دوبروونیک و زاگرب – جواهرات از کرواسی

[ad_1]

تحسین از معماری خوب را در برای درمان با گوتیک-رنسانس صومعه دومینیکن & موزه. آن است که در مورد به عنوان قدیمی به عنوان دیوارهای شهر آشنایی از 1300s و خارج می سازد و به ساختمان نگاه کنید بیشتر شبیه به یک قلعه از یک صومعه. در داخل بسیار زیبا ایوان دوستیابی از 1400s و طراحی شده توسط Massa di Bartolomeo. در شرق بال است که مجموعه گسترده ای از نقاشی با شاهکارهای توسط نوابغ مانند نیکولا Bozidarevic, Mihajlo Hamzic و Dobric Dobricevic.

موزه قوم نگاری در دوبروونیک شامل حدود 70 ، 000 اشیاء است که به ما بینشی کرواسی قوم نگاری تاریخ است. متاسفانه تنها حدود 2750 از این نمایش داده می شود. این شامل ورزش تسمه Slavonian روسری با طلا گلدوزی سنتی کرواتی لباس و خیلی بیشتر. میرکو و Stevo Seljan به ارمغان آورد مجموعه ای غنی از آمریکای جنوبی, کنگو, اتیوپی, چینی, ژاپنی و استرالیایی آثار خود را از اکتشافات که اضافه شده اند را نمایش می دهد.

کابل خودرو که حامل مردم از دوبرونیک را به دیوارهای شهر به کوه Srd بسته شد برای تقریبا دو دهه اما در حال حاضر به ارمغان می آورد مسافران در این سفر هیجان انگیز را در چهار دقیقه. از ارتفاع حدود 1,329 پا یکی می توانید نگاه کردن بیش از شهر دوبروونیک, شهر قدیمی و Lokrum جزیره است. در یک روز روشن حق در لبه افق را می توانید از Elafiti سلیمان. با کمک تلسکوپ شما می توانید سرگرم کننده چیدن اشیاء خاص و مردم از یک فاصله بزرگ. در نزدیکی یک رستوران و اسنک بار.

سنت ایگناتیوس کلیسا در باز شد 1725 و اختصاص داده شده به یسوعیون جامعه موسس. روی دیوار نقاشی های دیواری است که داستان زندگی خود و کالج یسوعیون است در کنار درب. از Gunduliceva Poljana راه رفتن به بالای گسترده ای پلکان برای دسترسی به کالج. یک صبح پر جنب و جوش در بازار صورت می گیرد در میدان است و به خوبی به ارزش یک دیدار است. یک مجسمه از ایوان Gundulic مشهور شاعر از Dubrovnik می ایستد در مربع است.

پیاده روی را از طریق شمع دروازه در دوبروونیک به منطقه Stradun و شما شگفت زده خواهد شد بزرگ Onofrio چشمهایستاده در لوزا مربع است. این چشمه دوستیابی از 1438 است در میان شناخته شده ترین از Dubrovnik, جاذبه های. هنگامی که ساخته شده آن مشخص شده نقطه پایان از یکی از کرواسی اولین قنات. این قنات طراحی شده توسط Andriuzzi د Bulbilo و Onofrio دل اجوف و با استفاده از یک منبع تقریبا 7.5 مایل دور. زمانی که برای اولین بار افتتاح شد, چشمه خیلی بیشتر بود به شدت تزئین شده اما زلزله سال 1667 در سمت چپ آن به شدت آسیب دیده است. متاسفانه تعمیر کار بودند که هرگز انجام شده و این روز از ویژگی های اصلی است که یک گنبد مرکزی با 16 حک شده ماسک. از دهان این ماسک جت آب جریان به یک استخر. مردم می توانید به نشستن و استراحت در لبه و مراحل اطراف آب تغار. ایستاده در Stradun مخالف, پایان, به, برج, بسیار مزین کوچک Onofrio چشمه با مجسمه دلفین ها. لوزا مربع نیز که در آن شما می توانید برج ناقوس. اورلاندو ستون است فقط یک پیاده روی کوتاه دور.

این Medvednica طبیعت پارک در زاگرب شده است یک پناهگاه برای واکر کوهنوردان و اسکی بازان از سال 1981. آن شلوغ است به خصوص در طول ماه های تابستان وقتی که کوه Medvednica که در آن طبیعت پارک شکوفه با انواع گل و درختان به زندگی در تمام انواع از شکوه رنگ. همچنین در این زمان است که آب و شیرین و لذت بخش است. در طول ماه های زمستان, طبیعت, پارک ارائه می دهد تجهیزات اسکی در وام ها و مسافرخانه برای اسکی بازان. یکی همچنین می توانید با استفاده از کابل خودرو برای دسترسی به قله 1032 متر Sljeme. این منطقه نیز در مکه برای کوهنورد. همچنین در این کوه است که شما را پیدا خواهد کرد Veternica غار که در آن خفاش جای شب بسر بردن و اکتشافات باستان شناسی از پالئوزوئيک, Mesozoic و Cenozoic دوره مورد یافت شد. Medvednica پارک طبیعت است که به راحتی در دسترس از زاگرب یا ماشین و یا حمل و نقل عمومی.

Jarun دریاچه یک مورد علاقه تفریحی برای ساکنان زاگرب به عنوان آن واقع شده است نه چندان دور از غرب به جنوب از شهرستان. از آن آسان است برای دریافت به اینجا حمل و نقل عمومی – فقط گرفتن یک تراموا به منطقه Jarun. این سوا جریان رودخانه به این دریاچه است که به خصوص محبوب برای پاروزنان, خوانندگان جاگر skateboarders boaters, ملوانان شناگران و اسکیت باز. اطراف آن هستند و طیف وسیعی از رستوران ها و باشگاه ها معنی این منطقه کندو از فعالیت در تمام طول روز و شب.

Mishamir پارککه تاریخ از اواخر دهه 1700 بزرگترین پارک در زاگرب. این نیز که در آن شما را پیدا خواهد کرد زاگرب وحش شهرستان, که باعث می شود آن را یکی از شهرستان های محبوب ترین نقاط برای کسانی که با کودکان. این یک بازی بسیار, به عقب گذاشته, محل, که در آن پدر و مادر می توانید خنک کردن در کنار یکی از پنج دریاچه ها و لذت بردن از خارج از منزل در حالی که بازی کودکان یا حیوانات نگاه کنید. برای رفع خستگی بعد از چند ساعت صرف شده در هوای تازه یک کافه در دسترس است. وجود دارد هیچ هزینه ای برای ورود به پارک اما یکی مجبور به خرید یک بلیط برای شهر زاگرب باغ وحش.

Andautonia پارک یک فعال سایت باستان شناسی نه چندان دور از زاگرب. در اینجا می توانید راه رفتن در اطراف کشف جاده ها, ستون ها و حمام های عمومی از شهر باستانی Andautonia. رومیان مستقر در این منطقه (پوشا فقط تحت 27000 متر مربع) به Scitarjevo روستا در حدود قرن 1 میلادی. این سرعت قابل توجه شد توپی از دولت و فرهنگ است. باستان شناس برای اولین بار شروع به مطالعه این منطقه در 1700s و هنوز در حال ساخت اکتشافات جدید امروز. در Scitarjevo روستای خود پیر کرواتی خانه های ساخته شده از چوب سنتی نیز می تواند تحسین است.

برج Lotrscak (معروف به کولا Lotrscak در زبان کرواتی) از تاریخ 1200s و محافظت در برابر حمله در جنوب دیوار گردک (در حال حاضر شناخته شده به عنوان زاگرب قدیمی شهر منطقه). در اصل آن را برجسته بل که حلقه زمانی که دروازه های شهر دیوار بسته شدند. اگر شما موفق به ورود به منطقه حفاظت شده قبل از آنها بودند بسته شما را مجبور به خارج باقی می ماند تا طلوع آفتاب. در 1800s یک چهارم طبقه ساخته شده بود بر روی برج و همچنین به عنوان یک توپ که به این بعد از کار اخراج شده است هر ظهر. آن را به خوبی به ارزش بالا رفتن از این برج به عنوان کامل زیبایی از زاگرب می تواند تحسین از بالا. همچنین شما می خواهد پیدا کردن یک فروشگاه سوغات و گالری در اینجا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.