بیماران دیابتی کاهش وابستگی به انسولین

[ad_1]

آیا شما خسته از نگرانی در مورد سطح قند; نگرانی در مورد مواد غذایی که می خورید; چه مقدار الکل شما می توانید نوشیدنی ؟ اگر چه وجود دارد یک راه برای کاهش بدن خود را از وابستگی به انسولین? است وجود دارد یک راه برای خلاص شدن دیابت در دسترس نباشد ؟ تحقیقات پزشکی کشف شده اخیر برخی از روش های است که شما نیاز به شنیدن در مورد. شما خواهد بود بسیار هیجان زده برای پیدا کردن که برخی از آنها ممکن است زندگی خود را تغییر دهید.

بیایید شروع با رایج ترین مواد غذایی خود را. اکثر بیماران دیابتی در حال حاضر آگاهی از این اطلاعات اما در شانس کردن که شما نمی, شما باید به دنبال این رژیم غذایی برای کل زمانی که شما مبتلا به دیابتی. شما به احتمال زیاد شنیده ام که شما باید سوئیچ به خوردن غذاهای سرشار از پروتئین و فیبر و اجتناب از غذاهایی که سرشار از کربوهیدرات (کربوهیدرات ها) به خصوص کربوهیدرات ساده است که مشترک در ماکارونی و نان سفید. این به این معنا نیست که شما دیگر می تواند هر گونه ماکارونی یا نان سفید آن را فقط بدان معناست که شما باید نگاه کمی سخت تر و برای آنهایی که “100% غلات” برچسب بر روی آنها. بله وجود دارد یک تفاوت کوچک در طعم و مزه آن بهتر از بودن قادر به لذت بردن از غذایی را که در همه. این همچنین شامل تمام اشکال قند; بله برابر شیرین و کم و البته منظم قند باید 100% قطع کردن رژیم غذایی خود را. همچنین توصیه می شود که شما برای جلوگیری از آب میوه. در واقع تنها توصیه می شود نوع قند برای بیماران دیابتی, آیا نوع 1 یا 2 است و میوه های تازه.

وجود دارد برخی دیگر از عناصر مهم که باید در رژیم غذایی خود گنجانده. خاص اسیدهای چرب نیز بسیار مهم است. ترین آجیل حاوی لازم روغن; روغن زیتون دیگر بسیار خوب اسید چرب; پیدا کنیم که مفید ترین گرایش به روغن آفتابگردان اگر چه می توان آن را کمی دشوار است برای پیدا کردن در فروشگاه ها. یکی دیگر از عناصر مهم شامل کروم است و ویتامین C و ویتامین B کمپلکس است. اگر چه این مهم ترین قوانین را دنبال کنید برای دیابتی و بسیاری از شما در حال حاضر زندگی می کنند توسط این قوانین آنها نیاز به دنبال حداقل تا زمانی که خود تشخیص دیابت حذف شده است.

بله شما که راست است. شما احتمالا شنیده ام بیش و بیش از این که دیابت یک عمر بیماری; علم جدید است پیدا کردن که شاید دیابت درمان می شود و یا حداقل کاهش می یابد به یک سطح که در آن شما می توانید تقریبا فراموش نکنید که در آن وجود دارد.

برجسته ترین مطالعات در اطراف تا حدودی به تازگی کشف هورمون به نام هورمون رشد انسانی یا هورمون رشد. شما ممکن است اخیرا شنیده هورمون رشد ذکر شده در این خبر از آنجا که ورزشکاران از آن استفاده میکنند برای افزایش عملکرد خود را; در نظر گرفتن زمان برای توضیح اثرات دوزهای بیش از حد است که این ورزشکاران با استفاده از نیاز خود مقاله پژوهشی. کافی است بگویم که بیش از حد دوز هورمون رشد این ورزشکاران را می توانید ایجاد کنید جدی برخی از عوارض جانبی منفی. این یک شاخص اکثر افرادی که با استفاده از به طور منظم دکتر تجویز دوزهای یا جایگزین های طبیعی شناخته شده به عنوان محرک هورمون رشد. این افراد پیدا کرده اند یک روش برای کم کردن و یا در برخی موارد حتی معکوس کردن روند طبیعی پیری است.

برای کسانی که مبتلا به دیابت هورمون رشد است که یک نامزد که نه تنها در درمان بلکه در واقع به درمان آن در دسترس نباشد. اجازه دهید من به یک چیز در اینجا. کسانی که دوزهای بالاتر از آنچه که به آنها تجویز می شوند در واقع بدتر دیابت و بیماری است. در واقع برخی از ورزشکاران که در زمان سه نفر از چهار برابر دوز توصیه می شود در واقع توسعه دیابت که در آن هیچ وجود داشته است قبل از این البته در میان دیگر عوارض جانبی جدی مانند تغییر شکل بدن و دیگران. با این حال تحقیقات انجام شده توسط Zenobi, Renato, PD در دانشگاه زوریخ در بر داشت که با دوز مناسب دیابت بود به طرز محسوسی کاهش می یابد و همه کسانی که در این مطالعه و برخی حتی تا به حال به این بیماری ناپدید می شوند در دسترس نباشد. نظریه خود را این است که اگر این بیماران در ادامه به هورمون رشد در نهایت همه آنها را که دیابت ناپدید می شوند در دسترس نباشد. مطالعات جدید در آینده همچنان به حمایت از این یافته چنین به عنوان یکی از های انجام شده توسط جان Hopkin موسسه. با همه این حال گفت: اگر شما انتخاب می کنید سعی کنید خود را برای کاهش دیابت با هورمون رشد بهترین شرط بندی شما این است که استفاده از هورمون رشد طبیعی تحریک کننده قرص. اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از هورمون رشد اسپری و یا تزریق مطمئن شوید که پزشک شما بسیار درگیر در فرایند است و تمام دوزهای توصیه می شود به دنبال آن هستند. شما نیاز به دقت نظارت را به مطمئن شوید که دوز صحیح برای بدن شما است.

زغال اخته یکی دیگر از درمان برای کاهش علائم دیابت است. وجود نداشته است موارد که در آن ديابت درمان شد در مجموع با این حال برخی از مردم خود را به حال علائم کاهش می یابد به یک سطح است که آنها ادعا نداشتن حتی بررسی قند خون خود را دیگر. این است که توصیه می شود برای کسانی که با این بیماری اما واضح است که آنها احساس راحت به اندازه کافی برای انجام این کار است. شده است وجود دارد مقدار قابل توجهی از تحقیقات در مورد این موضوع از زغال اخته. شما می توانید شروع به دنبال به زغال اخته مطالعه انجام شده توسط سافرا-سنگ S, یاسمین T بگچی M Chatterjee یک Vinson JA, بگچی D در Molecular Nutrition & Food Research.

در نهایت من به ذکر چند سبزی که نشان داده اند برخی از مقدماتی اثرات مثبت بر کاهش علائم دیابت یا درست تر کاهش وابستگی به انسولین. برگ درختان انجیر نشان داده اند برخی از مزایای از کسانی که مبتلا به دیابت وجود دارد اما هنوز به دو دارونما مطالعه اثرات برگ انجیر بر سلامت خود را بنابراین از برگ انجیر یک نظری درمان. همان چیزی که می رود با کاکتوس آب که در آن وجود دارد قابل توجه است ادعا می کنند که آن را در واقع مزایای بالقوه برای افراد مبتلا به دیابت در عین حال هیچ دو دارونما مطالعات انجام شده است و در عین حال به اعتبار این ادعا است. در نهایت من را ذکر برگ ریحان و به عنوان مشترک به عنوان آنها ما قادر به پیدا کردن یک مطالعه در برگ ریحان و اثرات آن بر دیابت موجب ترک ادعا صرفا حدس و گمان است.

شما در حال حاضر اطلاعات کافی برای پایین خود را در وابستگی به انسولین است. وجود دارد ممکن است زمانی که هورمون رشد تحقیقات در نهایت بیرون می آید با یک محصول است که کاملا درمان دیابت با این حال در حال حاضر شما می توانید تنها امید. ما می خواهم به شما هشدار می دهند که قبل از اضافه کردن هر یک از این روش که شما برای اولین بار با پزشک خود مشورت کنید و این که هر یک از توصیه های شما به دنبال در اینجا از نزدیک تحت نظارت هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.