شما می توانید درمان کشیدن مو با طب کل نگر?

[ad_1]

کشیدن مو توسط یک کنترل تکانه یا بیماری مغز شبیه به OCD یا اعتیاد که در آن فرد می کشد از خود ، مو را می توان به واقع در هر نقطه. Trichotillamania ممکن است ناشی از تروما و تجاوز به عنف و خشونت فیزیکی, شکنجه, کودک آزاری و بسیار شدید عاطفی سوء استفاده. آن را ممکن است جزئی و به راحتی مدیریت و یا شدید باشد. این بیماری می تواند پایمال کردن فرد است. بسیار مهم است برای فرد مبتلا به این بیماری برای از بین بردن یا به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض هر گونه به شدت منفی مردم در زندگی خود را که در حال سوء استفاده و یا استثمار است. این یک عاطفی اختلال که معمولا نیاز به چند درمان به منظور موفقیت اداره می شود. وجود دارد بسیاری از درمان های جایگزین است که در حال امتحان نشده برای این بیماری است اما این ممکن است موفق با توجه به بزرگ عاطفی جزء بیماری است. کشیدن مو به نظر می رسد شبیه به اعتیاد به OCD و یک عادت بد است. آرام ذهن را باید یکی از اهداف هر درمان است. درمان های جایگزین است که ذهن آرام شامل یوگا پوست سر با طب سوزنی وابسته بگوش یا سامعه طب سوزنی تکنیک آزادی عاطفی(EFT) عصاره گیاه شناسی تحريک Magnetic Stimulation (TMS) و orthomolecular پزشکی است.

این فرد باید ارزیابی شود توسط یک حرفه ای پزشکی. کامل فیزیکی و آزمایش های تشخیصی هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی رخ می دهد باید. این بیمار باید برای ارزیابی ایدز و تومور مغزی. وجود بیماری های متعدد است که به اندازه کافی شدید به نتیجه بسیار نامنظم نشانه. این بسیار مهم است که باید بسیار تهاجمی در درمان این بیماری است. اسیدهای آمینه درمانی برای این ممکن است مفید باشد و می تواند شامل 5-HTP theanine گابا و فنیل آلانین. گیاهی چینی ثبت اختراع فرمول در نظر گرفته شود ممکن همراه با مایع عصاره های گیاهی. سر سوزنی ممکن است بسیار موفق در درمان این نوع از بیماری است. این باید انجام شود با بزرگتر سوزن برای این نوع از بیماری است. پوست سر درمان طب سوزنی گذشته حدود سی دقیقه تا یک ساعت است. آن را ممکن است نه درمان به منظور دیدن نتایج. لیزر درمانی با استفاده از سرد درجه پزشکی لیزر ممکن است کار به خوبی بر روی این بیمار است. شما ممکن است نیاز به چندین جلسه درمان سرد درجه پزشکی لیزر درمانی قبل از اینکه شما می بینید یک تغییر قابل توجهی.

مهم این است که این فرد به خواب و خوردن یک رژیم غذایی متعادل و بدون نیترات آمین و رنگ مواد غذایی است. این فرد باید به جلوگیری از تغییر ژنتیکی مواد غذایی, افزودنی های مواد غذایی, MSG, tumeric و نوشیدن مقدار زیادی آب خالص به ماندن کاملا هیدراته. رژیم غذایی باید اجازه می دهد روش سوئیس قهوه بدون کافئین و یا آلی قهوه و چای. این فرد باید تلاش چرخش رژیم غذایی که در آن هر یک از مواد غذایی ممکن است خورده می شود یک بار در طول چهار روز دوره. آن را نیز ایده خوبی است برای شناسایی و کاهش قرار گرفتن در معرض همه حساسیت زا. شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن نوعی از آلرژی درمان است. کنوانسیون آلرژی درمان با عکس یک جایگزین. NAET غیر دردناک جایگزین که شامل کایروپراکتیک و طب سوزنی را با یک رژیم غذایی خاص برای درمان حساسیت زا. این فرد نیاز به در نظر گرفتن یک شکل از ورزش منظم مانند پیاده روی, سالن ورزش, دوچرخه سواری, Bikram یوگا پیاده روی و رقص.

©Dr R سنگ MD-هند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *