تاریخچه مختصری از Roberto Coin طراح طلا و جواهر

[ad_1]

به عنوان یک پسر جوان ونیزی متولد Roberto Coin رو زندگی روزمره به عنوان یک چالش. متولد در یک خانواده است که در ایتالیا مد, طراحی, خلاقیت و استعداد بود که از او انتظار می رود. او از دست هر دو پدر و مادر خود را در سن مناقصه و زندگی جوان خود را به یک بیت مايوس. به عنوان او در حال تحصیل در یک مدرسه در سوئیس, او تا به حال همیشه در معرض با افراد ثروتمند. علاوه بر این او نیز مشغول به کار به عنوان یک خدمتکار در یک هتل شیک و مد. که در اطراف افراد ثروتمند ساخته شده او را مصمم تر می شود درست مثل یکی از آنها است. پس از آن او موفق به استفاده از هر فرصتی که در راه او آمد. به عنوان یک نتیجه او صاحب 4 ستاره هتل لوکس و یک رستوران.

آن را تا سن 33 زمانی که او در نهایت تصمیم به شرکت در طراحی طلا و جواهر. پس او فروخته که به دنبال شور و شوق خود را برای مد است. این تصمیم راه را برای بزرگترین نام در طراحی طلا و جواهر. نداشتن هر گونه رسمی در آموزش های خود را هرگز مانع Roberto Coin خود را به عنوان ژن در حال حاضر آغشته با خانواده اش طولانی مدت قابلیت برای طراحی مد و خلاقیت است.

Roberto Coin سپس خود را آغاز کسب و کار طلا و جواهر در سال 1977 توسط خرید و فروش زیورآلات. آن را در سال 1984 هنگامی که او شروع به تولید محصولات خود را. تولید زیورآلات به صورت بین المللی تحسین مارک های ساخته روبرتو کسب و کار به خوبی انجام دهد. او ارائه شده با کیفیت بالا و عالی ساخت در jewelries او ایجاد شده برای دیگر مارک های برجسته. با این حال روبرتو سکه رشد کرده است خسته از صرفا کپی کردن طرح های دستور داد از او. او می خواست به طراحی خود را jewelries. به این ترتیب روبرتو سکه تجاری شد و در نهایت معرفی شده در سال 1996.

باز از نام تجاری به دست آورد موفقیت فوق العاده ای. این شرکت به سرعت رشد آنها به عنوان خود را راه اندازی خطوط جدید از جواهرات لوکس ایجاد. به زودی آنها نشسته بوده اند در همان رتبه پیشرو با برندهای طلا و جواهر از جمله مشتریان قبلی خود را. الهام نبوغ و صنعتگری که Roberto Coin آورده خود را به جواهرات ظریف و زیبا ساخته شده و نام او مترادف با لوکس سبک و ظرافت است.

Roberto Coin خلاقیت را مشخص علامت شناسایی است که به عنوان خود را “امضا”. یک قطعه کوچک از یاقوت های جاسازی شده و مخفی در داخل جواهر. آن است که واقع در یک منطقه که در آن بخشی از روبی خواهد شد اجازه تماس مستقیم با پوشنده لباس را از پوست است. چنین عمل مبتنی بر مصر باستان باور است که یاقوت ترویج و آن را خوب خواهد شادی و موفق باشید هنگامی که قرار داده در تماس با پوست است. این است که گفته می شود روبرتو سکه راه دادن با تشکر و به آرزوهای خوب برای طرفداران محصولات خود را.

امروز نام تجاری است به طور مداوم ارائه جهان با لوکس و ظریف طراحی طلا و جواهر. این شرکت همیشه به دنبال راه هایی برای پیشی گرفتن از گذشته خود مجموعه. آنها بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که آنها همیشه بهبود طرح های خود را و آن را بهتر است. با روبرتو سکه شور و شوق و خلاقیت و الهام بخش آنها ادامه خواهد داد به یکی از رهبران در تولید و طراحی جواهرات زیبا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.