تور آسمانی غنا

[ad_1]

مقدمه:

جمهوری غنا است واقع در غرب آفریقا است. این کشور دارای زمین متنوع از سواحل به صحرا به ارتفاعات. شرایط آب و هوایی ایده آل برای خارجی ها. اما غنا است نزدیک ترین کشور به خط استوا; از این رو, آن را به طور کلی گرم و مرطوب آب و هوا در طول سال. با توجه به آن متفاوت زمین غنا است آسمانی دیدنی سایت بیش از همه به ارمغان می آورد که در بسیاری از گردشگران به غنا.

الزامات/اطلاعات:

تنها نیاز به بازدید از غنا است; یک گذرنامه معتبر و ویزا صادر شده توسط صفحه اصلی دولتها است. یک استثنا برای شهروندان ECOWAS کشورهای عضو است که سفر خود گواهی قابل قبول هستند اگر در مورد گذرنامه در دسترس نیست. قبل از بازدید از غنا چه نیاز به مراقبت گرفته شود آیا این واکسن به ویژه کسانی که از مالاریا وبا و تب زرد. امکانات پزشکی محدود خارج آکرا. ارز غنا است به نام “Cedi” که در آن $1 دلار برابر است با 14,055.8 cedi. همه عمده بین المللی کارت های اعتباری قابل قبول در غنا.

رفتار:

مهم ترین چیز این است که به نگه دارید تا با غنا رفتار. این خدمات عبارتند از رکوع بر روی زانو برای ادای احترام در حالی که نشست بالاتر رسمی و تکان دادن دست همیشه با استفاده از دست راست برای چیدن مواد غذایی به پرداخت راهنمایی بیشتر به عنوان محبوب شناخته شده “خط تیره” در غنا. گرفتن مجوز قبل از عکس گرفتن بسیار مهم است.

پرواز و تنظیمات پایین:

پرواز در کالاهای اساسی و مسکن است مسئله نیست. یکی از نیاز به انجام فقط یک کمی از بررسی برای پیدا کردن بهترین بسته بندی برای آنها. با تشکر از آژانس های مسافرتی پروازهای ارزان به آکرا Ghanaare به راحتی در دسترس. به عنوان برای هتل ها و محل اقامت و مهمانسراها و 1star هتل ها گسترده هستند. در حالی که گرفتن رزرو در حتی 2-5 ستاره هتل ها کار دشوار نیست. استخدام ماشین به راحتی می تواند انجام شود با توجه به یک آرزوی; راننده محور طولانی مدت استخدام با و یا بدون راننده.

با بهره گیری از غنا:

یک بار از طریق با تمام ترتیبات لازم و اطلاعات یکی باید بدانید از بازدید از سایت و سرگرمی در غنا. غنا کشوری با میراث فرهنگی غنی و تاریخ به قدمت 1500 سال قبل از میلاد, سنت, حوادث, شب زنده داری, مواد غذایی, شراب, مد و سبک است. یک بار مسافر شروع تور غنا تمام نگرانی را فراموش کرده ام. سواحل هستند باید مراجعه کنید اگر یکی می شود یک شانس برای رفتن به آکرا. به نام چند Coco ساحل و Bojo ساحل دو سواحل بسیار عالی است. از سایت های باستان شناسی اضافه کردن به علاقه گردشگران است.

کیپ کست قلعه و قلعه سنت جورج قرار دارد دو این سایت ها است که به داستان های زیبا از شکوه گذشته از غنا. موزه ملی غنا است یک انتخاب خوب برای دوستداران تاریخ. کسانی که علاقه مند به طبیعت و ماجراجویی قطعا عشق قوام نکرومه در عنا پارک یادبود و Kakum پارک ملی. برای خرید Makola بازار یک مکان محبوب. اما بهتر است آن را به فروشگاه در غنا با یک محلی برای دریافت بهترین راهنمایی و جلوگیری از گمراه و یا به آرامی غارت. برای سرگرمی مسافران نیاز به نگه داشتن غنا تقویم فرهنگی سنتی و رویدادهای اجتماعی.

سنتی روستاییان’ جشن می رویم در سال دور. در حالی که مراسم مجلل زیبایی, کنسرت ها و دیگر انواع را نشان می دهد از آکرا بزرگ هیجانات. جشنواره موسیقی و غذا و شراب جشنواره ها و بسیاری دیگر از جشن بخشی از غنا زندگی است. علاوه بر این برای شب زنده داری و سرگرمی, مواد غذایی سعی کنید از چماقی و غذا خوردن در زنگبار نوار و رستوران موسمی و ماما میا. وجود دارد یک لیست بی پایان از رستوران ها و کافه ها که غنا یک مقصد مناسب برای مواد غذایی و دوستداران شراب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *