در مقایسه با پادشاهی سحر و جادو و Busch Gardens, Tampa Bay

[ad_1]

Busch Gardens و سحر و جادو پادشاهی دو تا از مشهور ترین پارک های تفریحی در ایالات متحده آمریکا است. آنها به خوبی بازدید توسط کسانی که در تعطیلات به خصوص سحر و جادو پادشاهی. به دلیل تعطیلات و زمان مهم است که شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما اطلاعات مورد نیاز برای آن را به عنوان لذت بخش به عنوان امکان پذیر است.

Busch Gardens و سحر و جادو پادشاهی هر چند هر دو محبوب هستند آنها متفاوت از آنچه آنها ارائه می دهد و بازدید کنندگان آنها را جذب کند. اجازه دهید به بررسی این دو پارک ها و کمک به شما تصمیم می گیرید اگر شما باید از یکی یا دیگری و یا حتی هر دو در طول تعطیلات خود را.

Busch Gardens

Busch Gardens, جاذبه معروف است در تمپا, فلوریدا. آن را متعلق به جهان دریا پارک ها و سرگرمی های شرکت. شما ممکن است کاملا آشنا با جهان دریا پارک ها و سرگرمی (یک بخش از استون ، آن است که شناخته شده ترین آن دریای جهان, پارک, صفحه اصلی, از سوریه نهنگ واقع در اورلاندو ،

Busch Gardens دارای یک تم آفریقایی است. آن است که ترکیبی از یک باغ وحش و پارک. در سراسر پارک شما را پیدا خواهد فراوانی از حیوانات عجیب و غریب. این یکی از بزرگترین باغ وحش در کشور است. پارک تقسیم شده است که بخش تقلید مناطق در قاره آفریقا است.

8 بخش از پارک عبارتند از: کنگو Stanleyville, تیمبوکتو, نایروبی, Myombe رزرو, مراکش, مصر و Serengeti ساده.

وجود دارد انواع سواری هیجان در سراسر پارک. این پناهگاه برای علاقه مندان رولرکوسترهای حاوی 6 خطر ناک زیر لیوانی برای مردم در آن شرکت کنند. در علاوه بر این به coasters غلتکی وجود دارد که نشان می دهد حیوانات, جاذبه های سواری آب و کنجد خیابان صفری از لذت بخش برای جوانان است.

پادشاهی سحر و جادو

این پارک از آرایه ای از والت دیزنی چهار حیرت انگیز تم پارک بر اساس. این پارک در بازدید ترین پارک تفریحی در جهان است. شما می توانید به دست آوردن یک ایده به محبوبیت این پارک از طریق این واقعیت است که 17 میلیون نفر بازدید از آن در سال 2010. این شگفت انگیز دیزنی پارک واقع شده است در نزدیکی اورلاندو ، طراحی کلی این پارک همچنین, جاذبه های زیادی شبیه به این مکان در دیزنی لند واقع در آناهایم, کالیفرنیا.

این پارک همه چیز در مورد کودکان. رژه دیدن شخصیت های دیزنی در سراسر پارک و لذت بردن از جاذبه های این پارک همه به نظر می رسد به یک اثر جادویی در کودکان و نوجوانان ترک آنها را وحشت زده.

وجود دارد تقریبا 46 نقشه برداری و یا جاذبه های ذکر شده در پادشاهی سحر و جادو پارک تفریحی و شش تم بر زمین. در علاوه بر این به تمام این وجود دارد والت دیزنی جهانی راه آهن است که گسترش در اطراف این پارک محیط و متوقف می شود در Frontierland و خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا است.

که باید به شما شرکت کنم ؟

این تصمیم یک انتخاب است که به طور کامل بستگی دارد آنچه شما دنبال آن هستید در یک پارک. آن دشوار خواهد بود به توصیه کسی را به بازدید از یکی از پارک بیش از دیگری بدون دانستن اینکه چه چیزی ایده خود را واقعا سرگرم کننده است. آنها هر کدام خود را از عوامل است که جلب بازدید کننده می شود.

Busch Gardens عالی پارک با بسیاری از هیجان و فراوانی از حیوانات در سراسر پارک. اگر شما لذت بردن از سرسره و دیدن حیوانات و سپس Busch Gardens است که قطعا جای مناسب برای رفتن.

پادشاهی سحر و جادو از سوی دیگر است پر از لرزش و هرگز در نظر دارد به. قرعه کشی این پارک است که توانایی خود را به wow کودکان با شخصیت های دیزنی است که آنها را در تلویزیون و تمام دیزنی مضمون جاذبه های سراسر پارک. این پارک بسیار تمیز و سازمان یافته است و یک مدل برای پارک به آرزوی. یک دلیل وجود دارد این است که بازدید ترین پارک در جهان است.

بنابراین ما می توانیم به طور کلی برچسب Busch Gardens به عنوان یک محل برای “پناهجویان هیجان” و سحر و جادو پادشاهی به عنوان یک محل برای کسانی که با کودکان و نوجوانان که به دنبال یک “فانتزی دنیای پر”. بنابراین با این اطلاعات شما می توانید بهتر تصمیم بگیرید که در آن به صرف تعطیلات خود را. از آنجا که آنها در واقع کمتر از 90 دقیقه جدا از یکدیگر در واقع شما ممکن است انتخاب کنید برای شرکت در هر دو. این انتخاب شما است خود را سرگرم کننده و تعطیلات خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *