. مالکیت آن امتیازات را به عنوان حریم خصوصی و اختیار هستند ساخته شده است در ویژگی های استاندارد از این بوتیک لوکس ساختمان. اغلب اوقات یکی نمی داند که محل دقیق آن خود را به عنوان آنها انجام نگرفته خصوصی ورودی ارائه تنها شواهدی وجود دارد که آنها حتی وجود داشته باشد. بر خلاف خود را بالا افزایش همتایان طبقه پلان و معماری سوئیت در بوتیک لوکس ساختمان تمایل به بیشتر, اصلی, با شخصیت و نوآورانه و بسیاری از سوئیت را اشغال تمام یا نیم طبقه است. بوتیک های لوکس و ساختمان و همچنین ارائه صاحبان با صمیمی زندگی جو است. کوچکتر اما بیشتر اختصاص داده شده ساختمان کارکنان می تواند تمرکز بر روی نیازهای شخصی هر فرد ساکن ، با این حال این اختیار و حریم خصوصی همراه با قیمت…. زندگی بزرگ در یک بوتیک لوکس ساختمان در یورکویل هزینه های بیشتر. هزینه نگهداری بالاتر از در ساختمان های بزرگ وجود دارد که کمتر واحد صاحبان سهم در هزینه از امکانات و ساختمان نگهداری.

ردیف 155 کامبرلند خیابان پانزده سوئیت از اوایل سال 1960 منحصر به فرد دو طبقه پنت هاوس آپارتمان ایستاده بود بالای برج اداری در 130 Bloor Street West. دیده از گسسته ورودی در کامبرلند آن متعلق به خیر و جامعه زن و شوهر رز و نوح ترنو. 10 ، 000 فوت مربع پنت هاوس طراحی شده در سبک مدرن از معروف آمریکایی معمار فیلیپ جانسون با پنجره های بزرگ و بزرگ هواپیما. در ایجاد N 155 کامبرلند خیابان توسعه تیم حفظ ترنو دو طبقه پنت هاوس در سطح 13 و 14 ساخته شده و در بالای آن و در زیر آن ایجاد بالا پایان مسکونی که آینه های معماری طراحی و کیفیت اصلی این پنت هاوس. موجود طبقه 11 و 12 تبديل شدند از فضای اداری به پنج مجتمع مسکونی سوئیت. هفت سطوح جدید اضافه کردن اضافی نه سوئیت نیز ساخته شده است در بالای اصلی پنت هاوس ایجاد نامنظم برج رو در سنگ آهک. ساکنان با استفاده از همان ورودی خصوصی که Tornos را که باز می شود به یک لوکس لابی با دو خصوصی بیان آسانسور. تمام سوئیت ها از ویژگی های بزرگ و تراس یا بالکن و پختن کباب مجاز است. ارتفاع سقف در حال یازده و پنت هاوس و زیر پنت هاوس سطح قابلیت دوازده پا ارتفاع سقف. پس از اتمام داخلی انجام شد توسط سازنده جو برنان با سوئیت داشتن کف تا سقف بدون مانع ویندوز و تابشی-گرمایش از کف. امکانات N 155 کامبرلند خیابان: دربان و نگهبانی پارکینگ بازدید کننده.

این Hazelton خوابگاه های خصوصی 118 یورکویل خیابان شانزده سوئیت ساکنان می توانند از تمام امکانات پنج ستاره Hazelton هتل از جمله علامت مکیوون “یک رستوران”. هتل سوئیت واقع در طبقه 2 به 4. خوابگاه های خصوصی واقع در طبقه 5 به 9 و قابل دسترسی توسط یک آسانسور خصوصی برای ساکنان. تمام سوئیت ویژگی حداقل ده سقف پا و کامل فردی کنترل گرمایش و سرمایش سال در اطراف. کوچکترین اندازه سوئیت 2815 متر مربع و بزرگترین پنت هاوس در 8100 متر مربع است. امکانات رفاهی در Hazelton: بیست و چهار ساعت سرایدار پارکینگ نوکر بیست و چهار ساعت خدمات اتاق و سالن رقص, استخر, سرویس کامل آبگرم و مرکز تناسب اندام, اکران خصوصی فیلم اتاق و امکانات نشست.

The Windsor اسلحه مشاع خوابگاه 22 سنت توماس خیابان بیست و چهار سوئیت در واقع در کنار کشش Bloor Street طراح مغازه های شناخته شده به عنوان “سمور یا راسو مایل” به خوابگاه های خصوصی قرار دارد بالاتر از چهار طبقه از ویندزور اسلحه هتل. The Windsor اسلحه مشاع خوابگاه های جداگانه خود را دارد و خیابان ورودی با لابی و خصوصی آسانسور. تنها دو سوئیت در کف تمامی واحد ها دارای نه پا و شش اینچ سقف به صورت جداگانه کنترل سیستم های سرمایشی و گرمایشی و شومینه. ساکنان دسترسی به تمام پنج ستاره لوکس هتل امکانات رفاهی از جمله حیاط کافه ها, باشگاه, 22, چای, اتاق بیست و چهار ساعت اتاق, سرویس نظافت سالن و آبگرم خدمات. سوئیت محدوده اندازه از یک اتاق خواب مجموعه ای از 1350 متر مربع با تمام واحد های دیگر بیش از 2800 متر مربع و تقریبا 5000 فوت مربع کامل طبقه پنت هاوس. امکانات رفاهی از ویندزور اسلحه: بیست و چهار ساعت سرایدار, پارکینگ خصوصی, پارتی, اتاق, استخر و اتاق بخار, اتاق ورزش

موزه خانه 206 Bloor Street West بیست و شش سوئیت در حال حاضر تحت ساخت و ساز منحصر به فرد و صمیمی ساختمان از سنگ آهک از شیشه و فلز واقع در سراسر خیابان را از دنیل لیبسکیند در مورد طراحی کریستال از Royal Ontario Museum. حداکثر دو واحد در هر طبقه با برخی از واحدهای اشغال کل طبقه است. مانند 32 طبقه نمایشگاه خوابگاه های بعدی به آن موزه خانه سوئیت تمام گرا شمال و یا جنوب دادن ساکنان روشن دیدگاه های پانوراما. سقف ارتفاع آنها حداقل ده پا و کل طبقه سوئیت ویژگی یازده سقف پا. تمام سوئیت ها دارای شومینه و گسترده در فضای باز تراس. سوئیت محدوده اندازه از 1942 فوت مربع تا 2 طبقه 5620 فوت مربع پنت هاوس با 4 تراس, آبگرم و خصوصی داخلی آسانسور. هر یک از محل اقامت قبل از سیمی برای Bang & Olufsen صوتی و تصویری. امکانات موزه خانه: بیست و چهار ساعت سرایدار پارکینگ نوکر فردی آسانسور دسترسی به هر یک از مجموعه, مرکز تناسب اندام, مهمان, Suite, اتاق هیئت مدیره.

سنت توماس 2 St. Thomas خیابان چهل و هشت سوئیت قبل از ساخت و ساز واقع در جنوب غرب گوشه ای از سنت توماس و چارلز خیابان غرب 2 St. Thomas Street خواهد معاصر برج مسکونی توسط لنگر دو طبقه گرانیت سیاه سکو طراحی شده توسط معمار حریری Pontarini. دو طبقه تریبون خانه حزب, اتاق شراب سالن ناهار خوری خصوصی, اتاق بازرگانی, تسهیلات, پذیرایی, آشپزخانه و سالن خواندن. استخر سرپوشیده و امکانات تناسب اندام قرار دارد در سطح سوم. مجموعه سقف ارتفاع های متفاوت از 10 به 11’6″ بسته به طبقه و پنت هاوس ویژگی های سطح 12 پا ارتفاع سقف. تمام سوئیت شامل حداقل یک نقطه پارکینگ و منازل مسکونی بیش از 1700 فوت مربع دارای دو پارکینگ. یکی سازی قفل است نیز همراه با هر اقامت و در واقع در پارکینگ زیرزمینی. راندمان بالا air handling unit در هر مجموعه را فراهم می کند در طول سال گرمایش و تهویه مطبوع. واحد با تراس شامل گاز خروجی برای منقل. در صورت خاموشی شارژ ژنراتور را فراهم می کند تا بیست و چهار ساعت از آب داغ و پایه برق قدرت عرضه به هر اقامت. تمام سوئیت با گاز شومینه ساخته شده در دیوار امن و Miele آشپزخانه و لوازم رختشویی. سوئیت محدوده اندازه از سال 1373 فوت مربع به طبقه خوابگاه از 6217 فوت مربع. Minto برنامه ای برای ساخت شش سنت توماس 11 طبقه لوکس اجاره محل اقامت فقط به شمال از سنت توماس. امکانات رفاهی از سنت توماس: بیست و چهار ساعت دربان و نوکر پارکینگ, دربان, حزب, اتاق شراب سالن ناهار خوری خصوصی, اتاق بازرگانی, تسهیلات, پذیرایی, آشپزخانه, مطالعه, سالن, سرپوشیده دامان استخر, هوای آزاد, خورشید, تراس امکانات تناسب اندام, دو مبله مهمان سوئیت در طبقه 4.

شماره 8 سلطان خیابان بیست و پنج سوئیت واقع به طور مستقیم در سراسر خیابان را از ویندزور اسلحه هتل این است که در آن یورکویل و لوکس طراح خرید از Bloor Street دیدار خواهد کرد. تمام سوئیت در 8 سلطان بالکن خصوصی, گاز, شومینه نه سقف پا. پنت هاوس دو سطح با ده سقف پا و خصوصی پشت بام تراس. تمام سوئیت شامل حداقل یک نقطه پارکینگ و گرمایش و تهویه مطبوع ارائه شده توسط یک مهندسی سیستم است که اجازه می دهد هر دو گرم و یا خنک کننده فعال شود و در هر فصل. سوئیت محدوده اندازه از دو اتاق خواب 1178 فوت مربع واحد به 3100 plus فوت مربع پنت هاوس. امکانات 8 سلطان St: سرایدار 1 ساعت به 9 ساعت در روز به طور کامل مجهز به سالن دیده از طبقه دوم.

رنسانس دادگاه 164 کامبرلند خیابان سی و یک سوئیت در حالی که رنسانس دادگاه ممکن است به ارائه اضافی در خدمات و امکانات لوکس بوتیک ساختمان در یورکویل آن را می سازد تا برای در استطاعت آن را به عنوان فراهم می کند کمتر گرانتر گزینه برای کسانی که در بودجه کوچکتر که می خواهم این ایده از زندگی در یورکویل در یک کوچکتر و صمیمی تر ساخت. در حالت ایده آل واقع در جنوب Hazelton هتل و در کنار درب به هتل چهار فصل ورود به این انجام نگرفته ساختمان موجود در محوطه گردشگاه بین یورکویل خیابان و کامبرلند خیابان. لابی رنسانس دادگاه واقع در طبقه اول و واحد اشغال طبقه چهار به هفت و ویژگی های یک و دو خوابه سوئیت. محدوده اندازه از کوچکترین اتاق خواب یکی از 1155 متر مربع به بزرگترین مجموعه از دو واحد کنار هم قرار دادن بیش از 3000 متر مربع است. بسیاری از سوئیت ویژگی های شومینه. هفتم طبقه پنت هاوس سطح سوئیت دارای نورگیرهای و چند خوش شانس واحد واقع در طبقه چهارم دارای تراس. هر واحد خود پمپ گرما دادن ساکنان فرد کنترل گرمایش و سرمایش. در رنسانس دادگاه اجاره پارکینگ در دسترس است برای همه ساکنان و نیز وجود دارد که بیست و چهار ساعت دربان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *