جلسه Wayan از الیزابت گیلبرت “عشق”

[ad_1]

کتاب عشق صدر نیویورک تایمز لیست بهترین فروشنده برای یک سال. نویسنده الیزابت گیلبرت می نویسد: در مورد تلاش خود را برای پیدا کردن خودش’ پس از یک ویرانگر طلاق. او صرف چهار سال در ایتالیا افسانه خوردن مواد غذایی, چهار ماه در هند مراقبه در یک آشرام و چهار ماه در بالی پیدا کردن عشق و قناعت. من خواندن عشق فقط قبل از سفر به بالی.

Wayan بود شخصیت مورد علاقه من در این کتاب است. او مالک یک شفا فروشگاه و رستوران در شهر Ubud. الیزابت گیلبرت است که او دوچرخه سواری در یوبود و سقوط و مصدومیت زانو او. او می رود به مغازه برای برخی از پماد التیام زخم او و به پایان می رسد تا با Wayan و او را زیبا و دلفریب, سرکش, دختر, Tutti. Wayan اتحاد چپ سوء استفاده شوهر و مشکل داشتن بازمانده در خود از آنجا که در فرهنگ بالی طلاق حامل چنین قوی ننگ. Wayan است که اغلب مجبور به حرکت کسب و کار خود را از یک سایت اجاره را به دیگری و بنابراین مشکل برگزاری بر روی اندازه کافی تاسیس مشتریان به موفقیت مالی. الیزابت گیلبرت قرار می دهد درخواست تجدید نظر به دوستان آمریکایی برای اهدای پول برای خرید Wayan خود فروشگاه. آن را نمی گیلبرت به جمع آوری $18,000. قبل از او برگ بالی گیلبرت می بیند Wayan تاسیس در یک وام مسکن رایگان ساختمان دو طبقه.

آن سخت است نه به پیدا کردن Wayan فروشگاه. گیلبرت در این کتاب می گوید که چند درب تا جاده از Ubud, اداره پست و این دقیقا جایی است که من دوست کتی و من آن را در بر داشت. دست نشانه رنگ کردن جلو ما را دعوت به یک ماساژ, یادگیری رقص بالی, خرید گیاهان دارویی, غذا خوردن سالم ویتامین ناهار یا شفا از هر ailed ما. گلدان های بزرگ در فروشگاه جبهه پاسیو شامل گیاهان مختلف مانند جینسنگ یاس و آلوئه ورا. هر گلدان به حال نشانه ای که به شما گفت چه بیماری است که گیاه خاص می تواند کمک به درمان.

ما سرگردان در داخل. این رستوران تا به حال سه جدول. Wayan ما ملاقات و پس از اسکورت ما را به یک جدول موجود پرسید: اگر ما تا به حال به خوردن یا شفا. ما به او گفت ما گرسنه بودند پس از یک صبح سرگردان مغازه ها و گالری Ubud و پس از او و دستیار او شروع به آوردن غذا به میز ما. آنها رنده شده tumeric و مخلوط آن را با زنجبیل و عسل و آب به آب خوشمزه است. آنها به ارمغان آورد ما سه نوع جلبک دریایی هر طعم دار در راه های مختلف. ما خوردند منحصر به فرد چاشنی خربزه و گوجه خدمت در برگ موز. ما تا به حال برنج و سالاد. به عنوان هر ظرف به جدول آمد Wayan به ما گفت که آیا آن را خوب برای معده و کلیه و قلب یا عشق زندگی می کند.

Wayan گفت: تنها یک هزینه اضافه شده ما می تواند یک بدن سالم بررسی در پایان وعده غذایی اما او بسیار پر مشغله بود هنگامی که ما به پایان رسید خوردن انجام بدن چک برای یک گروه از زنان نشسته در یک میز دیگر. من به ذکر یکی از آنها تا به حال یک کپی از عشق جمع به کیسه خود را. کتاب ترجمه شده به بیش از سی زبان.

پس از کتی و من می دانستم که شوهران ما را در حال حاضر در حال انتظار برای ما در هتل ما, ما تصمیم به ترک است. ما پیشنهاد Wayan وداع.

یکی از چیزهایی که من می خواهم به انجام هر زمان که من در سفر است خواندن یک کتاب مجموعه ای در کشور من بازدید. آن را می سازد و محل به صورت زنده برای من. من همیشه یک شانس در واقع گام به صفحات کتاب و دیدار با یکی از شخصیت من در مورد به عنوان خوانده شده. خوشبختانه من قادر به انجام این کار در بالی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *