دبی بیش از حد گران است ؟

[ad_1]

دبی واقع شده است در خلیج فارس و سواحل امارات متحده عربی. با آن تعداد بی شماری از مراکز خرید پر زرق و برق هتل ها و بسیاری از گزینه های برای ناهار خوری و هیپ باشگاه های دبی است که شبیه هیچ دیگر شهر بر روی زمین است.

دبی یکی از بیست گران مکان برای زندگی در جهان است. قیمت زندگی افزایش یافته است و به سرعت و انتظار می رود برای ادامه به افزایش است. حتی اگر هزینه های اجاره به نظر می رسد که کاهش برخی از هزینه کالا را کاهش نمی دهد. برخی از نمونه های این شامل هزینه یک جعبه Kellogg برشتوک که در حال حاضر به طور متوسط $9 ، یک مک بزرگ غذا در مک دونالد متوسط در حدود $17.00!

اما دبی, شیوه زندگی تساوی بسیاری از مردم به کار وجود دارد. حقوق معاف از مالیات و گاهی اوقات شامل مزایای مانند رایگان مسکن, عضویت در باشگاه بیمه پزشکی و حتی سالانه کمک هزینه سفر. آنچه که در دبی زندگی بود ؟ هزینه زندگی را می توان در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ در جهان هستند و تا حدودی برابر است.

در میان تمام هتل های دبی وجود دارد بسیاری از لوکس هستند. هتل ها در دبی در محدوده قیمت فقط مانند هر جای دیگری. متوسط هزینه هر شب یک هتل در دبی, Grosvenor House Dubai, بین $204- $441. هزینه هر شب اقامت در علا ماها صحرا رفت و آمد مکرر بین $1040-$2191. اینها برخی از هتل های پنج ستاره اما برای صرفه جویی در پول شما لزوما مجبور به اقامت در یک هتل پنج ستاره است. آل هتل ماسه ارائه می دهد اتاق با شروع در $129 یک شب.

دبی تعطیلات بیش از حد گران نیست. همراه با بسیاری از هتل ها وجود دارد بسیاری از آپارتمان ها در حالی که اقامت در آن وجود دارد. بسته به انتخاب شما از کجا به ماندن شما می توانید برخی از توافقات در هنگام رزرو تعطیلات به دبی. دبی دارای برخی از بهترین هتل ها و, بلندترین آسمان خراش همراه با فوق العاده, سایت های خرید. با تمام دبی را ارائه کرده است برخی می ترسند که دبی است بیش از حد گران قیمت بیش از حد مراجعه به خصوص در طول تعطیلات, اما شما می توانید یک سفر کم زرنگ و دانا و صرفه جویی در مقدار زیادی از پول است.

در حالی که شما در حال گرفتن تعطیلات در دبی وجود دارد برخی از سواحل عمومی شما نمی خواهید به دست است. رفتن به یکی از این سواحل عمومی یک انتخاب عالی و ارزان است. مصرف کروز در امتداد خور دبی و داشتن یک شام رمانتیک در هیئت مدیره است و همچنین ارزان چیز برای انجام در حالی که در تعطیلات و یا دیدار از دبی در هر زمان از سال است. یکی دیگر از راه ارزان برای لذت بردن از تعطیلات در دبی برای سوار شدن به تپه های شنی و یا رفتن به یک بیابان سیاحت اکتشافی در افریقا.

برخی از ارزان دبی پرواز ارائه می گردد در حدود 300 دلار است. رزرو بلیط پرواز و هتل در همان زمان می تواند به شما صرفه جویی در حدود 40 درصد کل هزینه سفر.

آیا بازدید از دبی یا تصمیم به زندگی می کنند وجود دارد, دبی می توان به عنوان گران قیمت و یا به عنوان ارزان به عنوان شما می خواهید بسته به اینکه برخی از انتخاب های خود را. برخی می گویند که وجود دارد راه هایی برای غذا خوردن مانند یک پادشاه برای حدود 10 دلار است. با دقت برنامه ریزی سفر خود را به دبی و انتخاب عاقلانه می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از پول!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.