شروع کردن به عنوان مقرون به صرفه Free-Lance توسعه دهنده وب و ایجاد پایه و اساس کسب و کار

[ad_1]

از زمانی که من جوانتر بود من تا به حال رویای شروع و در حال اجرا کسب و کار خود من. آن زمان من 25 سال به کشف کردن که در آن من می خواستم برای شروع و من به معنای واقعی کلمه ضرب و شتم خودم هر روز برای دانستن اینکه چه چیزی من می خواهم به انجام ، من مشغول به کار در یک رستوران 4 سال گذشته و روزمره من نگاه مردم است که شده است وجود دارد برای 10 سال در خدمت مردم همان پول و سپس باد آن را در میله های زندان. برخی با رویاهای برخی با رویاهای اما تا کنون کدام راه شما را در آن نگاه کنید نه طرف است که به دنبال رویا. این یکی از انگیزه های بسیاری برای گرفتن توپ نورد اولیه در جهت درست است.

پس از من فارغ التحصیل دبیرستان رفتم مستقیم به کالج چرا که من تا به حال هیچ ایده که در آن من می خواستم برای شروع اما من همیشه به حال این آتش در دست من برای کمک به ایجاد انگیزه در من و به من اشاره در مسیر درست است. من در زمان برخی از تصادفی “easy A” کلاس بنابراین من می تواند آن را به بزرگترین مدرسه در شهر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه. این مدرسه یکی از بهترین مدارس در اطراف و من تصمیم به ادامه تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار از آنجا که همه چیز را در کسب و کار است و من می توانم درخواست این مدرک به همه چیز در زندگی است. بنابراین مطمئن شوید که این مدرک من باید تا زمانی که من به عنوان خوانده شده در یک مقاله که 85 درصد از تمام کسب و کار موفق در آغاز سال است. من یکی را برای همیشه ترک کنید در چیزی پس از من در زمان یک ترم و فکر کردن در مورد چگونه من می تواند در رفع این چگونه می تواند به من کمک مردم ؟ سوال کامپیوتر و تکنولوژی.

اطلاعات سیستم های یک درجه که کالج ها ارائه می دهند که این شبکه است و دانش پایه کامپیوتر در سطح کسب و کار. زمانی که من در بر داشت این برنامه من بلافاصله تغییر درجه و می دانستم که من تصمیم درست. از طریق کامپیوتر و کلاس های من در بر داشت یک جهان که در آن خواهد فشار کسب و کار به بالا آنها را به لبه و همچنین اجازه می دهد به قرار دادن یک کمی از سبک من به هر کسب و کار است. که سیستم های اطلاعاتی بخشی, طراحی وب سایت.

با طراحی وب سایت و توسعه وب سایت که در آن اینترنت می شود ؟ وجود دارد خواهد بود یک خوبی وجود دارد خواهد بود “اینترنت” اما همه چیز می تواند ساده متن سیاه و سفید. می تواند شما را تصور کنید Facebook بدون, تصاویر, بدون رنگ, فقط Arial متن با دیگران نام و اطلاعات است. خواهد بود وجود دارد هیچ صورت در کتاب های سایت به سادگی می توان Book.com. در صورتی که مورد, شما ممکن است به عنوان خوبی فقط جستجو به صورت تصادفی از طریق صفحات سفید برای کسی که به تاریخ. توسعه وب ساخته شده است که همه چیز شما را ببینید و خواندن آنلاین امکان پذیر است و مردم مشاهده وب در جنبه های مختلف. این مثال: آیا شما تا به حال مشغول به کار در یک رستوران و خورده که در همان رستوران ؟ وجود دارد دو جهان متفاوت است. زمانی که شما نشستن در رستوران شما در حال لذت بردن از خودتان و آرامش نه فکر کردن در مورد. کاری که در همان رستوران شما به طور مداوم در حال اجرا تاکید کرد و هیچ گونه نگرانی در مورد که در جدول نیاز به چیزی. آنچه من می گویم این است که دو طرف به همه چیز به خصوص طراحی وب سایت. قبل از اینکه من متوجه شدم که من می خواستم برای ساخت وب سایت من فقط فهرست وب سایت جستجو برای آخرین اسکیت و یا گشت و گذار تصویری با هیچ چیز دیگری در ذهن من است. در حال حاضر من در مرور صفحات وب و من در رنگ های مختلف و فرمت های بدن و سبک از هر وب سایت. من سایت های نشانه گذاری من دوست دارم نه فقط به خاطر من لذت بردن از محتوا اما از آنجا که من لذت بردن از طرح سایت.

سخت ترین چیز در مورد شروع یک کسب و کار است پای خود را در درب, اما مهم ترین چیز این است که هرگز ترک, حتی اگر پای شما می شود ناودان در درب مقدار بسیاری از بار. کلاسیک “دهان به دهان” به نظر من هنوز هم بهترین راه برای به دست آوردن هر چیزی آغاز شده است. کل مفهوم چهره به چهره نادر است که امروزه به دلیل هر کس دوست دارد برای مخفی کردن در پشت یک صفحه نمایش کامپیوتر یا حتی گوشی که برای ماده به انجام کسب و کار. من شده اند با مراجعه به کسب و کارهای مختلف در اطراف منطقه توزیع کارت های کسب و کار, نشست, همه, اطلاع آنها از من چه کسی هستم چه کنم و چگونه به من کمک می کند. من تا به حال 90 درصد موفقیت بیشتر از مردم من بازدید چهره به چهره از تبلیغات من ارسال شده در Craigslist در ق و یا هر شبکه اجتماعی دیگر.

من در آغاز مراحل توسعه اما من دانش و هنری راه ایجاد وب سایت شده است به مدت طولانی در ساخت. اقامت مثبت داشتن یک طرز فکر خوب بودن به طور کامل با انگیزه, جلسه, مردم, دانستن حق مردم برخی از مهم ترین عوامل برای تبدیل است که 85 درصد عدم رای به 0 درصد نرخ شکست. شکست یک گزینه نیست و نباید آن را در ذهن هر کسی. شروع به کوچک و بزرگ فکر می کنم نگه داشتن پاهای خود را بر زمین و سر در ابرها هستند و کلید موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.