خرید میوه خشک کن و همه نکاتی که باید در این باره بدانید

خرید میوه خشک آماده ارزان نیست. خرید میوه خشک کن اینجا کلیک کنید اما اگر شما یک غذاخور سالم هستید و معمولاً میوه هایی با تنقلاتی مانند چیپس میوه می خورید ، خشک کن میوه برای شما مفید خواهد بود.

میوه خشک کن صنعتی

پست های مرتبط خرید میوه خشک کن
این نکات را برای خرید بخاری گازی بدانید

بررسی 4 مدل چاقوی برقی موجود در بازار ایران

با خشک کن های غذایی خانگی می توانید میوه خشک شده خود را تهیه کنید. امروز در “گرید” با ما همراه باشید تا با این دستگاه کاربردی و نمونه های موجود در بازار بیشتر آشنا شوید.

انواع مختلف خشک کن میوه را مشاهده کنید
قبل از بررسی نکات مربوط به خرید خشک کن میوه ، ابتدا اجازه دهید قبل از خرید این دستگاه به س questionsالاتی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند ، بپردازیم.

خرید میوه خشک کن چه توجیهی دارد؟
میوه خشک شده

خرید هر دستگاه قطعاً باید توجیه پذیر باشد. در مورد خشک کن های غذایی مهمترین توجیه می تواند جلوگیری از فساد مواد غذایی و حفظ ویتامین ها و مواد معدنی باشد. علت اصلی فساد مواد غذایی وجود آب در هم تنیده است. اکثر خرید میوه خشک کن غذاها همچنین بین 2 تا 96٪ آب میانی دارند. باکتری ها و قارچ ها ، می دانید ، رطوبت برای آنها بهشت ​​است! اما خشک کن ها با از بین بردن آب میانی مواد غذایی ، از رشد آفات جلوگیری می کنند و در نتیجه ماندگاری مواد غذایی را برای ماهها یا حتی سالها افزایش می دهند.

میوه خشک کن دیجی کالا

 

خشک کن میوه چگونه کار می کند و چرا نمی توان به جای آن از اجاق گاز استفاده کرد؟
خشک کن ها آب میانی غذا را بدون هیچ گونه پخت خشک می کنند. خشک کن های میوه ای برای انجام این فرآیند به یک عنصر گرم کننده خرید میوه خشک کن و یک فن مجهز شده اند. عنصر گرمایشی گرما تولید می کند و فن تولید شده گرمای تولید شده را در داخل دستگاه گردش می دهد.

حتما می پرسید ، آیا نمی توان همین کار را در اجاق انجام داد؟ راستش را بخواهید ، نتیجه کار در فر میوه را به خوبی خشک نمی کند! کوره های ترکیبی یا ترکیبی (کوره هایی که دارای سیستم بخار و همرفت با هم هستند) ، البته مدلهای خرید میوه خشک کن بالایی معمولاً دارای تنظیمات خشک کن مخصوص هستند. اما اکثر اجاق های همرفت و همچنین اجاق های معمولی قادر به تولید گرمای مورد نیاز برای خشک کردن غذا و ایجاد لکه های غیر ایزوترمال نیستند.

میوه خشک کن بوش

 

علاوه بر این ، دامنه دمای اکثر اجاق ها برای خشک کردن بیشتر میوه ها و سایر غذاها بسیار گرم است. وقتی درجه حرارت خیلی زیاد باشد ، غذا به جای خشک شدن می پزد و قسمت قابل توجهی از طعم و مواد مغذی خرید میوه خشک کن خود را از دست می دهد. خشک کن های غذایی از نظر مصرف برق از کوره ها نیز برتری دارند.

آیا میوه خشک فقط برای میوه قابل استفاده است؟
در واقع خشک کن مواد غذایی است ، اما از آنجا که ما اغلب به منظور خشک کردن میوه به سراغ آن می رویم ، بیشتر به عنوان خشک کن میوه شناخته می شود. خرید میوه خشک کن بنابراین جالب است بدانید که از خشک کن های غذایی علاوه بر خشک کردن میوه ها برای خشک کردن سبزیجات ، غلات ، گوشت و حتی گلها نیز استفاده می شود.

مصرف برق میوه خشک کن چقدر است؟ درجه میوه خشک کن

 

گرانولا و دسر خانگی را به قابلیت های دستگاه خرید میوه خشک کن اضافه کنید. از خشک کن ها برای تهیه سرعت اندونزیایی (از محصولات سویای تخمیر شده) ، ناتوی ژاپنی (ناتو همچنین یک محصول سویای تخمیر شده) ، ماست تازه و سایر دستورالعمل هایی است که به دمای ملایم اما ثابت نیاز دارند.

بهترین مارک میوه خشک کن صنعتی

 

البته توجه داشته باشید که خشک کن های خرید میوه خشک کن سینی خشک بیشتر برای غذاهای خشک (میوه ها ، سبزیجات ، گوشت و موارد مشابه) مناسب هستند. اما خشک کن های دارای یک سینی مربع بیشتر برای تهیه ماست و دسر مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *