لباس زیر زنانه در ’60s

[ad_1]

دهه شصت است که همیشه از فکر به عنوان دوران مینی دامن و همراه نوسانی طرح است. اما آن را شروع نمی شود مانند آن است. این همه آغاز شده و در لندن جایی که من زندگی در زمان. ما می خواهم فقط از طریق ’50s بود که هنوز هم در عصر ریاضت اقتصادی در انگلیس و بسیاری از اروپا.

نه یک مینی دامن در چشم هنگامی که من به پایان رسید من اجباری خدمت در نیروی هوایی سلطنتی در سال 1962. دامن زیر زانو و نگاه اجمالی از یک شخص ساده و معصوم نشان دادن زیر آن را بسیار به شانس ،

ایالات متحده آمریکا بود و حتی بیشتر محافظه کار اگر چه وجود دارد بسیاری صحبت از ‘نوسانی لندن’ وقتی که من تعداد بازدید در ’66. یک زن و شوهر از سال قبل در سوئیس از همکاران خواسته شده بود برای ترک یک رستوران در نیویورک به دلیل او تا به حال یک ریش. اگر شما تماشای ’60s تلویزیون نشان می دهد مانند “هوشمند” توجه کنید که چگونه خائنانی خارجی لهجه و پوشیدن ریش!

من حدس می زنم آن را باید آغاز شده و با جدید در دسترس عمومی از “قرص” به آن اشاره شده است. بانوان جوان در لندن در ابتدا و سپس در سراسر کشور به طور ناگهانی متوجه آنها نمی نیاز به نگه داشتن پسران تحت کنترل آنها می تواند استطاعت به وسوسه آنها را! طراحان افتاده در این فرصت را به را جدید تر دامن و لباس و کوتاه تر و کوتاه تر…

یکی دیگر از روند رو به به بازی در اینجا برای سال دختران در حال پوشیده, جوراب ساق بلند, معمولا برگزار می شود توسط بند(بند جوراب) که آویزان از بند جوراب کمربند یا غالبا یک کمربند. تلاش زیادی صرف شده برای اطمینان از این را نشان نمی دهد زیر دامن بسیار شبیه به VPL این روزها از ترس این امر ملتهب پسران ardour!

در حال حاضر با کوتاه, دامن, جوراب ساق بلند تاپ و تمام ساز شد در نظر اگر دختر خم شدن بیش از یک کمی. این نمی خواهد به انجام برخی از ادم سفیه و احمق اختراع جوراب شلواری یا لباس تنگ (اصلاح شده رقص لباس تنگ), زشت ترین مورد از زن لباس تا کنون (مرد نظر). مردان توهمات از زنان جوراب بافی در هم شکسته شد یک شبه.

طراحان روز زمینه و یا چندین سال از آنها. در حال حاضر آن را کاملا امکان پذیر است که مدل یا بالا خواهد بود دیدم اگر نمایش داده نمی شود, به طوری که آنها تا به حال به دوباره طراحی شده و با توجه به یک آرایه بی پایان از رنگ ها و الگوهای.

در انتهای دیگر از بدن هنگامی که به شدت مبدل یا embarrassingly peeked بند بند و در حال حاضر بخشی از دکوراسیون همراه با دو یا سه مجموعه از تسمه. زنان در بند یک موضوع که مردان می تواند به ذکر است تنها با کمی خجالت. به علاوه حجم سینه بند بود و هنوز هم در آینده.

بنابراین شروع یک عصر جدید در طرح ها و روش های مختلف هر چند ما محکوم به دیدن آنها را دوباره اختراع در هر چند سال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.