در اینجا به همین دلیل کسب و کار خود و نیازهای خود نرم افزار تلفن همراه

[ad_1]

برنامه های تلفن همراه این روزها بسیار شایع است و بسیاری از کسب و کار امروز خود را شخصی نرم افزار. این که آیا شما صاحب یک رستوران حیوان خانگی مغازه های قهوه خانه و میخانه و یا فریبنده آبگرم مشتریان خود را در قلب کسب و کار شما. برنامه تلفن همراه خود را به شما می دهد تمام دسترسی شما نیاز به نگه داشتن کسب و کار خود و در قلب و جیب شما و مشتریان شما. با افزایش تعداد کاربران گوشی های هوشمند در سراسر جهان برنامه های کاربردی تلفن همراه یکی از موثر ترین حالت تولید بیشتر کسب و کار. این روند آغاز شده توسط علامت های تجاری بزرگ مانند وال مارت اما امروزه بیشتر و بیشتر و اواسط اندازه شرکت های زیر تلفن همراه روند و تاکید بر روی تلفن همراه خود را برنامه. اما هنوز هم وجود دارد چند صاحبان کسب و کار که برگزاری یک فکر می کردم که داشتن یک تلفن همراه – سایت پاسخگو است که به اندازه کافی و آنها همچنان به انجام کسب و کار خود را در روش های سنتی. در اینجا من مشخص شده اند تعداد کمی از دلایل که چرا از آن است که نیاز به اختصاص داده شده پلت فرم تلفن همراه.

افزایش دید به کاربران

داده های دولت است که به طور متوسط کاربر تلفن همراه صرف حدود 2 ساعت در روز در خود و یا تلفن همراه خود را. درست است که کاربر علاقه مند است و تنها در تعداد انگشت شماری از برنامه های کاربردی در گوشی اما اگر او در این برنامه از هر شرکت نصب شده در تلفن وجود دارد شانس بیشتری از برنامه باز می شود.

ارائه می دهد مستقیم کانال بازاریابی

برنامه های تلفن همراه در خدمت بسیاری از توابع مانند آنها ارائه اطلاعات عمومی, اخبار تغذیه, جستجو, ویژگی ها و بسیاری دیگر. از همه این تابع مهم ترین است که آن را ایجاد یک کانال بازاریابی مستقیم برای کسب و کار. برنامه های کاربردی تلفن همراه ارائه تمام اطلاعات مربوطه در مورد نگران تجاری; فروش ویژه و تبلیغات, تخفیف, جدید, راه اندازی محصول و بسیاری دیگر.

یک رسانه Digitalizing وفاداری خود را برنامه

این بسیار معمول است برای صاحبان کسب و کار به خصوص که در صنعت خدمات خرده فروشی و مهمان نوازی e – commerce به وفاداری به منافع و طرح های خود را به مشتریان به طور منظم. قبلا کاربران استفاده می شود به یک کارت وفاداری و منظور از گرو در اوردن امتیاز او یا او تا به حال به بازدید از لحاظ جسمی. اما اگر شما اختصاص داده شده نرم افزار تلفن همراه, پس از آن مشتریان می توانید از گرو در اوردن امتیاز خود را با کمک از یک برنامه و در این راه به کسب و کار شما رشد می کنند.

کمک می کند تا به ساخت و به رسمیت شناختن نام تجاری خود را

اگر برنامه خود را جاذب است به زودی آن را جلب کاربران به خرید محصول خود را. یک برنامه تلفن همراه تا حد زیادی می تواند کمک به آگاهی نام تجاری. آن را به شما که چگونه شما در طراحی برنامه های خود را. شما می توانید آن را جاذب و شیک و رنگارنگ و یا آموزنده است. ایده آل تلفن همراه برنامه باید شامل طرح های زیبا و رنگ و در همان زمان آن را نیز باید آموزنده و کاربر پسند. آن است که بسیار درست است که اگر هر کسی که می آید در سراسر برنامه خود را 10 بار در روز آن را نمی خواهد به دور بماند و دیر یا زود برنامه خود را خواهد شروع به ایجاد کسب و کار برای شما.

بهبود تعامل مشتری

هر چه کسب و کار شما مشتری تعامل نقش بسیار نقش بسیار مهم در هر کسب و کار است. در صورتی که شما دارای یک مرکز از ویژگی های در برنامه های خود را و سپس آن را واقعا باعث تفاوت شما در برقراری ارتباط با مشتریان خود را. مانند Foodpanda بیرون آمد با یک ایده عالی در حال توسعه یک برنامه است که اجازه دهید مشتریان به کتاب یک جدول در یک رستوران تنها با کلیک چند دکمه.

اقامت جلوتر از رقبای خود

برنامه های تلفن همراه هنوز هم بسیار نادر در میان صاحبان کسب و کار کوچک, و این است که زمان مناسب برای گرفتن ابتکار عمل و اقامت جلوتر از رقبای خود. من باور یک اختصاص داده شده نرم افزار تلفن همراه طراحی شده و آن را محبوب در میان مشتریان و در یک دوره بسیار کوتاه شما شروع به گرفتن تعداد سوالات و آگهی های مربوط به کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.