طرح دبی تعطیلات در ماه رمضان جشنواره 2011

[ad_1]

دبی – شهرستان است که باز تعریف glitz و زرق و برق همیشه به مردم از گوشه های مختلف جهان به سواحل آن! دبی فریبندگی گردشگران با آن پر زرق و برق هیولایی است که منعکس شده در آن جزیره ساخته دیدنی, هتل ها و اقامتگاههای تفریحی و جاذبه های شگفت انگیز. بدون شک دبی یک شهر است که چشمان خود مجموعه بصورتی پایدار و محکم در آینده و تعطیلات در دبی را به شما بگویم که فقط. اما آنچه در مجموعه دبی جدا از دیگر چنین اینده شهرهای آن برابر میل با تاریخچه آن میراث و فرهنگ!

دبی جشن فرهنگ آن مثل هیچ جای دیگری! دبی جشن جشنواره های مختلف صحبت می کنند که از آن شکوه سنت, اما از آن است که ماه رمضان که به ارمغان می آورد جلو شور و صمیمیت در میان مردم تا کنون چشمگیری. ماه رمضان به پایان می رسد که با سعید فطر بزرگترین رویداد مذهبی در دبی. هر کسی که آرزوهای خود را به یک نگاه به فرهنگ جذاب و پرچین مذهبی اصول دبی باید برنامه ریزی تعطیلات در طول ماه مبارک رمضان جشنواره 2011. رمضان 2011 برگزار خواهد شد در ماه اوت و گردشگران که قصد دبی تعطیلات در ماه رمضان باعث می شود به صورت فوق العاده منحصر به فرد را تجربه کنند.

دبی مطمئنا برگ هیچ سنگ نمیماند که پشت به اطمینان حاصل شود که ماه رمضان باقی مانده است به ویژه در تقویم سال. در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است به عنوان یک فصل از نظر فعالیت های توریستی در دوبی. بودجه مسافران که در حال برنامه ریزی تعطیلات ارزان به دبی قطعا می تواند امکان استفاده از خارج از فصل را ارائه می دهد و بسته های سفر.

ماه رمضان ویژگی های جشنواره

رمضان نهمین ماه از تقویم اسلامی و دارای جایگاه بسیار ویژه ای در قلب مسلمانان است. مسلمانان در سراسر شهر و در سراسر جهان به دنبال اصول خاصی در طول ماه رمضان است. دبی ممکن است یکی از شلوغ ترین شهرستانها در سراسر جهان, اما این شهر قطعا طول می کشد زمان به جشن می گیرند در ماه رمضان. مسافران برنامه ریزی تعطیلات به دبی در ماه رمضان باید خود را آشنا با برخی از اطلاعات مفید در مورد جنبه های مختلف این جشنواره است.

• در طول ماه مبارک رمضان, مسلمانان انتظار می رود که در یک سریع از صبح تا شب. یکی باید پرهیز از الکل و سیگار کشیدن و یا غرقه شدن در اعمال جنسی. یکی است و حتی ممنوع از نوشیدن آب در طول روز.

• مسافران باید مراقبت کنند که از خوردن و نوشیدن در طول روز ممنوع است. بازدید کنندگان می توانند با این حال غذا خوردن در اتاق خود و یا غذا خوردن در برخی از رستوران ها. از جمله رستوران ها به طور کلی به دور از انظار عمومی و حتی برخی از ارائه تحویل خانه در طول ماه رمضان.

• زنان انتظار می رود به لباس محافظه کارانه و توصیه در برابر پوشیدن بیش از حد را تشکیل می دهند.

• دفتر زمانبندی و ساعات کار کمی تغییر در طول ماه و همه موسسات بسته باقی می ماند از صبح تا غروب آفتاب است.

• گردشگران ممکن است پیدا کردن خیابان ها به خالی و متروکه به عنوان بسیاری از موسسات کسب و کار هستند یا خاموش به طور کامل و یا کار برای مدت محدود است.

• همه است نه دل تنگی برای سازندگان تعطیلات به عنوان آنها را برای تبدیل شدن به بخشی از revelries که ضربه شروع در شب. یکی می تواند لذت بردن از دلچسب جشن به عنوان روز را سریع به پایان می آید. استادانه درست شده, جشن, شناخته شده به عنوان افطار یک زمان ایده آل برای دوستداران مواد غذایی را امتحان کنید برخی از غذاهای خوشمزه و به جوانه های چشایی خود را درمان یک عمر!

• جدا از باور نکردنی در مواد غذایی می تواند یک نگاه اجمالی به عربستان جشن و جشن در Iftaar احزاب است. گردشگران خارجی واقعا می تواند لذت بردن از انواع تجربیات منحصر به فرد در چنین dos.

• به عنوان ماه رمضان تساوی به نزدیک این شور و شوق و انتظار است که می سازد تا برای سعید فطر فقط باور نکردنی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.