جوانب مثبت و منفی از لباس های از مد لباس زنانه

[ad_1]

موسسه طراحی لباس ومد بانوان شناخته شده است آن را لوکس اسراف و پارچه های لوکس, بنابراین هنگامی که بار سخت چگونه بالا مد عادلانه است ؟ چه جوانب مثبت و منفی از رفتن به مد بالا در راه است ؟

موسسه طراحی لباس ومد بانوان با تمرکز بر ایجاد منحصر به فرد دست لباس مناسب برای مشتریان خاص با تاکید بر توجه به جزئیات با هیچ سازشی بر دستیابی به بالاترین کیفیت مواد. این اصطلاح در اصل در قرن 19 و در فرانسه آن را همچنان به عنوان یک محافظت شده نام است که تنها می توان با استفاده از ترین تصفیه خانه مد. با طلوع سال 1950 و افسردگی, Haute couture fashion دیده می شود به عنوان غیر عملی در زمان صندلی عقب به prêt-a porter, آماده به سایش طرح است. صرف رونق 90 دیدم خود بازگشت اما با رکود اقتصادی اخیر تمرکز بر خطوط سنتی دیده می شود این نسبتا گران خط رنج می برند.

نخبگان خانه مد است که در ادامه Haute couture طرح امروز باید به دنبال استانداردهای خاص که شامل ساخت, ساخته شده به سفارش طرح برای مشتریان خصوصی داشتن یک کارگاه در پاریس و با ارائه مجموعه ای از حداقل 35 خلق منحصر به فرد دو بار در سال. عضو رسمی شامل Chanel, Jean Paul Gaultier, Christian Dior و Givenchy.

یکی از مزیت متمایز از Haute couture, اگر شما می توانید استطاعت به کمیسیون پوشاک است که شما خود را چیزی است که منحصر به فرد است و بر خلاف هر گونه دیگر است. برخی از قطعات نگه داشته شده است در خانواده برای نسل و اغلب می تواند حراج گذاشته می شود مقدار قابل توجهی از پول است.

بسیاری از موسسه طراحی لباس ومد بانوان لباس زیبا هستند و این نشان می دهد چشمگیری تئاتر اما لباس هایی هرگز نمی تواند واقعا فرسوده به یک رستوران مگر اینکه شما واقعا غیر عادی است. که می شود گفت شما خواهد خود لباس است که به خصوص ساخته شده به تناسب بدن خود را و خریداری نیست یکی از لباس دندانه دار کردن.

اما Jean Paul Gaultier معروف برای مات جنسيت بخش توسط کار بر روی ایجاد خوب پین راه راه متناسب با lacey cravats به عنوان کراوات و دکمه سر دست یادآور قرن 18. چنین مفاهیمی را که محبوب شد و در دهه 80 باید فیلتر را به جریان اصلی مجموعه.

بسیاری از طراحان مد که در کار آماده برای پوشیدن مجموعه یک تمایل قوی برای کار در موسسه طراحی لباس ومد بانوان به عنوان اعتقاد بر این است که چنین مجموعه تشویق و نه محدود کردن خلاقیت است.

در طول دوران رکود اقتصادی وجود قطعی سوئیچ به محافظه کارانه تر پوشیدن است که به عنوان گریز از مرکز یا مجلل. برخی از پوشاک هستند تا آنجا که $40,000. یک دوزی لباس ممکن است تا 1000 ساعت برای تکمیل. این پارچه های لوکس و آنها با شامل ترمه ابریشم جیر و بیشتر بحث پوست و خز. مد کارشناسان اشاره کرده اند که اخیر طرح های تولید شده توسط این موسسه طراحی لباس ومد بانوان نخبگان باید باب روز بطور قابل توجهی پایین.

افرادی که ثروتمند همچنان به خرید قطعات از Haute couture اما آنهایی که نمی خواهم نگاه آنها فقط آمده راه باریک و گربه. دیگران می گویند که در زمان دشواری این مهم به ادامه استقبال مجلل خلاقیت و پوشیدن چنین متمایز لباس. بسیاری بر این باورند که آینده از مد لباس زنانه در خانه مد توانایی به تعادل مجموعه با آماده به پوشیدن لباس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *