سیستم رستوران POS – سوال بپرسید قبل از خرید یک رستوران POS سیستم در اینترنت

[ad_1]

خرید یک سیستم رستوران POS در اینترنت می تواند یک فرایند پیچیده با توجه به تعداد سیستم ها و گزینه های. این مقاله کمک خواهد کرد که شما بخواهید rigt سوال از POS فروشندگان. مقدار زیادی بستگی به تجربه صاحب رستوران با سیستم های POS و میزان خدمات ارائه شده توسط فروشنده از سیستم POS. در زیر یک سری از سوالات است که باید پرسید برای اطمینان از پتانسیل سیستم رستوران POS در دیدار با نیازهای خاص خود را.

1. دقیقا همان چیزی است که هزینه های ماهانه و یا هزینه در هر دقیقه برای پشتیبانی فنی صدور مجوز و یا هزینه ؟

بسیاری از فروشندگان شارژ ماهانه صدور مجوز هزینه فقط با استفاده از نرم افزار خود را. این غیر معمول نیست به پرداخت $360.00 در هر ماه و یا $200.00 در هر ایستگاه در هر ماه حتی اگر شما هرگز استفاده از پشتیبانی فنی سیستم. در این موارد اضافه کردن حدود 1500 دلار.00 به قیمت آگهی برای استفاده از یک ترمینال سیستم برای مدت پنج سال. اگر ماهانه صدور مجوز و یا پشتیبانی فنی هزینه ها ذکر نشده بود مطمئن باشید برای دریافت جزئیات مربوط به صدور مجوز و پشتیبانی فنی هزینه ،

2. چه اتفاقی می افتد af منوده پشتیبانی فنی دوره به پایان می رسد ؟

اکثر شرکت های ارائه و اولیه 3, 6 و یا 12 ماه پشتیبانی فنی رایگان.پیدا کردن آنچه در آن هزینه های پس از آن. آیا آنها اضافی گارانتی هر اتهام تماس و یا یک در هر دقیقه شارژ? نیز وجود دارد شرکت هایی که ارائه پشتیبانی فنی رایگان برای همیشه لطفا برای.

3. این نرم افزار در یک “دوره آزمایشی”?

این نرم افزار در برخی سیستم ها اجرا می شود فقط برای یک دوره محدود از زمان است. سپس شما باید نرم افزار خرید و سالانه صدور مجوز اضافه می کند که حدود 900.00 اصلی آگهی قیمت. سپس در برخی از موارد, شما پرداخت سالانه هزینه های صدور پروانه پس از آن فقط به استفاده از سیستم. شما واقعا نیاز به خواندن چاپ خوب است.

4. آنچه در مورد نرم افزار ارتقا ؟

پیدا کردن آنچه هزینه در صورت وجود برای ارتقاء. از همه مهمتر, شما مجبور به قبول و پرداخت هزینه برای ارتقاء نرم افزار بعد.

5. تجهیزات واقعا جدید مرمت و یا استفاده می شود ؟

اگر واژه “جدید مرمت و یا استفاده می شود” آیا توصیف سخت افزار بپرسید. اگر شما نمی توانید یک پاسخ از فروشنده ، آخرین وزوز واژه “گواهی پیش متعلق به”. چه گارانتی ؟

6. حمل و نقل/حمل گنجانده شده در این آگهی قیمت ؟

این con گران شود. یک سیستم می تواند وزن حدود 50 پوند است و شما می تواند در سراسر کشور از فروشنده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.