تصادف زنجیره‌ای در تونل توحید

تصادف زنجیره‌ای در تونل توحید

[ad_1]

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری  ایسنا، سرهنگ احسان مومنی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: حوالی ساعت  ۸:۲۰ صبح امروز یک دستگاه سواری پراید در حال حرکت در مسیر  جنوب به شمال تونل توحید بود که ناگهان راننده آن اقدام به ترمز کرد و درپی آن پنج وسیله نقلیه دیگر نیز با یکدیگر برخورد کردند.

 

وی با بیان اینکه در پی این ترمز ناگهانی ابتدا خودروی نیسان با پراید و سپس خودروهای  پژو، پراید، ام وی ام و پژو به ترتیب با هم برخورد کردند، گفت: در مجموع  شش وسیله در تونل توحید با یکدیگر تصادف کردند که بلافاصله به دنبال رویت آن در مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ماموران پلیس راهور در محل حاضر شده و اقدام به روانسازی ترافیک کردند. عوامل آتش نشانی نیز با حضور در محل نسبت به امدادرسانی و جلوگیری از حریق احتمالی اقدام کردند. 
مومنی دلیل این حادثه را توقف ناگهانی راننده سواری پراید در تونل توحید و عدم رعایت فاصله طولی از طرف دیگر رانندگان اعلام کرد و گفت: این حادثه از نوع خسارتی بود و آسیب جدی به هیچ یک از سرنشینان و رانندگان وارد نشده است. 
رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ همچنین از واژگونی یک دستگاه سواری جیلی در بزرگراه شهید باکری خبر داد و گفت: در جریان این حادثه یک دستگاه سواری جیلی که در حال حرکت در مسیر شمال به جنوب اتوبان باکری بود در محدوده لاله واژگون شد.
وی ادامه داد: در پی این حادثه بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی در محل حاضر شدند که با حضور ماموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که این خودرو به علت سرعت زیاد و پس از چندین بار چرخش به دور خود  در لاین میانی بزرگراه ، واژگون شده است. خوشبختانه این حادثه نیز خسارت جانی نداشت و راننده سالم بود. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.