در مورد Sambonet ظروف

[ad_1]

در حالی که این برند ایتالیایی Sambonet ممکن است یک آمریکایی به نام خانواده است یکی از کلاسیک های بین المللی مارکس در هتل و رستوران ناهار خوری خوب است. شما را پیدا خواهد کرد Sambonet ظروف holloware و وسایل آشپزی. محصولات خود را با تعریف بالا-مواد با کیفیت بینظیر و زیبایی و نوآوری و توجه به جزئیات است. هتل های معتبر و زنجیره ای مشتریان از Sambonet عبارتند از امروز چهار فصل یک و یک, Mandarin Oriental, Penisula, Shangri La, هایت, هیلتون, بین قاره ای, Starwood و Le Meridien.

مختصر تاریخچه شرکت

این شرکت آغاز شد و در سال 1856 در شمال ایتالیا که جوزپه Sambonet دریافت نامه ثبت اختراع به عنوان استاد زرگر. در طول پیگیری سال Sambonet شد رسمی اذوقه رسان به بسیاری از خانواده های نجیب از جمله دوشس جنوا و تعداد تورین. در سال 1932, Sambonet شد اولین کارخانه در ایتالیا به تولید کارد و چنگال در دو نقره استرلینگ و silverplate. در سال 1938 شرکت توسعه یک فرایند نوآوری برای تولید ظروف استیل و به زودی پس از آن توسعه یک فرایند به silverplate فولاد ضد زنگ. Sambonet وارد بازار بین المللی در سال 1956 هنگامی که آن انتخاب شد از 53 رقبای مجهز به قاهره هتل هیلتون با یک holloware خط است که هنوز هم در Sambonet مجموعه امروز. در the1960 را Sambonet شروع به همکاری با مهمترین طراحان خلاق برای ایجاد مجموعه جدید از ظروف که سه طرح به نمایش در MoMA نیویورک. در سال 1994 این Sambonet “هانا” ظروف مجموعه طراحی شده توسط آنا کاستلی Ferrieri دریافت معتبر Compasso D’oro جایزه. Sambonet امروز همچنان به عنوان یک تولید کننده ایتالیایی با تحویل در سراسر جهان. پس از سال 1988 Sambonet ایالات متحده آمریکا تاسیس شد برای ساخت آمریکا در بازار داخلی است. امروز صفحه اصلی مصرف کنندگان نیز ممکن است خرید یکسان دوست داشتنی Sambonet به عنوان ظروف هتل ها و رستوران ها از انتخاب تخصص فروشگاه های خرده فروشی و کاتالوگ.

Sambonet مواد طراحی

Sambonet با استفاده از سه نوع مواد مفاهیم در تولید تمام محصولات خود: silverplated نیکل-نقره ای (EPNS); silverplated 18/10 فولاد ضد زنگ; و همه 18/10 فولاد ضد زنگ.

زمانی که silverplated محصولات تولید می شوند Sambonet با بهره گیری از خود را منحصر به فرد و منحصر به فرد silverplating روند (HSSP) به electroplate 999.5 per mille نقره خالص به فلز پایه (نیکل-نقره ای و یا فولاد ضد زنگ). این تولید یک طبقه از نقره است که تا دو برابر سخت تر و چهار برابر بیشتر از غیر قابل نفوذ به خدشه دار کردن از متعارف silverplating. هر قطعه است و سپس دست به جلا روشن آینه به پایان برسد. هتل ها و رستوران ها را شستشو و ماشین آلات Sambonet silverplated ظروف که در آن آنها با استفاده از تخصصی د-آب معدنی شستشو دستگاه. برای استفاده Sambonet نشان می دهد دست شستن و خشک کردن برای جلوگیری از لکه های آب روی آینه جلا بیرونی.

EPNS محصولات دارای نیکل-نقره همچنین به عنوان شناخته شده آلمانی نقره ای یا آلپاکا به عنوان پایه آن فلز است. نیکل-نقره ای است که یک جایگزین فوق العاده برای نقره استرلینگ (گران قیمت) با کیفیت مشابه از قدرت و کارایی و رنگ. EPNS محصولات نیز باید وزن نقره استرلینگ و شما تفاوت بین یک فولاد ضد زنگ و EPNS ظروف قطعه از همان الگوی.

محصولات فولاد ضد زنگ است که بیش از حد ممکن است silverplated استفاده از 18/10 فولاد ضد زنگ است که نشان دهنده 18% محتوای کروم و 10 درصد نیکل محتوا در آلیاژ فولاد را به شدت زنگ زدگی مقاوم است. تمام استیل ظروف holloware و وسایل آشپزی ظرفشویی در خانه است.

در پایان هنگامی که شما تصمیم می گیرید در Sambonet برای استفاده در خانه شما باید به راحتی از آن است که واقعا یک تجاری محصول با کیفیت است که دریافت و با آغوش باز استقبال خوب ناهار خوری هتل ها و رستوران ها از سراسر جهان است. در این روز از منابع دریایی آن نیز فوق العاده ای داشتن و استفاده از یک محصول با یک پیر-جهانی نسب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *