سودآور ایده برای رقص استودیو

پس از در نظر گرفتن کلاس از دیگر مدرسان این تصمیم است که گام بعدی در پیشرفت شخصی است که برای تبدیل شدن به یک مربی و شروع به رقص کسب و کار.

بهره برداری از یک حلقه رقص استودیو نیاز به توجه روزانه به دانش آموزان نیاز و خواسته.

در ابتدا که صاحب ایده های پول های آموخته شده از تجارب قبلی از دیگر استودیو رقص. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با این حال; از آن خواهد شد به طور موقت.

درآمد فوری از دانش آموزان کلاس. پایه مبتدیان دوره و سطح مختلف از کلاس ها برای پیشبرد مهارت های حفظ خواهد کرد دانش آموزان در ادامه این دوره به اتمام آن است. پس از دوره مقدماتی دانش آموزان ممکن است ترک.

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن دانش آموزان از حضور و ادامه یک درآمد ؟

 1. کلاس های تخصصی این کلاس ممکن است آموزش داده شده توسط خود و یا استخدام مربیان دیگر.

 2. غرفه شمشیر عصا دایره زنگی candelabra, شمع و حجاب. این کلاس ها ممکن است طیف وسیعی از چند ساعت و یا تدریس به عنوان یک رویداد آخر هفته.

 3. Zills و ضربت زنی – این پایه سازهای کوبه ای که رقصنده شکم استفاده کنید. یادگیری در مورد های مختلف ccie الگوها و ریتم درام را کمک به دانش آموزان درک ریتم های مختلف از موسیقی خاور میانه.

 4. تدریس خصوصی در خانه آموزش و ارائه تظاهرات در مدارس و انواع دیگر از زنان سازمان.

 5. استخدام خود را به صورت ملی و بین المللی همایش ها و سمینارها به عنوان مربی و ساخت نام تجاری خود را.

 6. طراحی یک صفحه وب سایت و نگه داشتن آن فعال با اطلاعات است. شامل برنامه ای برای حضور در کلاس درس و یا استخدام یک مجری.

 7. آموزش اصول و تکنیک و روانشناسی سرگرم کننده در احزاب خصوصی, رستوران, رقص و اجرای مرحله به دانش آموزانی که می خواهند برای تبدیل شدن به نوازندگان حرفه ای.

 8. فروش خدمات از رقصندگان برای کنوانسیون ها و سازمان های محلی و ملی و بین المللی بازار.

 9. آموزش لباس و لوازم جانبی ساخت و ساز. این کلاس ها نه تنها کمک به دانش آموزان به سفارشی لباس برای selves خود را, اما آن را در خدمت به خود را برآورده خلاق و تخیلی علاقه به هنر و صنایع دستی.

 10. طراحی و مونتاژ طلا و جواهر. ساخت طلا و جواهر است که رقصنده با استفاده از زیبا هستند و بسیاری از رقصندگان مانند طلا و جواهر خود را به تعریف لباس های خود را به درستی.

 11. وجود دارد بسیاری از سبک های دیگر از این نوع هنر. در گذشته وجود دارد دو دسته از رقص. امروز وجود دارد و نه سبک های مختلف رقص. ممکن است برای یک فرد به آموزش نه سبک های مختلف; استخدام مربیان دیگر. این مهم است به ارائه انواع را در استودیوی رقص; را در یک سبک.

 12. تدریس و یا انجام سمینارها و کارگاه های آموزشی. کارگاه آموزشی کلاس های تدریس در یک روز. سمینارهای انجام شده بیش از سه روز آخر هفته. استخدام ملی و یا بین المللی می بینند.

 13. کوه یک صفحه نمایش دیوار و یا یک مغازه کوچک در استودیو و فروش همه ضروری, لباس, لوازم, طلا و جواهر, لوازم موسیقی در مواردی که رقصندگان نیاز دارید و یا مایل به خود را دارد. شامل محموله فرصت.

 14. تولید فیلم های آنلاین و ارائه کلاس های آنلاین.

این ایده های پول سازی انجام شود ممکن است در یک زمان و یا چند ممکن است گنجانیده شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *