زنگبار هتل – پرسش و پاسخ

[ad_1]

هنگامی که برنامه ریزی تعطیلات یکی از مهم ترین چیز به فکر می کنم در مورد چه نوع از محل اقامت شما می خواهم به ماندن در. این است که هیچ تفاوتی در زنگبار اما این جزیره منحصر به فرد خود قوانین وقتی که می آید به انتخاب و رزرو هتل اگر شما هنوز به کتاب خود را به زنگبار, مسکن, پس از آن من به شدت توصیه شما به عنوان خوانده شده در…

فصل کم

فصل کم در زنگبار به طور کلی شروع می شود در پایان ماه مارس و طول می کشد تا پایان ماه مه. در طول این زمان این امر منجر به باران همیشه روز دیگر اما اغلب در طول شب اما آن است که هنوز یک زمان فوق العاده برای بازدید از زنگبار و همه چیز را در اطراف بسیار پر جنب و جوش و سبز در طول این دوره است. یک دلیل برای اقامت در نظر بگیرید در طول فصل کم است که هتل ها به طور کلی ارزان تر با برخی از ارائه 20 ٪ تخفیف معمول خود را رای.

فصل بالا

فصل بالا در زنگبار است در ماه دسامبر (عمدتا در اواسط راه از طریق ماه) زمانی که مردم رو هم از کار و کودکان خارج از مدرسه. برای اقامت در هتل مورد نظر خود را در زنگبار در طول این زمان مشغول شما را به کتاب حداقل 1 سال پیش در غیر این صورت شما ممکن است در تلاش برای پیدا کردن جایی است که مناسب شما.

چگونه بسیاری از ستاره های این هتل داشته باشد ؟

هتل ها در زنگبار لازم نیست رسمی امتیاز ستاره, اما شما می توانید تفاوت بین بودجه و راحت و لوکس فقط به دنبال در مکان های که آیا آن آنلاین و یا در فرد است.

من باید کتاب من هتل در پیشرفت ؟

این سوال اغلب محصولات زراعی و وجود دارد پاسخ های مختلف بسته به آنچه که دوست دارید انجام دهید و در این زمان از سال است. در طول فصل بالا شما همیشه باید کتاب را در پیشبرد و در طول فصل کم شما هستند احتمال بیشتری برای دریافت تخفیف با haggling برای هتل ها در فرد هنگامی که شما به دنبال در گزینه های مسکن. من می خواهم توصیه می کنند که هکرها است که ماندن در مناطق ساحلی به نوبه خود بدون رزرو – وجود دارد مقدار زیادی از ارزان اما اساسی هتل ها و مهمان خانه ها خواهد شد که با توجه به نیازهای شما. اما اگر شما نمی خواهید به صرف زمان خود را در زنگبار چک کردن هتل پس از هتل پس از انجام تحقیقات خود را و آنلاین و کتاب در پیش است – آن را ممکن است که شما احساس می کنید راحت تر و آرام در مورد تعطیلات خود را!

انواع مختلف اقامت

شهر هتل های مبتنی بر در یا در اطراف شهر سنگ این اغلب قدیمی, عربی, سبک ساختمان های که ارائه محل اقامت راحت در شلوغ بخشی از زنگبار.

هتل ساحل – این می تواند متفاوت باشد انبوه اما شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از آنها یک نوار/رستوران منطقه با mikuti سقف و پس از آن خواهد شد یک هتل در بلوک و یا جداگانه کلبه نزدیک به ماندن در.

ویلا – اگر شما یک حزب بزرگ از مردم و سپس شما ممکن است در نظر گرفتن اجاره ویلا برای زمان خود را در زنگبار. این اغلب می تواند شامل خدمت سرآشپزها و پاک کننده ها در داخل بسته.

Backpacker مهمان خانه های ارزان اما شاد مسکن اغلب مورد علاقه گزینه ای برای مسافران در بودجه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *