طراح داخلی دوروتی دراپر – پایین تر از Desecrator?

[ad_1]

واقعی حرفه ای از طراح داخلی اعتبار به نام دوروتی دراپر که راه اندازی شد برای تزئین تمام سی و هفت طبقه از Hampshire خانه هتل در سال 1937 منهتن. حتی اگر مشهور معمار فرانک لوید رایت به نام او یک “پست” desecrator,” خانم دراپر تزئین شده بود نمرات دفاتر و رستوران ها و بیمارستان ها و حتی یک ماشین برای Packard (در سال 1952) و یک هواپیما داخلی برای Convair ای (880) قبل از او درگذشت در سال 1969.

خانم دراپر همچنین در سمت چپ یک میراث از طریق تعدادی از کتابها نیز از جمله رشته ای از کتاب های سرگرم کننده قوانین و مقررات که برخی از آنها به تازگی تجدید چاپ شده است برای کمک به مدرن socialites سرگرم کردن مهمانان و زندگی خود احزاب است. در راه دوروتی دراپر بود مارتا استوارت از روز ارائه راهنمایی در طیف گسترده ای از مسائل به او مشتاق خوانندگان.

اگر چه دوروتی دراپر است که دیگر نام خانواده, او تا به حال یک اثر آمریکایی ایده های طراحی داخلی در روز و هر چند او تا به حال مخالفان (مانند فرانک لوید رایت و دیگران) وجود دارد هیچ انکار که او کسی است که ساخته شده حرفه ای از طراح داخلی ممکن است برای همه کسانی که پس از او.

خیلی از خانم دراپر کار نیست جان سالم به در روز جاری اما شما هنوز هم می توانید ببینید برخی از خانم دراپر کار در مکان های مختلف در سراسر کشور است. مثلا هنوز هم وجود دارد دوروتی دراپر لوستر آویز در موزه متروپولیتن در شهر نیویورک است. برای کمتر بی روح نگاه به خانم دراپر نفوذ فقط به دنبال آبی-و-نارنجی نمای بسیاری از Howard Johnson رستوران ها که هنوز هم نقطه روستا از ساحل به ساحل. خود طرح رنگ برای اولین بار پیشنهاد شده توسط دوروتی دراپر.

علم طراحی داخلی آمده است یک راه طولانی را طی هفتاد سال است. امروز, آن چند میلیون دلاری صنعت و شامل جنبه های روانشناسی محیطی و معماری و همچنین به عنوان محصول و طراحی مبلمان برای ایجاد فضاهای که به خوبی کار می کنند و در حال esthetically خشنود به صاحبان آنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *