درمان ارضا روی صورت, تیک و سندرم تورت با طب جایگزین

[ad_1]

تیک ممکن است به دلیل کمبودهای تغذیه ای و شرایط ژنتیکی اختلال تورت سندرم نقص سیستم ایمنی بدن, آلرژی یا استرس است. استرس و اضطراب را افزایش می دهد فراوانی صورت تیک. ضربه عاطفی می تواند باعث تیک که می تواند ناپدید می شوند زمانی که عاطفی اختلال درمان شود. تیک با توجه به ضربه عاطفی یا استرس می تواند در بهبود و یا ناپدید می شوند با هیپنوتیزم تکنیک آزادی عاطفی (EFT), پر انرژی, درمانی, مغز و اعصاب زبانی برنامه نویسی (NLP), یوگا, تای چی, موسیقی درمانی هومیوپاتی تعاملی مترونوم شناختی رفتاری HEMI Sync, طب سوزنی, ماساژ پوست سر با طب سوزنی. ثانویه به اختلالات خلق و خوی می تواند به بدتر شدن شدت تیک.

درمان و شفا صورت تیک یا سندرم تورت با عادی اسیدهای آمینه است که پایه و اساس Orthomolecular پزشکی است. دوزهای زیادی از به طور طبیعی یافت می شود و پروتئین به نام اسیدهای آمینه می تواند تعمیر عدم تعادل در مغز و تعمیر آن نقص. این اسیدهای آمینه مقرون به صرفه هستند و در حال استفاده در دوزهای درمانی بسیار بزرگتر از آن سطح به طور معمول در بر داشت در مواد غذایی است. مفهوم orthomolecular پزشکی بر استفاده از دوزهای زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای آمینه و یا عصاره های گیاهی برای ترمیم سلولی و افزایش فعالیت های طبیعی مغز و فعالیت حرکتی.

لیتیوم معدنی نمک ممکن است کمک به این بیمار در صورت وجود سندرم تورت اما آن را نمی خواهد کمک برای بسیاری از دیگر انواع صورت, تیک. گیاهی است که ممکن است درمان تیک و کاهش تیک و اسپاسم شامل کاوا عرقچین سنبل الطیب, مخمر آبجو, قرص نعناع, cohosh سیاه و سفید اژدها, استخوان, prunella, رز باسن, رفتن Teng تیان مردان دونگ بای Shao یین چن هائو. Orthomolecular پزشکی استفاده می کند شامل منیزیم, روی و کلسیم و ویتامین های گروه B و کروم همراه با گیاهی به پشتیبانی از بازیابی.

Orthomolecular پزشکی استفاده های زیادی در دوزهای درمانی کارنیتین, تریپتوفان, تورین, GABA و 5-HTP. Theanine گابا و 5-HTP می تواند کار خوبی برای تیک ناشی از استرس است. این اسیدهای آمینه باید از استفاده طولانی مدت برای سندرم تورت و شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن IV درمانی در بدترین موارد برای حداقل نه ماه.

این بیمار ممکن است به آلرژی شدید و بهره مندی از بین بردن غذاهای اصلاح شده ژنتیکی. رژیم غذایی باید تغییر و حذف چربی های غیر اشباع و کافئین و نیکوتین شیرین کننده های مصنوعی و افزودنی های مواد غذایی, مواد غذایی, رنگ, الکل و چربی بالا و گوشت. سعی کنید به خوردن دامنه رایگان مرغ ارگانیک گوشت ارگانیک یا محلی تولید تخم مرغ و محدود کردن گوشت قرمز به دو بار در هفته. شما همیشه باید از خوردن صبحانه نسبتا بالا در پروتئین است. این ممکن است شامل پروتئین آب پنیر شیر بادام یا سویا پروتئین است. گردو, ماست, بادام, تخمه کدو, تخمه آفتابگردان و گردو بزرگ میان وعده غذایی ایده ها. به یاد داشته باشید که ذرت است که اغلب اصلاح شده ژنتیکی مواد غذایی است. پاپ کورن می تواند یک میان وعده خوب غذا اگر مطمئن هستید که آن را از نظر ژنتیکی تغییر یافتهاست. آلی و یا به صورت محلی رشد سبزیجات و میوه ها بهترین گزینه های بهداشتی. اجتناب از مواد غذایی است که اغلب آلوده به آفت کش ها و فلزات سنگین. گیاهی درختان میوه در حیاط خود را برای بیشتر میوه های تازه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *