درمان بیماری هانتینگتون با Orthomolecular پزشکی

[ad_1]

درمان و درمان بیماری هانتینگتون با عادی اسیدهای آمینه است که اساس و یا Orthomolecular پزشکی است. دوزهای زیادی از به طور طبیعی یافت می شود و پروتئین به نام اسیدهای آمینه می تواند تعمیر عدم تعادل در مغز و تعمیر آن نقص. این اسیدهای آمینه مقرون به صرفه هستند و در حال استفاده در دوزهای درمانی بسیار بزرگتر از آن سطح به طور معمول در بر داشت در مواد غذایی است. مفهوم orthomolecular پزشکی بر استفاده از دوزهای زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای آمینه و یا عصاره های گیاهی برای ترمیم سلولی و افزایش فعالیت های طبیعی مغز.

بیماری هانتینگتون چندین علائم است که ممکن است با بهبود orthomolecular پزشکی است. مشکلات مرتبط با هانتینگتون عبارتند از: اختلالات خلقی و افسردگی و تغییرات شخصیتی درست و اجرای زوال عقل غیر ارادی حرکات عضلانی می تواند تحت درمان با دوزهای درمانی GABA, گلوتامات, لیزین, والین لوسین theanine, تورین و آلانين. این بیمار باید آرژنین و باید از مواد غذایی سرشار از آرژنین از جمله آجیل و شکلات. والین بسیار مهم در بیماری هانتینگتون و سطح پایین valine علت مشکلات غلاف میلین بیش از عصب. والین مکمل در دوزهای درمانی می تواند کمک به بیماری هانتینگتون, MS, ALS, میاستنی گراویس و نوروپاتي ديابتي است. والین کمبود می تواند به علت شرایط بحرانی عصبی و کاهش می یابد و انگیزه های عصبی.

اسید آمینه درمانی می تواند به صورت خوراکی و یا اگر درمان IV. این درمان نمی خواهد, درمان, بیمار, اما آن را به تاخیر می توانید پیشرفت و آهسته نورون مرگ و میر. این سرعت پیشرفت مغز کاهش است. درمان این بیماری بسیار تهاجمی با مقادیر بسیار زیادی از اسیدهای آمینه مورد نیاز و استفاده از بسیاری از اضافی عصاره های گیاهی برای مغز علائم.

وجود دارد بسیار خوب گیاهی برای اختلال حرکتی برای هانتینگتون و بیماری آلزایمر. این گیاه اثرات گیرنده های استیل کولین. آلفا لیپوئیک اسید می تواند کمک به معلولان ضربه های عصبی نشانه ای از این بیماری است.

این بیمار باید سعی آلمانی گوارشی آنزیم و پروبیوتیک ها برای یک دوره طولانی به ارزیابی موفقیت خود را در یک پروتکل درمان. این بیمار باید از خوردن یک رژیم غذایی سرشار از اسیدهای چرب مانند ماهی قزل آلا روغن زیتون و آوکادو. این فرد باید از خوردن ماهی های آب سرد حداقل سه بار در هفته. یک رژیم غذایی سرشار از فلاونوئیدهای موجود در انواع توت ها,لیمو, گریپ فروت, پیاز و تره فرنگی و سیر و پرتقال زردآلو, هلو و لیمو را محافظت از مغز است. ضد پیری مکمل آلفا لیپوئیک اسید آلی و علف گندم قرص یا کپسول هستند بسیار مفید برای این فرد است.

وجود دارد یکی دیگر از مکمل های غذایی است که نه اسید آمینه و ویتامین مواد معدنی و یا شاخ و برگ گیاهان است که کوانتومی Orthomolecular پزشکی استفاده خواهد به تلاش برای تعمیر آسیب دیده RNA سلولی رخ داده است که از بیماری هانتینگتون.

تغییرات در رژیم غذایی برای این بیماری باید شامل محدودیت سدیم و افزایش پتاسیم است. این بیمار باید دیورتیک ها. دیورتیک ها می تواند سرعت بخشیدن به پیشرفت این بیماری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.