فرار به جنگل سیاه

[ad_1]

واقع فقط چند ساعت رانندگی از پاریس و حدود یک ساعت رانندگی از زوریخ نهفته است دست نخورده زیبایی است که آلمان در افسانه جنگل سیاه منطقه است. دقیق برنامه های زیست محیطی کمک کرده اند حفظ این کنجکاو ترکیب شهر و روستایی و زیبایی های طبیعی است. و آن را در اینجا که در آن شما می توانید خود را غوطه ور در جهان سنت است.

جنگل سیاه صنعتگران ساخته شده cuckoo clock جهان شهرت. شما حتی می توانید یک تور اختصاصی به cuckoo clock ساخت. مجازی آشپزی انفجار در انتظار شما است. در جنوب غربی منطقه نهفته است پر رونق دانشگاه شهر فرایبورگ. شما بسیاری از رستوران های خوب ارائه طیف گسترده ای از غذاهای بین المللی است. بیشتر دنیوی سلیقه نیز می تواند لذت می برد در شمال شهر بادن-بادن.

سنتی خوشمزه لذت در سراسر منطقه جنگل سیاه عبارتند از: سیاه و سفید معروف جنگل, پای, خوب, شراب محلی میوه ای schnapps, چاودار نان پخته شده بیش از چوب واقعی جنگل gateau سیاه و معروف جنگل سیاه گیلاس لایه کیک است.

شما می توانید جبران همه مقاومت ناهار خوری با بسیاری از راه رفتن و پیاده روی مسیرهای پیاده روی. سرسبز و مراتع سبز شفاف جریان پرتکاپو با ماهی قزل آلا و البته امضای زیبا جنگل. Triberg دارای بالاترین آبشارها در آلمان است. در طول ماه های زمستان شما می توانید لذت بردن از اسکی در نزدیکی فرایبورگ. وجود دارد هیچ چیز مانند یک سفر به بسیاری از چشمه های معدنی پس از یک روز از اسکی لذت ببرید. و بادن-بادن مشهور است برای آنها را به عنوان به خوبی به عنوان هیجان انگیز اقدام کازینو.

و وجود دارد مقدار زیادی برای خانواده!

تمام خانواده خود را دوست دارم بزرگترین پارک تفریحی در آلمان است. و آن را فقط در شمال فرایبورگ واقع در روست. معروف جهان, اروپا پارک موجود در 550 سال شاهزاده و قلعه. این پارک تفریحی در نظر گرفته شده است یکی از زیبا ترین در جهان است. شما باید درمان خود و خانواده به آن است.

آلمان بسیاری از هزاران نفر از قلعه و شما می توانید برخی از بهترین در اینجا در جنگل سیاه. کاخ جدید واقع در اشتوتگارت ساخته شد 1746. تقریبا نابود شده در طول جنگ جهانی 2 اما بازسازی شده و در حال حاضر استفاده می شود برای دولت در امور. وجود دارد Fuerstenburg واقع در دوناشینگن یکی دیگر از معروف قلعه پارک. و در شمال است که واقعا معروف جهان هایدلبرگ قلعه. واقع در هایدلبرگ این عظیم قرن 13th قلعه قرون وسطی در نظر گرفته شده است یکی از مهم ترین آثار فرهنگی در آلمان است.

جنگل سیاه بسیار مرکزی واقع در جنوب آلمان است. این واقعا یک گوهر پنهان در میان اروپایی معمول بسته های تعطیلات. شما به معنای واقعی کلمه پیدا کردن طیف وسیعی از شهرستان های شیک, دانشگاه, ران و جهان اروپا روستایی سنت در درون مرزهای آن. کاملا منحصر به فرد و کنجکاو مخلوط. بنابراین برنامه ریزی فرار خود را به تاریخی آلمان و جنگل سیاه ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.