رویدادهای خاص افزایش یافته است, منحصر به فرد, کیک

[ad_1]

پیشرفت در فن آوری تحت تاثیر هر منطقه از زندگی است که شامل منطقه کیک دکوراسیون. امروز پدر و مادر به یک جشن تولد می توانید کیک تزئین شده با هر طراحی است که نه تنها به نظر می رسد بزرگ, اما همچنین خوراکی!

هر پدر و مادر به نظر می رسد برای تزئین کیک ایده هایی برای کودک خود را. استاندارد وجود دارد خوراکی طرح – گربه و سگ و پرندگان و غیره و پس از آن وجود دارد طرح های مبتنی بر محبوب کتاب های کمیک و یا شخصیت های فیلم. کودکان در تمام سنین لذت بردن از سفارشی-طراحی کیک تولد و بزرگسالان لذت بردن از روز ولنتاین کیک و یا کوکی ها.

عملا هر کودک خواهد شد که برخی از شخصیت های کارتونی مورد علاقه آن است که آیا از یک کتاب کمیک یا کارتون نشان می دهد و یا حتی یک فیلم انیمیشن. صاحبان کپی رایت از این شخصیت ها اغلب مجوز آنها را به طوری که نانوا می تواند فروش آنها در تخصص خود کیک. تخصص کیک می تواند هر چیزی از بستنی کیک آرد مبتنی بر کیک.

جدیدترین شوق در تزئین کیک, ایده این است که یک نانوا چاپ یک عکس در سمت راست بر روی یک خوراکی ورق است که می تواند قرار داده شده در سمت راست بالای کیک. نانوا می توانید خرید پرینتر استفاده می شود که به طور خاص برای چاپ چنین دسر موارد با استفاده از جوهر خوراکی و استفاده می شود برای هیچ چیز دیگری ،

شکر هنر

وجود دارد چند “هنر” است که در آن افراد خلاق ورزش می تواند استعدادهای خود و “قند و هنر” هستند که در آن نانوا و سرآشپزها شیرینی اکسل.

“قند و هنر” آغاز شد و در اوایل 1840s. قبل از آن زمان وجود دارد هیچ راهی برای طبخ به تنظیم درجه حرارت از اجاق گاز خود را به منظور پخت کیک. اما بعد از اختراع متوسط-کنترل کوره های پخت و انواع دیگر از پخت و پز در زمان خاموش به صورت جدی. هنگامی که کیک را می توان پخته به راحتی و دکوراسیون از آنها به طور طبیعی به دنبال.

تزئین کیک با استفاده از شکر و تخم مرغ و یا پوشش, در علاوه بر این به دیگر خوراکی عناصر تزئینی مانند سه بعدی گل مجسمه حیوانات, تجهیزات ورزشی و یا موارد دیگر به منظور بالا بردن بهره بصری از کیک – و هنوز هم آن را ترک خوراکی است.

تزئین کیک باقی مانده اند بسیار محبوب است با افراد جشن تولد سالگرد ازدواج و عروسی. به دلیل محبوبیت اگر انواع تلویزیون واقعیت نشان می دهد که شامل مشتاق قند و هنرمندان و عموم مردم تعداد زیادی از تزئین کیک, ایده که آنها می خواهند به ترکیب به دسر خود را.

ارائه مواد غذایی

امروز راه غذا چیده شده است بر روی یک صفحه کاملا تخصصی است چرا که این می تواند افزایش لذت بردن از کسی که شام میخورد. منحصر به فرد طراحی کیک و دسر باید نقش خود را در افزایش لذت زیبایی داده می شود با طراحی مواد غذایی و بخشی جدایی ناپذیر از مواد غذایی ارائه شده است. سرآشپزها در رستوران های عمده در نظر گرفتن ترتیب غذا را در بشقاب به یک فرم هنری را در خود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.