تنظیمات مخفی که سرعت هرگونه گوشی را دوبرابر می‌‌‌‏کند

تنظیمات مخفی که سرعت هرگونه گوشی را دوبرابر می‌‌‌‏کند

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از میهنبد ،Dubbed Chromer اپلیکیشنی است که اجازه می‌‌‌‏دهد تا تمام اپلیکیشن‌‌‏های گوشی شما از زبانه‌‌‌‏های معمول کروم که صفحات وب را بسیار سریع‌‌‏تر از قبل بارگذاری می‌‌‌‏کنند استفاده کند.

همچنین کارهای دیگری مانند حذف برنامه فیس بوک وجود دارد که می برای سرعت بخشیدن به گوشی آندروید خود استفاده کنید.

شکی نیست که مشخصات سخت افزاری، چگونگی سرعت گوشی هوشمند را تعیین می‌‌‌‏کند، اما تنها تا اندازه‌‌‏ای. غیر از سخت‌‌‏افزار، نرم‌‌‏افزار گوشی نیز نقش بزرگی را همچون گرافیک آن در سرعت گوشی ایفا می‌‌‏کند.

گوشی‌‌‌‏های آندروید شامل یک منو است که از کاربران پنهان است تا زمانی که قفل آن را باز کنید. در داخل این منوی خاص مجموعه‌‌‏ای از سه تنظیم است که چگونگی سرعت بازی انیمیشن‌‌‌‏های انتقال یک گوشی را کنترل می کند. با تغییر این تنظیمات، می ‌‌‏توانید سرعت این انیمیشن‌‌‌‏ها را دو برابر کنید و گوشی شما سریع‌‌‏تر از قبل عمل خواهد کرد:

۱.در برنامه تنظیمات گوشی آندروید، مرورگر را به سمت پایین حرکت دهید و به About phone وارد شوید.

۲. داخل آن عنوان Build number را پیدا کنید و ۷ بار مکررا به آن ضربه بزنید.

۳. back را بزنید، منوی Developer options  را در بالای منوی درباره گوشی مشاهده می‌‌‌‏کنید.

۴. در داخل منوی Developer options ، مرورگر را به سمت پایین حرکت داده و تنظیمات ذیل را پیدا کنید:

Windows animation scale ، Transition animation scale و Animator duration scale. به طور پیش فرض، هر یک بر روی ۱x تنظیم شده است . هر یک را باز کنید و زمان را ۱X به ۰٫۵X تغییر دهید. ( ۰٫۵X نه ۵X)

کار تمام شد. انیمیشن‌‌‌‏ها در حال حاضر دو برابر سریع‌‌‌‏تر از قبل نمایش داده خواهد شد و در نتیجه تلفن‌‌‌‏تان را بسیار سریعتر از قبل خواهید یافت. همچنین این کار هیچ تاثیری بر عمر باتری ندارد و اگر تصمیم  گرفتید که به تنظیمات قبلی برگردید، به سادگی به آن منو بازگردید و هر یک از سه مورد را به ۱X برگردانید.

توجه داشته باشید که می توانید هر یک از این سه آیتم منو را بر روی گزینه «خاموش» off تنظیم کنید تا گوشی‌‌‌‏تان را حتی سریع کنید. اما پس ازانجام این کار، این انیمیشن کوچک جذاب اصلا ظاهر نخواهند شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.