شانگهای – شهر بسیاری از چهره های

[ad_1]

شانگهای به راحتی تقسیم به سه بخش عمده: شهر سابق فرانسه و امریکا امتیازات و Pudong جدید شانگهای. در حالی که این سازه از شهر تمایل به منعکس کننده به طور معمول بزرگتر و یا سنتی چینی فرهنگ Pudong پروژه های چشم انداز خود را از شانگهای با آسمان خراش های قوی و چراغ روشن. هر کجا که شما اقامت در سنتی یا جدیدتر هتل لوکس, شانگهای وعده شما تجربه یک شهرستان که در آن گذشته و حال وجود داشته باشند.

معماری تضاد

در شانگهای, معماری, منعکس کننده روند و فرهنگ این دوره است. بوند, است, اما, بهترین مکان برای بازدید به نمایش طیف وسیعی از محبوب بین المللی سبک دهه 1920 و 1930 ، در ساخت و ساز خود را از بانک تئاتر و لوکس هتل های شانگهای دیدم طرفداری از سبک هنری دکو. این درست است به خصوص در صلح هتل توسط پالمر و ترنر و هتل پارک توسط L. Hudec.

در بخش هایی از شهر بین المللی نگاه هرگز به دست آورد یک جای پا. هنر دکو رایج بود اما سنتی Shikumen (سنگ قدیمی gatehouse) خانه باقی می ماند. که معابد و مکان های بازار. در Xintiandi نوسازی و مرمت به مدرن به Shikumen تبدیل آنها به میله مرسوم شیک فروشگاه ها و رستوران ها.

در سراسر رودخانه یک نوع متفاوت از معماری ایفا می کند. این شانگهای از آینده است. در Pudong ساختمان ها و برج های در حال جسورانه و بی تدبیر. آنها منعکس کننده جدید شانگهای. شرقی برج مروارید بلندترین نوع خود در آسیا در حالی که نقره ای رنگ Jinmao برج است marvelously ظریف و غنی 88-طبقه هتل. این مرکز مالی جهانی شانگهای نیز در Pudong. ساخته شده در سال 2008 آن افزایش می یابد تا 101 داستان. این قابل توجه ساختار شامل Skywalk یک پلت فرم مشاهده و جهان بلندترین هتل – پارک شانگهای هایت.

موزه – بزرگ و کوچک

شما اغلب می توانید قضاوت در مورد ارزش یک شهر چگونه آن را طول می کشد مراقبت از خود و ارائه آن گذشته است. در حالی که به خود می بالد خرید بالا پایان, پر جنب و جوش, سرگرمی, معماری زیبا و هتل های لوکس و شانگهای و همچنین اجازه می دهد تا بازدید کنندگان با یک نگاه به این شهر گذشته است. و حتی آن را فراهم می کند با یک نگاه به جنبه های مختلف تاریخ فرهنگی این شهر.

سفر به شهر کامل نیست و بدون صرف وقت توصیف همه که موزه شانگهای در میدان مردم ارائه کرده است. در میان بیش از 120000 قطعه واقعا اقلام منحصر به فرد. این Sancai (3 رنگ) سفال ارقام نفیس در طراحی و رندر. این شانگ برنز شامل برخی از فوق العاده اشیاء از صنعتگری ماهر و هنر است. در جید, گالری شما می توانید سرگردان گذشته با ظرافت حک قطعات جید. برخی از تاریخ تا آنجا که در 31 قرن C. B. E. نمایشگاه شامل ماهرانه ارائه شده و مزین به آثار باستانی است که طیف وسیعی از دوره نوسنگی به Quing سلسله.

شانگهای میزبان دیگر کوچکتر و اغلب کنجکاو موزه ها. یکی از جذاب موزه های محلی است که در شانگهای پناهنده یهودی موزه. شما می توانید آن را در Changyang جاده Hongkou منطقه. 1927 ساختار در اصل قرار دارد Ohel موشه کنیسه. در طول دهه 1930 و به دوره جنگ جهانی دوم کنیسه شد و محل عبادت برای بسیاری از پناهندگان یهودی به دنبال ایمنی از ادامه کشتار. شانگهای بر خلاف دیگر شهرها و کشورها نمی رد کارش. در واقع در آن زمان در حدود 25000.

امروز کنیسه است یادآور بخش مهمی از شانگهای گذشته و تاریخ یهود. نخست وزیر سابق اسرائیل اسحاق رابین به موزه در سال 1993. او را تحسین های مختلف آثار فرهنگی از جمله کتیبه های باستانی. در عین حال او نیز آمد برای تشکر از مردم در شانگهای برای انجام آنچه بسیاری از دیگر اقوام و ملل تا به حال موفق به انجام است.

سرگرمی که دلخوشیها

شما می توانید پیدا کردن سرگرمی در بسیاری از این شهر هتل های لوکس. شانگهای, اما, اشاره بازدید کنندگان با انواع سالن و سرگرمی. آنها منعکس کننده شانگهای میراث به عنوان هر دو سنتی و غربی تحت تاثیر عرضه رقابت برای توجه شما. گرفتن باور نکردنی و جهان-معروف شانگهای آکروباتیک گروه در هر دو شانگهای سیرک جهان و یا بیش در شانگهای مرکز تئاتر. صلح هتل ارائه می دهد سنتی New Orleans Jazz, شبانه, در حالی که بیش از Babyface های مرسوم و محبوب ترین ها, کلوپ شبانه, بازدید کنندگان می توانند مردم-تماشا و گوش دادن به جریان اصلی موسیقی.

اگر شما از طرفداران اپرا در نظر گرفتن نمونه چینی خرید…. این Yifu تئاتر کلاسیک را فراهم می کند نمونه هایی از این تلطیف فرم از موسیقی سنتی. این Heluting سالن کنسرت در ضمن فراهم می کند اجرای موسیقی کلاسیک و موسیقی مجلسی در حالی که شانگهای ارکستر سمفونیک است که در مرحله, در, مدرن, شکل پروانه شانگهای شرقی مرکز هنر.

جاز و بلوز در حال زنده در شانگهای. بازدید از پنبه باشگاه J2 باشگاه و یا حتی در خانه, بلوز و جاز. متناوبا, شما می توانید یک راهنمای محلی و پیدا کردن هر تعداد از مدرن تکنو, indie یا محبوب سالن های موسیقی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *