تقریبا Pictureless دفترچه – ده ایده هایی برای چگونه برای ساختن یک

[ad_1]

شما می توانید مقدار زیادی به ایجاد یک دفترچه یادداشت بدون استفاده از بسیاری از عکس ها. پاسخ نهفته در استفاده از نقل قول روزنامه نگاری (نوشتن) خود را در مورد خاطرات ویژه و با استفاده از خاطرات. فکر می کنم در مورد پیام شما می خواهید برای انتقال خود را با آلبوم و شروع به دنبال راه های دیگر برای ایجاد یک ویژه و غنی معنی کتاب است.

در اینجا ده ایده برای شما در نظر بگیرید اگر شما می خواستم برای ایجاد یک تقریبا pictureless آلبوم حدود یک رابطه مهم است برای مثال:

 1. نوشتن کلمات مورد علاقه خود را آهنگ. اضافه کردن برخی از حقایق در مورد این گروه که آن را می خواند هنگامی که شما برای اولین بار آن را شنیده و به همین دلیل این آهنگ شد قابل توجه برای هر دو شما.
 2. مجله در مورد چگونه شما برای اولین بار ملاقات که در آن شما بودند که به معرفی شما و آنچه شما فکر می کنید از او و یا او و هنگامی که شما برای اولین بار دیدم هر یک از دیگر. آیا شما صحبت می کنند که در اولین مناسبت است ؟ برداشت اول شما از هر یک از دیگر درست یا غلط ؟
 3. مجله در مورد وهله اول شما با هم رفت. گرفتن یک عکس از آن محل و یا اضافه کردن در برخی از خاطرات از آن (برای مثال: اگر این یک رستوران است که شما برای اولین بار رفتم به دیدن اگر شما می توانید یک کپی از این منو برای آلبوم خود را. اگر شما رفت و به فیلم, آیا شما صرفه جویی بلیط اینترنتی? استفاده از آنها را در آلبوم خود را. اگر شما هیچ یادگاری را ببینید اگر شما می توانید نسخه قابل چاپ چیزی از اینترنت است که شما را به یاد که در آن شما رفت. آن را ممکن است چیزی شبیه به نام جایی است که شما می توانید به عنوان خود را برای این صفحه و یا توضیحات محل و یا حتی یک لیست قیمت).
 4. مجله در مورد آنچه شما در مورد او و یا او.
 5. یک بازی سرگرم کننده صفحه در مورد همه چیزهای احمقانه شما انجام داده اند با هم یا همه چیز شما را در مشترک دارند. ایجاد یک صفحه دیگر که اشاره به تفاوت بین شما و چرا شما عشق این تفاوت است.
 6. ضبط برخی از چیزهایی که شما هر دو را دوست دارم (آهنگ و فیلم و آهنگ و غیره) و شامل CD, DVD و یا فلش درایو ضبط در جیب از آلبوم خود را.
 7. برش قفل از مو و همچنین یک قفل مهم دیگر خود را و ایجاد یک صفحه. شاید رنگ موی شما تغییر کرده است یا آن متفاوت است به شریک زندگی خود را در برخی از راه و یا شاید آن را بسیار شبیه هستند و شما شگفت زده در مورد آن است. اگر شما در حال رفتن به صرف زندگی خود را با هم نوشتن در مورد چگونه شما هنوز هم یکدیگر را دوست دارم حتی زمانی که شما در حال پیر و خاکستری است.
 8. آیا شما با فشار گل از هر دسته او به شما و یا که شما به او ؟ اضافه کردن آنها را به دفترچه یادداشت خود را و در مورد چگونه شما را دریافت و یا به گل. نوشتن در مورد اینکه چرا شما را انتخاب کرد که خاص گل. آنچه در آن است در مورد گل که دوست دارید و چرا ؟ آیا شما به یاد آنها در جایی و یا برخی از زمان قابل توجهی در زندگی خود را با هم ؟ گل معانی و شما می توانید پیدا کردن یک زبان گل ها کتاب را به ببینید که چه گل چیست. آیا شما از ارسال پیام حق خود را با دسته گل ؟
 9. ایجاد یک صفحه در مورد آینده و چگونه شما آن را می خواهم به آشکار شدن بین شما دو نفر. چه برنامه های دارید ؟ اهداف شما چه هستند ؟ که در آن شما امیدوارم که در پنج یا ده سال ؟
 10. ایجاد یک صفحه در مورد بهترین روز شما هم تا به حال تا کنون. را انتخاب کنید جالب ترین و غم انگیزترین روز بیش از حد و ایجاد صفحات در مورد آنها. شما ممکن است برخی از جوک ها و یا گفته است که در حال خصوصی بین شما. شما می توانید نوشتن در مورد آنها و ایجاد برخی از جیب مخفی و یا برچسب ها در آلبوم خود را به نگه داشتن آنها را از گاه به گاه خوانندگان.
 11. پیدا کردن برخی از نقل قول شما می خواهم که می گویند چیزی در مورد احساسات خود را برای او و یا او و نوشتن در مورد چگونه نقل قول مهم است برای شما.

من امیدوارم که برخی از این ایده الهام بخشیدن به شما و که شما را به انجام خود را تقریبا pictureless دفترچه. ممکن است آلبوم خود را تبدیل به چیزی است که شما هر دو را دوست دارم و گنج برای سال آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *