زرمات – اسکی بازان’ بهشت

[ad_1]

اگر اسکی است شور و شوق خود را زرمات سوئیس-بهترین مکان است که مکمل تمایل خود را. واقع در جنوب سوئیس 280 کیلومتر از زوریخ زرمات ویژگی های بهترین مقصد مناسب برای اسکی. آن است که در پای Matterhorn. ترافیک رایگان شهرستان که در آن هیچ حمل و نقل عمومی مانند خودرو مجاز است در قلمرو دارای برخی از مناظر فوق العاده و مناظر. Zeramtt به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک کلاس جهانی رفت و آمد مکرر و معتبر سوئیس کوه ایجاد کرد. Matterhorn چشمگیر و زیبایی است.

آن را کاملا یک تجربه منحصر به فرد برای اقامت در کلبه های ییلاقی که صف در خیابان های Zermatt. رستوران ها و مغازه ها و نیمه الوار محکم و استوار خانه ها گریس کل شهرستان با حضور خود. دو فصل زمستان و تابستان بزرگ نگه وعده برای سرگرم کردن گردشگران است. روز آفتابی در زمستان جوانی از سر گرفتن هر کس به اسکی از طریق پاک کردن و سفید برف–آن را مانند یک بهشت برای اسکی بازان. در سورتمه باعث می شود شما آشنا با هر یک از خیابان های Zermatt.

هنگامی که شما در رسیدن به قله و یا یخچالهای طبیعی شما باید 8 کیلومتر طولانی تبار به پایین آمدن در گوندولا یا کابل اتومبیل با بهره گیری از زیبایی بی نظیر از طبیعت. کلبه های ییلاقی و رستوران در بالای کوه های مورد علاقه توقفگاه بین راه برای اسکی بازان گروه–آنها اسکی کردن به شهر در شب. سوار ماشین کابل ثابت می شود یک تجربه فراموش نشدنی. از آن آسان است برای رسیدن به زرمات خاک بر پا است.

علاوه بر اینکه بهشت برای اسکی بازان در فصل زمستان این شهر زیبا ویژگی های منحصر به فرد سرگرمی امکانات رفاهی مانند داخل سالن اسکواش و تنیس. شما باید مقدار زیادی برای لذت بردن از حتی اگر شما از دست در یخچال اسکی یا پودر اسکی. استخر و سالن ورزشی در زمین از زرمات می توان به راحتی دیده می شود. البته خرید هم گزینه خوبی است. برای کوه نوردان و کوهنوردان این است که احتمالا بهترین مکان در جهان است. چرخ دندانه دار راه آهن به Gornergrat می شود شما نزد جادویی مناظر بین Materhorn و قله های اطراف آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *