جزیره زنگبار, تانزانیا, در 4 هفته از برق خاموشی و آماده برای فصل بالا

[ad_1]

زنگبار آماده برای فصل بالا

در چند هفته گذشته شده است وجود دارد بسیاری از گمانه زنی ها با توجه به قدرت فعلی مسائل و آماده سازی برای زنگبار کسب و کار نسبت به فصل بالا. به این عامل تعامل افراد در هتل ها و استراحتگاه های ساحلی رستوران تور و اپراتور حمل و نقل خواهد شد انجام کسب و کار به عنوان معمول و آماده برای دریافت پاسخگویی و ارائه نیازهای یک مسافر بین المللی.

زنگبار انجمن گردشگری سرمایه گذاران (Z. A. T. I) است غیر دولتی و غیر مذهبی و غیر سیاسی سازمان است. صنعت گردشگری است که در حال حاضر مهم ترین بخش از زنگبار اقتصاد از نظر درآمد ارز خارجی است و بسیاری از مستقیم و غیر مستقیم اقتصادی ارتباط در سراسر زنگبار جامعه است.

انجمن تاسیس شده است به نمایندگی از منافع همه سرمایه گذاران گردشگری در زنگبار. ارتباط بسیار مهم در ایجاد و اجرای بخش دولتی و خصوصی مشارکت به منظور موفقیت در اهداف مشترک از زنگبار بودن مطلوب گردشگری ،

به گفته رئیس Z. A. T..من آقای Simai محمد گفت: آب و هوا در حال حاضر در زنگبار مناسب و گرم لنج در ادامه به بادبان غروب باقی می ماند به, جادویی, آب روشن است و از بالا برای غواصی و زیر آبی, ادویه جات ترشی جات و میوه ها به مقدار زیادی با ترکیبی از فرهنگ منحصر به فرد و زنگبار مهمان نوازی یک توریست است که به احتمال زیاد نمی خواهد متوجه تفاوت.

بسیاری از هتل ها و استراحتگاه همیشه پشت سیستم قدرت از جمله ژنراتور و خورشیدی. تنها تاثیر می گذارد که قدرت فعلی مسائل تا به حال در این صنعت است که افزایش قیمت سوخت در بازار جهانی است که تحت تاثیر بسیاری از مقصد توریستی از نظر قیمت گذاری و بازاریابی در سراسر جهان است.

زنگبار در حال حاضر یکی از برجسته مقصد توریستی در اقیانوس هند جزیره زنگبار ماندگار رمز و راز جذب مسافران از سراسر جهان برای قرن ها. از روزهای اولیه خود را به عنوان یک سواحیلی بندر زنگبار است انجام شده یک کسب و کار پر رونق در حمل و نقل از روز است.

در نسل های گذشته عاج بردگان و ادویه جات ترشی جات منتقل شدند و در چوبی بزرگ قایقرانی رفته در سراسر اقیانوس هند به شبه جزیره عربستان و فراتر از آن. هر چند ادویه جات ترشی جات باقی می ماند یک اصلی صادرات این روزها زنگبار جاذبه اصلی زیبایی از جزیره خود را.

زنگبار تاریخ امتداد بازگشت به زمانی که برای اولین بار رفته از عربستان و هند کشف آن بندر طبیعی. با استفاده از این جزیره به عنوان یک توقفگاه بین راه نقطه برای کاروان که سفر به اعماق آفریقایی داخلی حل و فصل دائمی به زودی ایجاد شده آغاز چه شد شهر سنگ.

تجار از عمان گجرات و در اطراف اقیانوس هند نقل مکان کرد و خانواده خود را از در سراسر اقیانوس برای شروع یک زندگی در زنگبار برخی از گردآوری ثروت بزرگ و ساختمان بالا خانه های سنگی تا نشان دهنده سنگ شهر امروز.

اگر چه تمدن سواحیلی در منطقه Kilwa ویرانه بیشتر در جنوب به اوج خود رسید و در قرن 14th زنگبار رفاه آمد و بعدا با ورود سلاطین عمان در قرن 18. زندگی و حاکم از شهر سنگ سلاطین ریاست برده و عاج تجارت کاشت گسترده مزارع ادویه که برای زنده ماندن به این روز است.

منبع: http://www.ZanzibarMagic.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *