سالن های کنفرانس و اتاق عمل در ملبورن

[ad_1]

ملبورن کندو از فعالیت و انواع سالن های کنفرانس و اتاق عمل است که در آن به میزبان شرکت های بزرگ و یا رویداد اجتماعی است. شما نگه بعدی فروش, کنفرانس, سمینار, راه اندازی محصول, نمایشگاه نشان می دهد تجارت در یکی از ملبورن بسیاری از نقاط. نگاهی به سفر به این کشور در مکان هایی مانند Daylesford یا Yarra دره یا حتی Mornington Peninsula برای آینده خود رویداد خاص است.

تلاش ناکس یکی از بسیاری از مکان های که در آن به میزبان جلسه بعدی خود را و یا رویداد شرکت ها. مباهات جادار اتاق عمل با مقدار زیادی از نور طبیعی, دکوراسیون مدرن و تهویه مطبوع, تلاش ناکس کامل محل برگزاری کنفرانس. واقع تنها 26km دور از Melbourne CBD, تلاش ناکس ارائه می دهد سرویس آپارتمان و در محل رستوران که می تواند به تهیه تمام نیازهای رویداد خود را.

برای یک محل در کشور سعی Yarra دره محل برگزاری کنفرانس. Nestled در تپه پا بزرگ تقسیم محدوده تنها یک ساعت در خارج از ملبورن و احاطه شده توسط باغ های انگور این عقب نشینی به سبک, هدف ساخته شده و محل ارائه می دهد تمام آموزشی مدرن و امکانات تفریحی و راحت 4 ستاره اقامت با سرعت بالا در باند پهن اتصال در هر اتاق, فعالیت های نظارت و تمامی کارکنان برنامه های آموزشی از جمله فروش و تغییر فرهنگ توسعه شخصی و تیم سازی. تهویه مطبوع کامل کنفرانس و اتاق عمل همراه با فن آوری دولت از هنر و مقدار زیادی از نور طبیعی را Yarra دره کنفرانس مرکز پیشرو امروز در سالن های کنفرانس و اتاق عمل. ما محل نیز تبدیل شدن به خوبی شناخته شده برای آن مواد غذایی بسیار عالی است و بیشتر قدردانی بوش طبیعی محیط خلوت و آرامش, سازیاموسیقی زنگی زنگ-پرندگان و مناظر با شکوه از تقسیم محدوده ارائه کامل شیمی به صورت آرام و مسالمت آمیز کنفرانس.

بهترین غربی یکی از چهار نلسون جایگزین دیگری برای برگزاری کنفرانس بعدی خود و یا عملکرد. تنها یک ساعت رانندگی از Melbourne CBD, بهترین غربی یکی از چهار نلسون سوئیت مبله با سبک مدرن و سادگی در آرامش beachside جو واقع در قلب چاودار در مقابل موج شکن و امن شنا در ساحل. وجود 3 حوزه اصلی است که می تواند به استخدام برای عروسی و تولد و همایش ها و سمینارها و غیره ارائه کامل امکانات پذیرایی از جمله یک رستوران با صندلی تا 350 نفر است. بهترین غربی یکی از چهار نلسون نزدیک به برخی از ویکتوریا بالا گلف شبه جزیره چشمه های آب گرم از wineries و رستوران ها, و آن را یک پایگاه مناسب است که از آن برای لذت بردن از تمام شبه جزیره را ارائه کرده است.

برای یکی دیگر از راه دور فضای آرام برای میزبانی کنفرانس بعدی خود و یا رویداد Silverwater رفت و آمد مکرر, فیلیپ جزیره خیره کننده شیوه زندگی رفت و آمد مکرر بر خلاف هر چیز دیگری در ویکتوریا و تنها 80 دقیقه از ملبورن. رفت و آمد مکرر ویژگی های بیش از 200 طور کامل خود شامل 1, 2 و 3 خوابه به همراه, مدرن, سبک هتل رفت و آمد مکرر اتاق های طراحی شده را به استفاده از نمایش های دیدنی و جذاب از پورت های غربی خلیج & فیللیپ آیسلند. لذت بردن از رویداد های بعدی خود را در راحت کنفرانس و اتاق عمل در معماری طراحی ساختمان است که ضبط الهام بخش نمایش. آنها را در آغوش فن آوری های مدرن ارائه مقدار زیادی از نور طبیعی و تهیه برای گروه 10 تا 160 به راحتی. برخی از سرگرم کننده با ترکیب منحصر به فرد فعالیت به عنوان بخشی از دستور کار کنفرانس. رفت و آمد مکرر ارائه می دهد بزرگ, هوای آزاد, فضاهای teambuilding. خود ما بیضی “روستای سبز” ایده آل است و یا ما می توانید خلاق و پیدا کردن راه هایی برای ترکیب تنیس و بسکتبال دادگاه ها و استخرهای شنا بیش از حد.

برای یک محل است که بیشتر ملبورن شهرستان درونی منحصر به فرد و طراحی معاصر از رفع در قلب پر جنب و جوش اسکله شهرستان حوزه تنفس سبک و پختگی با یک فضای. کاره فضا دعوت تازه و نوآورانه تم و یک محیط ایده آل برای طیف متنوعی از توابع و رویدادهای. رفع Docklands است اتحاد کامل عملکرد اتاق ها و سالن های کنفرانس برای بسیاری از حوادث شرکت های بزرگ. از سمینارها و مجالس جشن و سرور به کنفرانس ساختمان تیم روز صمیمی احزاب کوکتل و راه اندازی ما باید از این ظرفیت به آن را تمام انجام. محل می تواند رزرو به عنوان یک کل و یا به صورت جداگانه به عنوان Jamm اتاق کوکتل سالن و داخل سالن و بالکن. محل کامل است با دولت از هنر و کسب و کار امکانات صوتی و تصویری و تجهیزات صدا فوق العاده با تاثیر فراوانی از نور طبیعی در روز و دلربا چراغ های شهر به عنوان یک پس زمینه در هنگام غروب.

بنابراین آن است که آیا یک کنفرانس و جلسه و سمینار و یا teambuilding رویداد ملبورن ارائه می دهد برخی از استرالیا پیچیده ترین عملکرد اتاق ها و سالن های کنفرانس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *